Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucia32
28. aug 2009
waw, práve jej vybehlo mlieko cez noštek :-N
lucim
28. aug 2009
co su pedale? 😃
lucia32
28. aug 2009
lucim...možno pri prvom :-p 😃 , ale inak sa už zlepšuje, už sa aj mojkajú, dokial nereve 😃
lucia32
28. aug 2009
kuracie stehná, nôžky...
inneska
28. aug 2009
luci...no môj v tomto smere nieje taký ukecaný :-N ale určite pyšný tatinko je...medzi známymi a kamošmi je viacej ukecaný 🙂

lu..telo na telo...stačilo mi, ked som 2 hodky nosila klokanku s erikom,triko som mohla žmýkať 😃
lucim
28. aug 2009
luci 🙂 a casom to bude tatovo maznatko 😃
inneska
28. aug 2009
ja som sa tiež šla pýtať na pedále 😃 😃 ale ťukám jedným prstom :-p
lucim
28. aug 2009
inn ale vsak si mojho draheho videla - a aj pocula, on nema zabrany v komunikacii nikde a nikdy :-p

akurat rozmyslam, ze sa chystam do mestav najvacsom teple ... este asi pockame ...
lucia32
28. aug 2009
lucim aj ja to vravím... 😃
inn...však triko je celé vlhké, sa jej nečudujem, že jej stačilo :-o 😃 , už chrní pri dudinke...poobede budeme trenovať kolísku, tá včerajšia bola chabá 8-( , len taký výkrik do tmy... 😃
lucia32
28. aug 2009
ja som sa minule vracala z mesta o pol 12 a bol veru riaden hic...pôjdeme okolo 2
lucim
28. aug 2009
luci ahaaaaaaaaaaa, maso z ruckou 🙂

mne krpec chrni na pleci namiesto odgrgavania.
lucia32
28. aug 2009
lucim...jj, mäso s rúčkou...mm na mna minule vybafol, že kupi pedále, som bola mimo obraz 😃 , neviem kde to nabral 😃
aj mne malá chrní na ruke...ale negrcáme, bo treba ísť opražiť pedále 😃
baby ja so dnes ani palcom nepohla, jedine na klávesnici 😃 , budem sa vyhovárať na malú 😃
inneska
28. aug 2009
my sa prezliekame, sme sa ogrcli :-N

pôjdem aj ja neskôr...sme sa pekne zhodli...bo aj lekáreň mám od 1 otrvorenú..aspň stihnem ešte uvariť..pečienku a ryžu 🙂
lucia32
28. aug 2009
cestou k posteli ju prebralo 😃
ale friťák je už zapnutý...
inneska
28. aug 2009
my sme hore a čerstvý až až 😃 😃 a trénujeme rozprávanie 😎

luci..vaško je kecálek 😉

lu...šak žiadna robota ti neujde, počká...naty je teraz prvoradá 😉
lucia32
28. aug 2009
inn naty spala na mne, len ja som dala prednosť koníku 😃 , ale už sme postelili a zvesili prádlo z balkona 😉
lucim
28. aug 2009
ja este neviem co idem navarit ... idem prekutrat chladnicku a sufliky... drahy z toho bude mat veceru, dnes bude robit dlhsie .. a kecalek to je. :-p

luci, ja sa na maleho vyhovaram uz dva dni. 😃
lucim
28. aug 2009
ha dnes som rychlo navarila, jahodove knedlicky z mrazaku. 😃
inneska
28. aug 2009
kým som doniesla oblečko na prezlečenie, takto mi zalomil 🙂 http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
inneska
28. aug 2009
tak idem variť 🙂

luci..môj T by sa z toho nenajedol :-p o chvílu by snoril nejaké ´maso´ 😃
lucia32
28. aug 2009
dusliky z aventu na fľašu sú po mesiaci delené, zdá sa, že do 1 budem musieť vyvrtať väčšie dierky 😃
lucim
28. aug 2009
inn tak ho len prikry 🙂
mne sa prave budi...
asparaguska
28. aug 2009
Ahojte, pozerám, že ste riešili kávu. Ja som objavila v Tchibe bezkofeinovú. Chutí ako normálna nie nejaká umelina...

http://www.tchibo.sk/corweb/servlet/content/245...
je to Decaf colombia

malej to zatiaľ nič nerobí... 🙂
alexarisko
28. aug 2009
Hlasim prichod do dennej smeny ale len na sekundu, ideme na obed do restiky, jak kralovne 😃 a poznamka pre nocnu smenu, tutu mutu bolo nakoniec, take brutal ze sme skoro az u susedov skoncili 😃
lucim
28. aug 2009
aspar ahooj 🙂
alex no toto 😃 tak ma tesite, ze to ide a dobre. :-p
ani3012
28. aug 2009
ahojte maminky.
Luci,tu sobotu to platí? A keď bude zle počasie,tak da sa aj tak vonku posedieť?Ja nebudem mať auto,ale už som so sestrou dohodnutá,že ma odvezie a oni si skočia medzi tým do AUPARKU.Peniažky za rezervačku?
ani3012
28. aug 2009
Inak sa hlási najstaršia júnovka 😃 V týchto chvíľach už bola Evka hodinku na svete 🙂
lucim
28. aug 2009
lu to tie avent dudle su 1 a viac dierkate podlatoho, ci su na caj, mlieko ci kasu
lucim
28. aug 2009
ani evicke gratulujem k prvej stvrtrocnici 🙂

a termin plati, niekto tu vravel, ze ta terasa je kryta, cize dazd by nevadil, akurat zima by mohla , ale dalo by sa presunut urcite aj dnu.
ani3012
28. aug 2009
poobliekame a hotovo 🙂
inak som sa pomýlila, júlovka nie júnovka ]-(