• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
veru idem, ak drobec potiahne aspoň do 1, 2 bude fajn, čoto pospim :slight_smile:

bru všektým :dizzy_face: papa
28. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci,to ja som si včera myslela tiež.
Včera:
Evka mi papala o 17:45, takže ďalšie mlieko malo prísť o 20:45. Ale ja som sa pomýlila o hodinku som ju skôr okúpala a tak som si povedala,že nech si ešte chvíľku poleží.Taspala mi.O 22:30 som jej nasilu narvala flašku mlieka a nechcela.Napínalo ju.Tak som si povedala,že keď bude chcieť,nech si zakričí a išla spať.A ten drobec si spala až do 3:30. Napapala a spala do pol ôsmej. :slight_smile:
28. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja to tu za vas secky potiahnem, nebojte sa zeny
28. aug 2009 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani jaaaaj, no raz mi to uz spravil, ze namiesto o polnoci sa mi zobudil o pol 4. :slight_smile:
inn wyd paaaaa

alex mas co robit moja, pisat si tu za vsetky ... to budu monology :grinning:
28. aug 2009 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale aj tak vám deti pekne spinkajú na to,že kojíte.Patrik spal...teda Patrik nespal.Keď tak zdriemol na hodinku a bolo jedno,či je deň alebo noc.Chybu sme spravili takú,že cez deň sme ho budili,aby v noci spal.Ale nene.Nieje to tak.Potom bol tak strašne unavený,že aj keď ihneď tvrdo zaspal,tak to bolo len na pár desiatok minút.
28. aug 2009 o 23:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz sa mi zacina hybkat, idem zienky moje uzasne, paaaaaa
28. aug 2009 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu pa, tak ale ked tu nikto neostane tak ja budem akoze potisku robit :slight_smile:
28. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ales a ty budeš vážne hore celú noc? :confused:
28. aug 2009 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale ne Ani :slight_smile: ale mala asi pred hodkou zaspala a uz sa mi moc neoplati ist si lahnut tak cakam :slight_smile:
28. aug 2009 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
Ja zase čakám,až mi doperie pračka.Patrik mi vytopil kúpelku.Ešte že sme na prízemí :angry:
Musela som oprať dnes všetky veci,lebo boli mokré,čo som mala nachystané kôpky na pranie.
A Lili sa ako darí?Koľko váži?
28. aug 2009 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: jeee tak to potesi, zlatusik sa cinil :slight_smile: xixi co ti chcel pomahat s domacimi pracami? :grinning:

Lili sa ma fajne, pribera jak blazon, za den stovku, nechapem z nej ale sak je aj cely den na prse tak necudo, neska ked som ju vazila mala 4440 takze tak :slight_smile:
28. aug 2009 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A koľko mala drobec,keď sa narodila? Evka má teraz 4000gramov.

a Patrik sa kúpal a robil si vlny ako v mori.Celú hodinku bol od neho kľud.Ale teraz neviem,či mi to za to stálo :unamused:
28. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
xixi, no jo aspon sa pobavil trdielko male :slight_smile: ked sa narodila trta moja mala 2750, no a evicka sa pekne vytiahla :slight_smile: kraska nasa
28. aug 2009 o 23:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Veď si ich pookukáme,keď sa stretneme :slight_smile:
Práve som nahrala foto aj to ako pasieme ovečky ,ako som minule vypotila :grinning:
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3209550&vReferer=
28. aug 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobrú nocku,už mám vyvešané :wink:
29. aug 2009 o 00:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobru :slight_smile: bohovsky su obaja aj maly aj mala :slight_smile:
29. aug 2009 o 00:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
alex,ty kam chodíš na tie komentáre? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ja že ešte kuknem fotky malej,ale to sa nedá že ťuk,ťuk,ťuk...
to bolo že ťuk.........,ťuk........ Paráda!
29. aug 2009 o 00:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ani :grinning: to so mnou lame nuda :grinning: ale ani ty sa nezdas :grinning: ja nic soudruzi
29. aug 2009 o 00:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plha se hlaasii
29. aug 2009 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
plhooo :grinning: sednete si, mate nedostatecnou :slight_smile:
29. aug 2009 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kurna som si vedomaaa, ale nedalo sa skor
moj syn neuveritelne, necakane zaspal o 9!!!tak som kukala jak blazon a od tolej rozkose som nevedela co so sebou zrazu, tak som rychlo umyvala dlazku, spravila raznici a na chvilu som si lahla k nemu
a este neuveritelnejsie je to, ze spal do pol 12!
myslis, ze mu nieco je?!?!?! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. aug 2009 o 00:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemyslim aj moja mi niekedy dopraje taky zazrak :slight_smile: co inak puska? nejake novinky okrem toho zazraku? :slight_smile: kam sa pojdeme prejst ked sa pojdeme prejst?
29. aug 2009 o 00:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
netusim, v petrzke som byvala na viglasskej a na topolcianskej a neviem kde tam sa da fajn prechadzat, napr. som v zivote nebola na povestnej hradzi :grinning:
29. aug 2009 o 00:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nie? ako mozne??? neviem a kam sa chodis prechadzat ty v blave?
29. aug 2009 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak na tej zeleznej studnicke bolo fajn, len tam ide hore klasicky chodnik a dva kociky vedla seba sa nezmestia, musela by ist jedna z nas po ceste a navyse mi tam na tom parkovisku vykradli kufor si predstav!! :angry: :frowning2:
29. aug 2009 o 00:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to nemyslis vazne, to su hovada ty ludia, mala si tam nieco dolezite?
29. aug 2009 o 00:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani na Devine... :grinning:
29. aug 2009 o 00:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
si nebola ani na Devine, zuzik to co si za blavacku?
29. aug 2009 o 00:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mala som tam dvojo ciziem, jedny na reklamaciu a jedny na vratenie :unamused:
nosila som ich tam tak dlho az mi ich ukradli, ale fesaci nechali z jednych komplet krabicu a z tych druhych vrchnak, vtipalkovia :grinning:
29. aug 2009 o 00:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
eeee ja nesom ne :wink:
byvam tu 8 rokov, dosla som sem na vysku

kocikujem bud po dubravke ked sa mi nechce nakladat davida do auta, alebo sa vytrepem do centra, som tu v podstate len od nedele (boli sme v Ostrave a u nasich) takze som az tak tomu kocikovaniu este nedala
29. aug 2009 o 00:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok