• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
waw, práve jej vybehlo mlieko cez noštek :sweat_smile:
28. aug 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co su pedale? :grinning:
28. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...možno pri prvom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale inak sa už zlepšuje, už sa aj mojkajú, dokial nereve :grinning:
28. aug 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuracie stehná, nôžky...
28. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci...no môj v tomto smere nieje taký ukecaný :sweat_smile: ale určite pyšný tatinko je...medzi známymi a kamošmi je viacej ukecaný :slight_smile:

lu..telo na telo...stačilo mi, ked som 2 hodky nosila klokanku s erikom,triko som mohla žmýkať :grinning:
28. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci :slight_smile: a casom to bude tatovo maznatko :grinning:
28. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiež šla pýtať na pedále :grinning: :grinning: ale ťukám jedným prstom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn ale vsak si mojho draheho videla - a aj pocula, on nema zabrany v komunikacii nikde a nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurat rozmyslam, ze sa chystam do mestav najvacsom teple ... este asi pockame ...
28. aug 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim aj ja to vravím... :grinning:
inn...však triko je celé vlhké, sa jej nečudujem, že jej stačilo :astonished: :grinning: , už chrní pri dudinke...poobede budeme trenovať kolísku, tá včerajšia bola chabá :rolling_eyes: , len taký výkrik do tmy... :grinning:
28. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa minule vracala z mesta o pol 12 a bol veru riaden hic...pôjdeme okolo 2
28. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ahaaaaaaaaaaa, maso z ruckou :slight_smile:

mne krpec chrni na pleci namiesto odgrgavania.
28. aug 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...jj, mäso s rúčkou...mm na mna minule vybafol, že kupi pedále, som bola mimo obraz :grinning: , neviem kde to nabral :grinning:
aj mne malá chrní na ruke...ale negrcáme, bo treba ísť opražiť pedále :grinning:
baby ja so dnes ani palcom nepohla, jedine na klávesnici :grinning: , budem sa vyhovárať na malú :grinning:
28. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa prezliekame, sme sa ogrcli :sweat_smile:

pôjdem aj ja neskôr...sme sa pekne zhodli...bo aj lekáreň mám od 1 otrvorenú..aspň stihnem ešte uvariť..pečienku a ryžu :slight_smile:
28. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cestou k posteli ju prebralo :grinning:
ale friťák je už zapnutý...
28. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme hore a čerstvý až až :grinning: :grinning: a trénujeme rozprávanie :sunglasses:

luci..vaško je kecálek :wink:

lu...šak žiadna robota ti neujde, počká...naty je teraz prvoradá :wink:
28. aug 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn naty spala na mne, len ja som dala prednosť koníku :grinning: , ale už sme postelili a zvesili prádlo z balkona :wink:
28. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este neviem co idem navarit ... idem prekutrat chladnicku a sufliky... drahy z toho bude mat veceru, dnes bude robit dlhsie .. a kecalek to je. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

luci, ja sa na maleho vyhovaram uz dva dni. :grinning:
28. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha dnes som rychlo navarila, jahodove knedlicky z mrazaku. :grinning:
28. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kým som doniesla oblečko na prezlečenie, takto mi zalomil :slight_smile: http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3206877&vReferer=
28. aug 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak idem variť :slight_smile:

luci..môj T by sa z toho nenajedol :stuck_out_tongue_closed_eyes: o chvílu by snoril nejaké ´maso´ :grinning:
28. aug 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dusliky z aventu na fľašu sú po mesiaci delené, zdá sa, že do 1 budem musieť vyvrtať väčšie dierky :grinning:
28. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inn tak ho len prikry :slight_smile:
mne sa prave budi...
28. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pozerám, že ste riešili kávu. Ja som objavila v Tchibe bezkofeinovú. Chutí ako normálna nie nejaká umelina...

http://www.tchibo.sk/corweb/servlet/content/245184/startpage_slovakia/tchiboobchod/exclusiveorigins.html
je to Decaf colombia

malej to zatiaľ nič nerobí... :slight_smile:
28. aug 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim prichod do dennej smeny ale len na sekundu, ideme na obed do restiky, jak kralovne :grinning: a poznamka pre nocnu smenu, tutu mutu bolo nakoniec, take brutal ze sme skoro az u susedov skoncili :grinning:
28. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspar ahooj :slight_smile:
alex no toto :grinning: tak ma tesite, ze to ide a dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminky.
Luci,tu sobotu to platí? A keď bude zle počasie,tak da sa aj tak vonku posedieť?Ja nebudem mať auto,ale už som so sestrou dohodnutá,že ma odvezie a oni si skočia medzi tým do AUPARKU.Peniažky za rezervačku?
28. aug 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak sa hlási najstaršia júnovka :grinning: V týchto chvíľach už bola Evka hodinku na svete :slight_smile:
28. aug 2009 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu to tie avent dudle su 1 a viac dierkate podlatoho, ci su na caj, mlieko ci kasu
28. aug 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani evicke gratulujem k prvej stvrtrocnici :slight_smile:

a termin plati, niekto tu vravel, ze ta terasa je kryta, cize dazd by nevadil, akurat zima by mohla , ale dalo by sa presunut urcite aj dnu.
28. aug 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poobliekame a hotovo :slight_smile:
inak som sa pomýlila, júlovka nie júnovka :angry:
28. aug 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok