• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
halo, nikde nikto?
1. mar 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi len nikto nepise :frowning2: :slight_smile:
idem si trochen pocitat knizku kym Tami este spi

papa
1. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak basnicka po 4ty krat ? :grinning:

kocicky, dakujeme za drzanie palcekov - som zase TETA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Lukáško sa narodil 1.3. 13:13. pekne cisla, ze? a 47cm/3800g. porod v pohode. :slight_smile: som vam to musela napisat, bo som happy, a brasko v telefone bol uuuplne happyyyyyyy. :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji som čítala a než som dočítala už som ťa nestihla.Neva,malá je už aj tak hore a má prísť kolegyňa aj s dcérou.
Pekný deň :slight_smile:
1. mar 2010 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lukáškovi prajeme hodne láááásky,zdravííííčka a šťastíííííčka ! Cmuk,cmuk,cmuk !:hearts::hearts::hearts: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani dakujeme - bude to Lucky Luky :wink:
ani ja som majku nestihla, kym som dopisala, skoda.
1. mar 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ineska - dakujeme :wink:
1. mar 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ďakujem. tak vyskúšame, keď zje, zje, keď nie, necháme tak. mm mu dnes kúpi HAMI, tak vyskúšame kupované...

mliečko to pije, tak je dobre.

lucim: gratulujem teta. nech sú hlavne zdraví!!!
1. mar 2010 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko bezzubých máme ešte v klube ? :confused:

Sobota...sobota...heja heja heja sobota...... :slight_smile:
Acerka- prídeš aj ty na stretávku?
no a teraz ja jak blbá sa opýtam- KDE JE TA STRETÁVKA ? :sweat_smile:
1. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani - nepridem, maly ma teraz teplotky...mozno inokedy :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
info o Adamkovi: vaha minuly pondelok 8450g, dlzka 74cm a 2 žuby :grinning: (nech sa aj my mozeme zaradit do tabulky)
1. mar 2010 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
1. mar 2010 o 18:26 • ani3012
som nechcela veľkým písať-caps lock bo, zapnutý a neskoro som si všimla :wink:
1. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obetovala som sa ,zjedla som to tvrdé hovädzie mäso z polievky,ktoré sa varilo cez 4. hodiny a kurňa ! Bolí ma zub :cry: !!!!!!!
1. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný večer všem gratulky k váhám a mírám a zoubkům, nemocným cmuk ať jsou zdravý A novém mimisku Lukáškovi, od tety Lucim přejeme vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ani aj aj aj fukáme a objímáme :dizzy_face:
1. mar 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak požičaná autosedajda je o ničom, malej pri zaspaní odkväcne hlavička...takže to chce novú a hlavne polohovateľnú...dajte tipy, musím to preštudovať :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš veľkými písmenami".
1. mar 2010 o 19:10 • traktor
Mia nase deti su si velmi podobne...teda skoro vsetkorobia rovnako....este aj to jablko im veeeeelmi chuti :grinning: :wink: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky Jasně jsou spokojené néééé a tak se chovaj podobně, jablíčka jsou u nás denně, malá miluje :wink:
1. mar 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi aj u nas....a hlavne musia byt v celku, nastruhane som ani neskusala :wink:
1. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Traky my aji nasrouhané ale denně žužláme i hrušky a dala jsem i mango a bylo mňam malá ho nechtěla ani pustit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. mar 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusi inak tu básničku ani ja nepoznám,len som našla taký verš,ktorý sa mi hodil k tomu papaniu jabĺčka,ktoré je plné VITAMÍNOV ! :wink: -je to veľkým,tak teda nevadí traky ?
Brusi-čo si si myslela,že nadávam malej do vírusov ? Mojej zlatej ? Len už som nechcela písať tie otrepané frázy: jaká je krásna,je zlatá,je podarená...... :grinning:
1. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ANINKO néééé jen jsem nepochopila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ale i tak Veliký cmuk všem třem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ako si si vsimla, ja som ostro sledovana...to bol len test tie velke pismena..... :angry:
1. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a přidala jsem jěště jedno povedené foto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a stahuji video od manži ze včerejší procházky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ty Ty ty Traky co jsi provedla :wink:
1. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby som nebola pisala...tak teba si urcite nevsimnu..... :angry: .......a tak len velke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. mar 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tytyty jedna neposlušnáááá holko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
1. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok