Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
majkas
1. mar 2010
halo, nikde nikto?
majkas
1. mar 2010
asi len nikto nepise 😞 🙂
idem si trochen pocitat knizku kym Tami este spi

papa
lucim
1. mar 2010
tak basnicka po 4ty krat ? 😃

kocicky, dakujeme za drzanie palcekov - som zase TETA :-N :-N :-N Lukáško sa narodil 1.3. 13:13. pekne cisla, ze? a 47cm/3800g. porod v pohode. 🙂 som vam to musela napisat, bo som happy, a brasko v telefone bol uuuplne happyyyyyyy. 🙂
ani3012
1. mar 2010
maji som čítala a než som dočítala už som ťa nestihla.Neva,malá je už aj tak hore a má prísť kolegyňa aj s dcérou.
Pekný deň 🙂
ani3012
1. mar 2010
Lukáškovi prajeme hodne láááásky,zdravííííčka a šťastíííííčka ! Cmuk,cmuk,cmuk !♥♥♥ x-) x-) x-) x-)
lucim
1. mar 2010
ani dakujeme - bude to Lucky Luky 😉
ani ja som majku nestihla, kym som dopisala, skoda.
acerka
1. mar 2010
ineska - dakujeme 😉
jajona
1. mar 2010
baby ďakujem. tak vyskúšame, keď zje, zje, keď nie, necháme tak. mm mu dnes kúpi HAMI, tak vyskúšame kupované...

mliečko to pije, tak je dobre.

lucim: gratulujem teta. nech sú hlavne zdraví!!!
ani3012
1. mar 2010
koľko bezzubých máme ešte v klube ? =-)

Sobota...sobota...heja heja heja sobota...... 🙂
Acerka- prídeš aj ty na stretávku?
no a teraz ja jak blbá sa opýtam- KDE JE TA STRETÁVKA ? :-N
acerka
1. mar 2010
ani - nepridem, maly ma teraz teplotky...mozno inokedy x-)
acerka
1. mar 2010
info o Adamkovi: vaha minuly pondelok 8450g, dlzka 74cm a 2 žuby 😃 (nech sa aj my mozeme zaradit do tabulky)
ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
1. mar 2010
som nechcela veľkým písať-caps lock bo, zapnutý a neskoro som si všimla 😉
ani3012
1. mar 2010
obetovala som sa ,zjedla som to tvrdé hovädzie mäso z polievky,ktoré sa varilo cez 4. hodiny a kurňa ! Bolí ma zub 😢 !!!!!!!
brusinka.pusinka
1. mar 2010
Krásný večer všem gratulky k váhám a mírám a zoubkům, nemocným cmuk ať jsou zdravý A novém mimisku Lukáškovi, od tety Lucim přejeme vše nej x-) x-) x-) x-) x-) x-)

Ani aj aj aj fukáme a objímáme x-)
brusinka.pusinka
1. mar 2010
http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile...
kuki naše video novééééé 😉
lucia32
1. mar 2010
Tak požičaná autosedajda je o ničom, malej pri zaspaní odkväcne hlavička...takže to chce novú a hlavne polohovateľnú...dajte tipy, musím to preštudovať x-)
brusinka.pusinka
1. mar 2010
Luci kuk my jsme spokojeni i s touto a není drahá 😉
http://www.autosedacky-online.cz/detske-autosed...
traktor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
traktor
1. mar 2010
Mia nase deti su si velmi podobne...teda skoro vsetkorobia rovnako....este aj to jablko im veeeeelmi chuti 😃 😉 x-)
brusinka.pusinka
1. mar 2010
Traky Jasně jsou spokojené néééé a tak se chovaj podobně, jablíčka jsou u nás denně, malá miluje 😉
traktor
1. mar 2010
brusi aj u nas....a hlavne musia byt v celku, nastruhane som ani neskusala 😉
brusinka.pusinka
1. mar 2010
Traky my aji nasrouhané ale denně žužláme i hrušky a dala jsem i mango a bylo mňam malá ho nechtěla ani pustit 😃 😃 😃 😃
ani3012
1. mar 2010
brusi inak tu básničku ani ja nepoznám,len som našla taký verš,ktorý sa mi hodil k tomu papaniu jabĺčka,ktoré je plné VITAMÍNOV ! 😉 -je to veľkým,tak teda nevadí traky ?
Brusi-čo si si myslela,že nadávam malej do vírusov ? Mojej zlatej ? Len už som nechcela písať tie otrepané frázy: jaká je krásna,je zlatá,je podarená...... 😃
brusinka.pusinka
1. mar 2010
ANINKO néééé jen jsem nepochopila 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ale i tak Veliký cmuk všem třem x-) x-) x-)
traktor
1. mar 2010
ani ako si si vsimla, ja som ostro sledovana...to bol len test tie velke pismena..... ]-(
brusinka.pusinka
1. mar 2010
a přidala jsem jěště jedno povedené foto 😃 😃 😃 😃 a stahuji video od manži ze včerejší procházky :-p :-p :-p
brusinka.pusinka
1. mar 2010
Ty Ty ty Traky co jsi provedla 😉
traktor
1. mar 2010
keby som nebola pisala...tak teba si urcite nevsimnu..... ]-( .......a tak len velke :-p
brusinka.pusinka
1. mar 2010
😃 😃 😃 😃 tytyty jedna neposlušnáááá holko 😃 😃 😃 😃 x-)