• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
rei: ty takto stavias do pozoru magistry v lipe?? :sweat_smile:

lucim: no, este dva tyzdne.... inak, ozaj poklona tvojmu V... ak budeme musiet aj my, tak aspon viem, kto bude drzat :wink:

inn: mrkla som ericka, sa neviem vynadivat, cela maminka :wink:
17. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rius :slight_smile: no nech s tym daco robia :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj som chcela ze infacol ta na mna kukala tak hovorim nieco podobne, tak mi hodila nejaky baby calm, ze to je tiez na prdiky, tak sa jej pytam co za zlozenie to ma tak ze nevie, tak si precitala ze nejaky matovy olej, no nekupim taku hovadinu
17. aug 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Rei, radujem se s Tebou :dizzy_face:

Rius :slight_smile: tak ať Pamycon pěkně zabere :slight_smile:

Inn :dizzy_face: pěkně to s dr prober ten příští týden

Mm je na hokeji, tak s malým hospodaříme sami. Úspěšně jsem ho uspala, to je taková úleva :slight_smile: Jinak máme novorozeneckou pubertu :angry: Od narození má trošku víc zduřelé prsní žlázky a dnes ráno měl tu levou tak trojnásobnou :frowning2: Dost mě to vyděsilo. Volala jsem dr a prý je to normální přechodem mých hormonů...tak mastíme pityolem a mělo by to odeznívat. Tak snad...to jsou furt nějaký trable.
17. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
riuš...dakujem za erička :wink: krásny po mame a múdry po tatovi??? :grinning:
17. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Inn ja som pri maxíkovi dávala dophiliu, vtedy Biogaja nebola a bol tiež dobrý,
Rei baby calm sú čiste prírodného zloženia.
17. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ozaj zrník sa ozvala ako sa majú, čo drobček?
17. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maxi...tak uvidíme či zaberie, potom podáme hlásenie :slight_smile:

blani...tak snad kubíkovi to rýchlo prejde :wink:
17. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
o zrmikovi nevieme :frowning2:
17. aug 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky :slight_smile:
dlho som sa neozvala, malo casu, mala zaberie cely den :slight_smile: keby aspon v dobrom.. mame koliku, preplacka sa dnom, ale aspon ze v noci spi.. potiahne si obcas aj 7 hodin, takze da sa :grinning:
vela vas tu nie je, mala uz zaspala, snad na dlhsiu dobu....
17. aug 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj, ciste prirodne, ale su to nejake oleje ci co, to som velmi nechcela..

a stale spinkame :dizzy_face:

ide poriadna burka
17. aug 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blani chudatko kubicek, nech to rychlo prejde.
rei, len skoda, ze magistry u vas s tym nic neurobia. to je podivna strategia vyrobcu, ze maju rozne marze v roznych statoch. asi cechov povazuju za bohacov. :angry:
17. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobry vecer zienky ... sice ledva hladim a som dost unavena ale prisla som vas aspon trosku pocitat a oplatilo sa ... nasho Filipka tiez trapia koliky ... mavame ich od nejakej 9,00 rana az do nejakej 13,00 potom sa to vzdy upravi a nejako to prejde po skusani vsetkeho mozneho ... vo stvrtok mame poradnu tak poprosime o nejke kvapky neviem sice ci to pomoze ale snad ... a este sa vas spytam na co je dobra ta bio gaia (ci ako sa to pise)? a neviete ako presne sa vola ten vankusik co tu reily o nom teraz pisala ... pripadam si neschopne ked maly chudak place ako by ho z koze drali a ja mu neviem nijako pomoct ... psychicky ma to zabija :frowning2:
17. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásný večer přeji všem :wink:
17. aug 2009 o 21:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sme si prave pozreli tu rozpravku, co bol link rano hodeny, paraada :slight_smile:
V. vam odkazuje, ze dakuje za pochvaly, a ze to nic nebolo, ze mateja mu zabalili do plachty a on len drzal. ... ja som cakala obdalec, kym skoncia aby sa mohol na mojej hrudi vyzalovat.

rei nasla som 2 vankusiky, je v nich taky pliesok , ked sa to zlomi, tak to zahreje, pouzijem, ked bude treba. :wink: matino nas asi 7 minut spinka.
17. aug 2009 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaaj, som sa zabudla na mmb :sunglasses:
17. aug 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čauky Lu..... krásná pohádka že :wink:
zabi v lekarni som to objednavala ako horuci vankusik. tusim na nom bolo napisane hot cold neviem co, bol na strecenie do horucej vody alebo do chladnicky, bol v tom modry gel.
rei: aj ja chcem burku, posli ju k nam....
17. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rius co kupujes? mia ahoooj :slight_smile:
17. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu to mají i ve zdravotnických potřebách máme to doma, je to supr a není to drahé :wink:
17. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rei ani mne sa podla zlozenia ten baby calm nepaci. bylinny mix pre deticky sa mi nezda vhodny . a vendy s nim nemala dobre skusenosti.
17. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucim: mrkam na bundicky aj pre tomaska aj pre alexandru....

josi: ahoj, co ty tu, nepozerate nejaky filmik s muzikom :sunglasses:
17. aug 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lu: rozmyslam, ze nie je zle mat take nieco doma - ako si to mam pytat v lekarni - horuci vankusik???
17. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucimka - velmi pekne dakujem takze v lekarni sa skusim spytat :slight_smile: boze urobila by som hocico len aby som drobcovi nejako pomohla
17. aug 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zabi ten pocit poznam. :unamused:
17. aug 2009 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky ja tiez na totalku unavena ,ale aspon vas pozdravíím ja sa stale nemam dobre trapia ma stale tažkosti po sekci ,ale srat na mna malička je zdravučka spokojna to je dvoležite !!!!! Sme na nutrilone ja papm lieky na zastavenie laktacie dufam ,že stym bude už pokoj ! Stale mame ešte s mm fofri nejsme eče zabehnuty zo všetkeho sme vys...... a všetko nám trva jak ........... Pozdravujem vas a ani som nečitala či su všetky baby po ,ale dufam ,že ano prajeme vela zdravička všetky nani to fraza to zdravie si strašne moc važim ! Mne sa po porode stalo ,len to najhoršie a aj blizkym mame svokrovi takže ked sa sere tak sa.........
17. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Riusko, nene čekám na chlapy šli do letního kina tak se my nechce nějak spát :wink:
17. aug 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzinka ahoooj, to je mi luto, ze ta to este trapi, fuuuuuuuuuu nech sa to rychlo zahoji. takze michelka je aj anicka? :slight_smile:

kocky, mozno to nemaju v kazdej lekarni, ale mali by to vediet objednat do 1 dna. spytajte sa, ci objednaju. ja som to fakt objednavala pod nazvom horuci vankusik.
17. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
josi: aha, hned sa mi to nezdalo :wink: tak ste samucke so sisi?
17. aug 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok