• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
Diki, diki...už som preluskala všetky 19 na MMB :grinning:
Brusi-pusi ahojteeee....
My sme sa dnes ráno vážili a ked odrátam peluchy a veci, tak čistá váha 10 kilo :slight_smile: , myslím Natálku, nie maminku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. apr 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ... som len nakuki ... Juráš má teplotu - moja vina :angry: :angry: :angry: a kašel ....dnes tam nie je naša dokina - tak až zajra

...podobné topánky majú u nás za 7 dačo .....v normál obchode....

oslávencom veľké hurááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, vpohode. je z nej velka slecinka,pekne spinka,hrajka sa :dizzy_face: konecne si uzivam moju matersku,ktora uz skoncila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmurka ahoj....a čo si ho máčala v studenej vode? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lucim a ktoré ste si vybrali vy, myslím plátenky...ja som tak nerozhodný typ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie som mu ja sprostá dala ladovej vody a on bol tááák spotený ... nie som kravka ?!?! ...som!!!
27. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné ráno :slight_smile: ...všem děkujeme za přání(ty brďo 10 měsíců.kde sme k tomu přišli? :confused: ) a spoluoslavencům posíláme blahopřání...užívejte sluníčka a jarních radovánek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Posíláme jednu vytlemenou :grinning: ...
27. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonito ahoj....Malča je krásny smejko, taký vyškerenec :grinning:
27. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maaaaalinka sa krasne smeje.
ahoj zmur, to nic, jurko je silak, rychlo sa z toho dostane.
lu, ja som kupovala chlapcenskeeeeee, modre, s kotvou tusim a s otvormi s futbal. loptou. :wink:
27. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu...však viem, že nie dievčenské :grinning: Len som sa chcela kuknúúúúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už som napísala o jedny bodkované a ešte rozmýšlam aj o nejakých kožených botasoch :sunglasses:
27. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka ... šak ako to sledujem ... teplotu dnes nemá - len vykašliava všelijaký "bordel" ....chudáčisko :sweat_smile:
27. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žmur...aspoň bude mať čisté pľúca :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simi malá je krásný smějko :dizzy_face:
Zmurky hladíme abyste byli brzko ok :grinning:
Dneska jsem udělala tiramisu pro velkoše a pro princeznu ovocné tiramisu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , večer budou mlskat :grinning:
27. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dík baby .... ale zjavned sa to minúta od minúty lepší - bo len vykrikuje z postele - mamííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
brusi ... mňankyyy :dizzy_face:
27. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě jednou ahojte a Malča děkuje :dizzy_face:
Zmur...ale néééjsi..ogárek bude brzo fit :wink: ....a doufám,že i všichni ostatní,co je nemoci trápí budou brzo jako ryby :sweat_smile:

Nevíte co Zrník?...vždycky,když doma řešíme nějaké malichernosti s rozlitým něčím a rozbitým tamtím a neposloucháním...tak si na ně vzpomenu a zastydím se
:pensive:
27. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zmur, tak tak , aspon ho to neotravuje vo vnutri ale kasle to von :wink:
lu mam tieto modre http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146345&tab=3 a keby som mala terezku, tak tymto by som neodolala. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8146345&tab=3 a na teraz z tychto? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8217516&tab=3 :wink:
27. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lu...a vidíš, ja zas kukám na šnúrky, lepky nemám moc rada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Simonito...o zrníkovcoch nemáme infošky...ale máš pravdu...môžme byť rady, že sú detúrence zdravé, čo tam po rozbitých tanieroch a vyliatých pohároch :dizzy_face:
27. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem s vami len suhlasit :wink:
lu, ja som kukala po lepkach, snurky sa nam pacia na rozvezovanie. :slight_smile:
27. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
i my souhlasíme a Zrníkovi a malému posíláme objetííííí ať je to jak je to pořád jsou naše julovčata :wink:
holky kuki na tu naší spáčku :grinning: :grinning: :grinning:
27. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte pravdu babulky.... musím ísť off ....šak ja ešte nakuknem :wink:
27. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne doobedie :slight_smile:

všetkým 9, 10 aj 11 mesačníkovým detičkám gratulkujeme, posielame bočinky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes sme mali noc :rolling_eyes: pred polnocou sa erik zobudil a ideme sa hrať(a ja som bola taká unavená a chcela spať), tak sme pozhasínali..asi po pol hodke zaspal(aj s trochou plaču) a potom sa každú chvílu budil...a o 7 budíček..a teraz zaspal..som mu to schálne naťahovala, lebo spať chcel už o 9, ale nebolo by nám to vyšlo na plávanie...tak sme medzitým upratovali..ja v skrini, erik tatove ponožky :grinning: dôkaz priložím o chvílu :grinning:

simi...ja tiež už niekedy strácam nerf pri erikovi, ale potom mi to príde ľúto..aj že abytočne nervačím na neho a aj že môžem byť rada, že je taký zbojník...aspoň viem, že je v poriadku :sweat_smile: a úsmev málinky je za 100 bodov :grinning:

zmurka...jurkovi nech to rýchlo prejde :wink:

lu a lu..zase botičky :grinning: inak ja som stále žiadne neporiešila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už treba plátenočky..pojdem u nás pozrieť, ak nič, tak objednám :sunglasses:
27. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten tato má neskutočný neporiadok v tých ponožkách :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=4xiERQBsO_0
27. apr 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Simonka zlatá,jak hajušká! aké je to jemné a zraniteľné keď dieťatko spinká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inn-aj my sme mali nejakú blbú noc,Evička chcela ísť hore už o pol tretej.Hodinu vyvádzala v posteli a navyše aj Patrik zaspal na našej,tak sme ho nechali.CHYBA! Bude spinkať krásne na svojej :angry: :wink:
A počkaj,teraz si mala radosť,ako upratoval ale keď ti to tak spravý 2-3 krát za hodinku,ťa prejde smiech :grinning: :grinning: :grinning:
krásny je ,šikovný! Nádherné modré očka má :dizzy_face:

zmurky: vy sa uzdravte,veď ide prvý máj! Oslavujete ho vlastne v Trnave? :confused:

Luci: Teším sa ,že Natálka je taká šikovnučká!!!

hat: a tam je aká dlhá materska? :confused:

lucim: aj ja chcem aby mi malá tak spinkala :slight_smile:ale bez tej choroby :grinning:

simonito: ale to uteká,čo? A že o dva mesiace prvé narodeninky :hearts:
27. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gratulujem oslavencom :dizzy_face: ,in videa zo vcera i z dnes super, erik je skratka velky sikovny zbojnicek :grinning: :dizzy_face: , krasne fotky :slight_smile: , a aniii to video z kolotoca nema chybu...perfektne :wink: , chorym prajem skore uzdravenie, aj u nas trosku soplik, matko aj ja...a este dakujem za vcerajsok za matka :slight_smile: ....u nas spanok super aj cez den....som prisla na to pri upratovani :grinning: ...som nechala na zemi perinu a matko sa po nej valal a aj zaspal...tak to robim tak stale ,na zemi ma paplon aj vankusik ,pri tom flasku s cajikom , mlieckom.../ ked sa minie dotankujem :grinning: /...a tak vzdy ked ma potrebu tak sa chodi povalat, polezka aj aj tak spinka :slight_smile:
27. apr 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak , nezmar mi "upratal" obyvku aj kuchynu, idem to dat na svoje miesto, uz par dni nezje absolutne ziadny prikrm, dnes ani puding, ani zemiacik s mrkvou, ja uz neviem, len sa dotankoval prsom a spinka v postielke.
traky ty este kojis ci UM? ci ako? a dobre to mas vymyslene s tym paplonom ... u nas by to nefungovalo ... bud postel alebo kocik.
inn, podarenyyyy, tiez ti upratuje. :slight_smile:
ani, nemozeme mat vsetko, ze? inak, matko vstal nakoniec po deviatej. uz som naucena, ze ma budil 5:50 :grinning: ale nechceeeem :stuck_out_tongue_closed_eyes: skor sa tesim, ked mi raz prespi noc.

co dnes varite?
27. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim ja vsetko...co chce to mu dam...hlavne, ze papa :slight_smile: ...jaj a mam problem mi prisla sprava od tej pani co chcem trojkolku , ze mi posiela v prilohe fakturacne udaje a neviem to otvorit...... :sweat_smile: :confused:
27. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby..

luci, my tak isto, jeden zubok vonku a odvtedy viac menej na mojom mlieku, prikrmov len malo.. dokonca puding alebo kasu, tak to si mozem jest sama,este ako tak zeleninovu polievku da a vcera masko s ryzou, ale fakt len minimum.. ani pribinacka nechce..
A o nociach.. ha ha.. posledne noci sa zobudi okolo stvrtej a hodku dve sa prehadzuje, posadi sa, rozprava si a nie spat... este sa nestalo aby prespala celu noc...

krasny den vam vsetkym prajm..

dneska nevarime, mame zo vcera :wink:
27. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky posli mi ten mail, skusim s tou prilohou nieco urobit a poslem naspat.

ahoj jarkaaaaaaaaaaaaa :slight_smile: uf, tiez to mate teraz krusnejsie ... mozno sa klube dalsi zubok do paru?
27. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani..minule som 5x za hodinu upratovala kôš so špinavým prádlom čo som mala nachystaný na pranie :grinning:

traky...u nás by to asi tiež s paplonom nem fungovalo, iba ak by mal bradavky ten paplon :grinning: :grinning:

luci...máme poriadku milovných synov :grinning: a dnes večer spravím len chlebík a rožteky vo vajíčku, máme toho viacej staršieho...

rao..aj tebe krásny dník :slight_smile:
27. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ideme sa chystať na plávanie...tak papa zatial :slight_smile:
27. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok