• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
servuste
mam dnes zatazkavaci den...dieta zgrcalo tretie oblecko...je klud iba in manduca...uvarila obed, kolac a je tu druha navsteva....ja by som tak buvala....
17. aug 2009 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj brin. moooje.. vy sa tiez s tym grckanim nababrete, ze?

ako kojis? mne poradila annag, ze reflux moze mat ta nasa sykorka aj zo silneho toku mliecka. strasne hltavo sa vzdy nadlabla a mala to v bruchu rozburene ako po uragane. poradila mi kojit po leziacky a kojit vzdy dve kojenia z jedneho prska. kym neznizime trosku produkciu. teraz uz kojim len po jednom ale vzdy sa snazim po leziacky. mala sa ani vzduchu tolko nenahlce a vie si lezmo aj odgrgnut ked jej treba.
17. aug 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brin...tie navstevy aj mna strašne serú s prepáčením...mala je potom nekludná celý den a niektorí u nás vysedávajú aj tri hodiny.... akoby nemali deti a nevedeli, aké je to,ked si potrebujeme oddýchnuť...ved sme ešte v sestonedelí....musíme sa dať aj my dokopy!
no potom na tých uškách sestrička donútila aby som jej dala jesť lebo je hladná tak som dala a mala vsetko vygrcala... ja nechápem, niektorí ludia by nemali robiť svoje profesie!

samayka - no ja len to že tie antidepresíva odporúčajú a kamoska hovorila, že jej velmi pomohli že malinký sa ukludnil hned ako sa ona ukludnila a môže sa aj kojiť pri nich, preto sa pýtam :slight_smile:
17. aug 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy...pisala som annag...ja mam nakazane 3krat jeden a raz ten striekajuci...clovek by mu doprial nech si dudka a on sa nato zgrca :confounded:
17. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zlatíčka naše...mamičky a deťúšiky...hlásime sa do novej témy... ideme sa pochváliť, po narodení sme mali 3880g, po prepustení domkov 3800g, po víkende strávenom doma 4kg a po týždni 4,5kg takže rastieme ako z vody, dnes už máme za sebov očkovanie do ramienka, zvládli sme ho bravúrne...dnešnú noc sme mali uplačkanú, ale to zato, že po víkende sme mali viac návštev a tak sme skôr spinkali, ako papali a potom sa v noci nevieme dopapať...dnes sme spolu zvládli aj nákup a Mattiasko sa pekne stará, tak som hrdá na detičky, verím, že Vás už tiež nebolia brušká a pekne papkáte, priberáte a robíte radosť...veľa zdravíčka a rodinnej pohodičky...cmug...všetkým :wink:
17. aug 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laurajana zmeň si údaje v pase.Ty ešte čakáš a neviem na čo. :grinning: :grinning:
17. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vinka...ty všímavka...ďakujem za upozornenie, už nečakám...upravila som... :grinning: :wink:
17. aug 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sa hlasime do klubu lehatkovych :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, halllooo hallooooo, :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tymto sa chcem podakovat samayke a josifkovi ze ich napadlo poradit mi teply vankusik na brusko pri kolike! babyyyyyy, minutu po prilozeni vankusika nielenze prestal jacat a krutit sa ale zalomiiiiiil!!!! spime cca od 19.00 doteraz :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prvu hodinu mne na rukach, kym vankusik nevychladol a kedze som uz necitila nohy a chrbtica ma uz bolela tak som ho prelozila na vankus a on spokojne spinka :sweat_smile: jaaaaaaj, taka somm stastna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podavame spravy - matko sa drzal statocne pri preplachovani slz. kanalikov, iba trosku zaprotestoval. ked sme vychadzali uz mi spal na rukach. pri vykone ho drzal tatino. :slight_smile:
a dnes sme sa boli podvecer okupat v priehrade. ja som po 2 rokoch plavala. :slight_smile: matysek bol spokojny na deke pod dazdnikom.
17. aug 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj lucim, ja by som si uz tiez rada zaplavala :slight_smile: to muselo byt osviezenie, co? :wink:
17. aug 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei to je super, nadhera, parada, sa tak tesim s tebou, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: idem pohladat, ci mam aj ja vankusik. :slight_smile:
u nas dnes vecer zvysena poloha vedla mna na gauci, stikutka, zastrkavanie dudlika a neda sa mu zaspat. ale dva dni sme mali klud.
17. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer žienky
rei, to je super správa, sa teším s tebou :slight_smile:
lucim, ja sa stále tej očnej vyhýbam, dneska som to odložila kvôli teplu, ale predsa ma to neminie, tie očká má stále zlé :frowning2:
17. aug 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer :slight_smile:

Nakukám na zprávy z očního :slight_smile:

Voski, mrzí mě, že máš špatné zkušenosti...
Lucim, paráda :slight_smile: A vyřiď ocinkovi, že je statečný. To se hned tak nevidí. Rodiče nám často odpadávají. A správné držení je poloviční uspěch
:wink: Tak už bude mít Maťko pokoj :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočandy, idem vas po dlhšej dobe pozdrvaiť. Ešte som vas nečítala, ale idem aspon podať správy- tak probiotika super, Infacol sme uplne vysadili, malý krísne prdká a kaká sám čomu sa teším- klop klop aby sme niečo nezariekli.
Pozdrvaujeme všetky maminky a miminká- naše slniečka!!! :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
našla som super využitie hrazdičky z lehátka, hračky fuč a je cez to prehodená plienka, malej nesvieti svetlo do očí, keď je so mnou v izbe :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luci super ste statoční, maxíkovi prepichovali kanáliky dvakrát.
17. aug 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, maťkov tatinko vaško dakuje. :slight_smile: cele som mu to precitala. :wink: dufam ze to bolo prvy a zaroven posledny krat.
rei, bola to parada, ta voda .... potom sme pribrzdili este na nanuku - a ako udrela 7 hodina, taky plac srdcervuci spustil, vykakany, napapany, ze som az slzu pusatila. :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej, rei, to je perfektne :dizzy_face: tesim s tebou :wink:

lucim: paradicka vecerne kupkanie, co??? moji chlapi sa stale chodia clapkat, uz som rozmyslala, ze pojdem s nimi, ale predsa len sa mi to zda skoro...

blani: takto na kontrolu chodis? :slight_smile: pekne od teba. moja alexandra to ma lepsie, ale dr jej dala pamycon a kazala mi masirovat ako ty :wink:

mon: neodkladaj to. ked to treba, tak to treba. vydrzime predsa nieco... sup sup nech ma miska pokoj :dizzy_face:
17. aug 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile:

maxi..a za akú dobu zabrali probiotika?? my užívame týždeň a zatial žiadna zmena :unamused:

reiuš...to je skvelé, že vankúšik takto krásne zabral :wink: super :slight_smile:

luci..super, že ste to tak hrdinsky zvládli :wink: a ja by som si tak s chuťou zaplávala...možno budúci rok sa zadarí :sweat_smile:
17. aug 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blani, mon, riuš :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rei....a ten vankúsik si ako nahriala? to je nejaký špeci?
17. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si prave zohrievam polievku....naposledy som jedla jogurt o druhej :sweat_smile:

maxi, jake probiotika si davala?
inac dnes som bola v lekarni a som sa pytala preco je biogaja taka draha ked na slovensku stoji polovicu...tak na mna vyplestila oci ze fakt? ze sa spyta dilerky
17. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od včera trošku krvácam....raz za deň vyjde zopár kvapiek svetlej krvi, neviem či to mám brať ešte v rámci šestonedelia, či ako..budúci týždeň chcem ísť na kontrolu...
17. aug 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rius po 600 nedeli sa pojdes kupkat.:wink:
17. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inn no užívame ich presne od 5 augusta, čiže nejaké necelé dva týždne, my máme biogaju.
17. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je taky vankusik okruhly asi 8 cm v priemere, napusteny gelom,, je v nom taky pliesok ktory ked sa ohne tak zmeni rychlo ten gel na tuhu hmotu ktora sala teplo asi do 50 stupnov cca hodinku, vraj sa to da kupit v sportovom obchode, vyuzivaju to lyziari tusim....ja som to raz nasla v granku ako prilohu
17. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som práve dojedla...mm je v sprche, potom pôjdem ja za počlovečiť :slight_smile: a spratať v kuchyni, a musím poliať kvety, už listy visia ako obesenci :grinning:
17. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxi...ja počkám čo s nami spraví infant dophilus...ak by to nebolo ok, skúsim potom tiež tú biogaiu :slight_smile:
17. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok