• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
a aby som nezabudla - zrníkovmu matejkovi všetko naj... ale hlavne zdravie a zlepšenie stavu... nech už sa to niekam pohne. cmučko maličký... posielame strašne vela objatí a energie do ďalšieho boja...

a aj ostatným oslávencom vela zdravia a radosti
22. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m,maíásx
hjbbbbbbbbb njkl

asi tolko
22. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .....
ja som dnes zrazila srnku :pensive: :cry: :frowning2:
chuda zvieratko, sla som asi 50, kusok pred nasou dedinou. proste mi skocila z lesa do cesty. mala som len sekundu na myslienku - a to bolo, boze mam tu dieta. ... (uz ju asi polovnici odniesli... volala som ... ) my sme ok, auto ;-trosku pokrcene, moje dvere nejdu otvorit.

tak len tolko, k smutnej teme. je mi jej luto.
22. feb 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jennka, svina ten majitel, malo by to byt trestne, ked sa sprava ako tyran. :unamused:

samy, ahoooj.

majka, tamarke zubkatej tiez gratulujeme. :slight_smile:
22. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :slight_smile:

ja som dnes celý deň upratovala, sme tu mali ako v tanku...včera sme nečakane šli k svokrovcom, tak som dnes ešte aj varila..ale erik je už nachystaný na spanie, aj je kvalitne unavený, ale do postele ani za svet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak sa hrá..

a gratulkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hlavne maťkovi zrníkovmu, nech sa polepší zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

a gratulko ku zúbkom, maťkovi a tamarke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jennka...za 1. gratulkujem, že ti problém s pôrodom odplával :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sa teším s tebou :wink: a za 2. nemám slov k tomu majitelovi..chúda havko :pensive:

lu..no stáva sa :unamused: šťastie, že to len takto skončilo a vy ste ok...hlavne, ked máš dieťa v aute..

samy..videjka sú super, len to prvé mi nešlo prehrať :angry:
22. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mám sa chváliť??? dnes som objavila 7 zub :sunglasses: pravá horná 2...pomer horné:dolné 4:3 :slight_smile:
22. feb 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: gratuluji k zoubkům těm prvním - Matýskovi a Tamarce i k těm sedmým Eričkovi :dizzy_face:

Lu, musel to být pořádný šok. Důležité je, že se vám nic nestalo.
22. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojky babulky :slight_smile:
vsetkym oslavencom gratulujeme :dizzy_face:
a samozrejme a žubacom :grinning:
my mame 2 spodne na horne netrpezlivo cakame...
a hokej dopadol presne podla mojich ocakavani......dufam ze norom nalozime poriadne :wink:
22. feb 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo haloooooooooooo :grinning:
ma tu kazdy ignoruje??? mam to brat osobne či čo? :grinning:
22. feb 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo ahoooj Lusia :slight_smile:
já jen kuki seriál Vyprávěj...jak se daří? Co dětičky, už uložené?

Ten tvůj včerejší hokejový tip :slight_smile: až mě zamrazilo, toho bych využila, bys mohla předvídat, třeba z koule :grinning:

Určitě to Norům natřete, tak jak my Lotyšákům a pak Kanaďanům
22. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus Blani sak sme si s mm aj tipli 15 eur...aaaaaaaaaaaa cyhrali smeeeeeeeeee :-jednoznacne a potom sa spolu pobijeme o zlatu medailu :wink:
my kuki panelak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. feb 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude nervák :wink: uf jsem si to představila, to by bylo něco
22. feb 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jste soutěživá rodinka :grinning:
22. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej obcas si tipneme nike :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ako kubik uz haji? Misko spinka uz od pol osmej ako vzdy :dizzy_face:
22. feb 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko andílek :dizzy_face:

Kubík to zalomil po 19.hod. Dnes to bylo rychlé. Měl dnes vyčerpávající program, tak skoro zaspal večeři. Mimochodem jsem ještě jednou zkusila k večeři tu červenou řepu (já to nevzdávám :grinning: ) a nic...teď jsem si četla brusin tip přidat jablko, tak zítra
22. feb 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este repu nedavala :sweat_smile:
na veceru sme mali jogurtik jahodkovy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
misulko uz prespal 2 noci po sebe...dufam ze mu to uz vydrzi...a kubik? kolkokrat sa budi? a aky ste mali vycerpavajuci program? :slight_smile: my sme zabili dnes 2 svinky...
22. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaký jogurt jsi dávala? Jééé tak ty prospané noci závidím :wink: To já zažila v začátcích max. 3x. Já kojo 2x za noc, ale je to v pohodě. Se zavřenýma očima, oba :grinning: max 7 minut.

Dopoledne jsme si hráli, pak jsem vyrazila na jarní vzdoušek, aby se Kubík prospal. Oči dokořán, aby mu něco neušlo. Pak u babky, kde si vyhrál s jejich psíkem, pak zpěv a tanec doma s taťkou :grinning: Taky bych odpadla.

2 prasata???? To jako vaše? Nebo jste koupili? Tož to vám voní jitrničky a jelítka, co? :sweat_smile:
22. feb 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citkam vas,ale nejak neviem pisat. ......
ja kojim asi po 2 hodinach v noci, cez den matko moc nemusi jest.
22. feb 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky.No mi máme už neviem kolkú zlú noc.Ale nie to som chcela.Môžem pripraviť malej por? :confused: Mám a neviem čo s ním.Ak môže porovú polievku tak dajte recept. :slight_smile:
22. feb 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ale to mš teda dobrú výdrž,každé dve hodiny....tlieskam a chválim :wink:
22. feb 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, porek se může od ukončeného 5.m, já jsem zatím nedávala, ale chystám se.

Lucim, nezkoušela jsi na noc kaši?
22. feb 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka v tych receptoch nebol? mne sa zda, ze som ho citala ako zlozku na nejakom prikrme, ale nie som si ista. ...

ani, no co uz narobim? ine moc nemusi a potom to dohana mliekom v noci. aj tak ho neskutocne lubim. lubim lubim, a verim, ze aj ked sa mozu stat vselijake nepredvidane okolnosti, ze ma matko (aj ja) anjela straznicka sikovneho.
22. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja Lucim chápem lebo moja Chiarinka jak odbije 2 ráno tak vrieska jak besná každých 15 min do rána.A to už niekolko nocí.Ale jesť nechce. :confused:
22. feb 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, to vis, ze som skusala, dokonca aj dnes .... 1 lyzicku, tak do flase, pocuckal, pohral sa s tym trosku ... a pred spanim sa dolial doplna mojim mliekom. a aj ked zjedol viac, aj tak sa budil v jeho intervaloch.

vinka a coze? budi sa? zubky? chorobka? :confused:
22. feb 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim, věřím, že nějaké vstávání po 2 hodinách tě nemůže rozházet a Maťka lúbíš nade vše :dizzy_face: Asi to prďolka s jídlem vážně dohání v noci. Musí to být náročné, ale člověk si zvykne na vše. Určitě se to upraví :dizzy_face:

Bambulky, loučím se, jdu hají, dobrou noc, cmuky cmuk :wink: (toto citoslovce vám závidím :sweat_smile: )
22. feb 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, teď jsem si všimla, že jsem nezkopírovala odkaz

http://www.mistecko.net/?go=5&sub=26&id=193
22. feb 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani dobru nocku, cmuk kubulkovi. :dizzy_face:
22. feb 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravime vas vsechny :dizzy_face:
dlouho jsme se neozvaly....no ale v rychlosti to tu prubezne okukujeme :wink:

my jsme porad bezzubi nevinatka :grinning: sedet taky jeste neumime, ale hopsat na kline to nam jde dokonale :dizzy_face:
ale zato umime PAPA a PACI PACI :grinning:
a je tak neskutecne ziva a aktivni a porad vali sudy a jednou je v jednom rohu a za chvili zas v druhem :grinning: a je absolutne k neutahani :sunglasses:
usinani je posledni dobou v pohode....od doby co ji davam zbytek flasky v postylce usne po poslednim loku a spi az do rana :grinning:

lucim gratuluju k prvnimu zubakovi :wink:
a co se tyce sladkeho tak to mala taky nemusi.....jediny co ji je banan....ale cokoliv jinyho tak to je bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zelenina a maso vede :wink:

vendy ty jsi skryty hokejovy expert :wink:
a ze strechy nam taky padaj obrovsky kusy zmrzleho snehu :confused: jsou to poradny supy! presne jak atomovej vybuch :grinning:
22. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim neviem či zúbky choroba nie chvála bohu.Ale je to príšerné.Dve noci vrieska potom sa chce asi vyspať a zas dalšiu noc nespíme. :frowning2:
Blani dík,dík.Vyzerá perfektne. :grinning:
22. feb 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som asi 5 krat napisala kuk ze som zase tu a nevzalo mi prispevok :angry:

tak som tu, drogerka nakupena a aj oblecko pre Tami
ma inac dobre na.... v tescu lebo dosli mi tiez tie kuponiky tak som chcela minut ten na oblecko a pri poklaadni jej to nevzalo ze mam ist na info a tam mi teta povedala ze kupon plati len pre F&F baby vecicky , nie pre cherokee aj ked na kupone su vytlacene obe znacky...
22. feb 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok