• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
no kuchy gratulko.. dalsia tehu :wink: ?!
luci, ty davas tie kupovane prikrmy? cukinu som chcela dat aj ja,ale zatim som nezohnala
6. feb 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kuchy tak si druha...lenicka je v 10 tt....
6. feb 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééé - gratulko kuchy - do nového bytíku nový prírastok :dizzy_face: :dizzy_face:

No rao - ona mi povedala, že malá mi príkrmy aj tak bude odmietať - že vtedy horšie jedia deti a že nič nové jej nemám pridávať preto, aby keď sa náhodou z niečoho osipe nech sme si na istom, z čoho to je....
6. feb 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej kuchy . v prvom rade, no konecne, ze si sa ukazala, a po druhe, tolko zmien, parada, gratulujem k bytiku, velkemu chlapiskovi a aj surodencekovi buducemu. :slight_smile: ty si sikulka, zvladnes to. a uz si druha, lennicka ta predbehla s //. drzim palce a prajemm vela energie. :slight_smile:
6. feb 2010 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha chnapem zuzi... :wink:
no mne celkom dobre papa, len vcera nechcela akosi len nejake dve tri lyzicky a dost, ale nenutila som ju dalej papat, a zatim nic nove nedavam, len to co som napisala..
6. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao, ano, stale este davam tie kupovane. :wink:
6. feb 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto bude tretia s // ? :wink: :grinning:
6. feb 2010 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rao ...no tak super ... :wink: ...a k tomu mäsku ... že je to dobré pre železo? či čvo tak aby jej akože nechýbalo :wink:
juu, spenatik som zabudla, aj ten znova papame - teda, dnes len 1,5 lyzicky. a ma radsej zeleninkove ako masovozeleninove.
no ja nie ...dakujem ... neprosím :wink: ...nechám inej - s radosťou :wink:
6. feb 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj no vidis, ano a tiez spenatik papala... :grinning:
6. feb 2010 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem radsej spat...lebo sa tu este dake dieta na mna nalepi abo co :grinning:
6. feb 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka ja to iste.. zatial sa na dalsie necitime.. :wink:
ale ked boh da aj motyka vystreli sa hovori :wink: :wink: :grinning:
6. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traki - nechóóď :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....moc děkujeme za podporu, ještě to nemáme potvrzené a zatím máme spíš šok, než radost, ale to se doufám časem podá.

Omlouvám se,ale bylo toho moc, vyřizování hypotéky , stěhovali jsme se 20.12, do Vánoc jsem vše stihla a to ještě 20. netekla voda, pak Matýskovi zuby, má 2, další na cestě , a ted tohle překvápko....to je opravdu moc....
6. feb 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez prcham hajde, bo mala sa uz akosi preguluje, snad nebude o chvilu hore.. tak nech si aspon troska pospim.. sa majte krasne, bru nocku a moc moc dakujem za rady, ja sa zas ozvem, ked budem moct byt chvilu bez malej :wink: sladke sny babenkam aj babuliatkam...
traky :grinning: bude sa o tebe pisat v bulvari - ze otehotneha cez monitor :grinning:
pa - aj môj muž z obyvky odkazuje - chrrrr chrrr ... a to je cez 3 izby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuchy neboj, sok opadne a budete sa moc moc tesit ako na Matyska...

to zvladnes.. drzime palce !!

tak pa pa
6. feb 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej aby som si zajtra nasla // ...to sa vsetko veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi siri, same kluby...lehatkove, mrchove, tigrikove, chrumkove, zubkove...teraz tehu....ja otvaram klub zatvorene dvierka....kto sa prida :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mějte se tu, taky jdeme hajat, občas kuknu a písnu, co se z toho překvápka vyvrbí... :wink:
6. feb 2010 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda dobru rao, traky,

kuchy, je na case si vydychnut , zmakli ste to bravurne, treba to len rozdychat a predstavit si to ... ako sa mytysek hra skoro s rovesnikom ... :wink:
traky JAAAAAAAAAAAAAAAA sa pridaaaavaaaaaaammmm... :grinning: :grinning:
ale uz fakt pa pa pa..bru noc..
6. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj jáááá
6. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuchy , zvladnes to......aj ked teraz sok...o to vecsia radost to bude ked to budes mat v naruci a bude to krasne voniat a ked to na teba pozrie tymi kukadlami.....to...ci uz mala princeznicka alebo princ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2010 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este stale neviem, ci chcem dve deti ... mne by sa pacilo byt tehotna, ale fakt neviem, ci by som vladala kmitat okolo dvoch a do prace by som uz nestihala, a asi by som bola stale len doma???
6. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha, len par minut a klub je plnyyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: :grinning:
6. feb 2010 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - šak si vypipli Matýska a potom hodíš princeznú :wink:
6. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ked su dvaja je viacej prace, ale aj viacej radosti a je to krasne pozorovat ako sa ty krpci spolu bavia, recnia....a obcas sa aj prastia autickom do hlavy :grinning: ...je to fakt super....
6. feb 2010 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok