• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
:grinning:
Traky aj u nás predchvílou pršalo a už aj prestalo :sweat_smile:
6. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas teraz prestalo ale v kuse hrmi.....uz mi to lezie na nerffff....vcera lialo, dnes lejo...
6. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás poobedie krááásne ...až teplo ... ale ide dáka mrákava ... tak ak nás neobíde - bude aj u nás pršať
6. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaspím malú a idem chystať Jurášovi veci na zajra ... šedé elegant nohavice, bielu košeľu, kravatu (alebo motýla) ...no možno mu dám namiesto tých elegán nohavíc také lepšejšie rifle(tmavé - rovné ..) ...no učiteľka povedala, že nech príde na elegantno - že či má - tak som v pomykove ... či elegantno - elegantne ... alebo elegantne - moderne.... :sweat_smile:
6. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ajojte kocenky :grinning: :grinning: tak som konecne tu no to trva kym som vas docitala.omluvam sa za moju nepritomnost,ale april bol moc vycerpavajuci :grinning: sama oslava narodky 10 mama 16 svagor 19 ja 26 bracho a nakoniec 27 mol muz.a este zajtra a mame pokoj az do mackovych narodenin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ozaj ani ja som nedavala ziadne masticky,ale gencianovu violet a paradne to mackovi po dvoch dnoch zmizlo :slight_smile: a teraz davam zasyp a je to ok :grinning: mozem odporucit :sunglasses:
6. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nyky .... aj my máme apríl taký "besný" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj zmurky :grinning: :grinning: :grinning: to teda bol besny :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj macko z toho zbesnel :grinning: :grinning: ze naco stvornozkovat podme chodit :sweat_smile: clovece sak ja za nim nestiham on je jak tajfun :astonished: stale sa stava a podme na nohy uz spravi 6 krokov sam a ked mu idem pomahat tak zacne nervacit a hodi sa o zem :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale ked ho necham sameho tak potom pada na zadok a zas zacne nervacit ze mu to nejde :rolling_eyes: no coromoro
6. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dnes prsalo len rano a potom cely den svietilo slniecko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak sme vybehli s mackom na trojkolke von :grinning: lebo v sportiaku nechce byt :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: spanok sa nam akotak upravil posunuli sme kupanie a tak o 19.30 uz spinkame az do druhej potom mliecko a pak tahame az do 7.30 :slight_smile: pockat................ :sunglasses: musela som si zaklopat aby som to neuriekla :rolling_eyes: cez den to uz neriesim ked chce spat tak spi a ked nie amen :sweat_smile:
6. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde je kto???? :frowning2: aha ste sa schovali :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: tak dobre idem dokukat panelak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: paaaaaa
6. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu ...len dietko mi nespí ...
6. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dietko sladucke zaspinkaj pri mamuske :grinning: :grinning: :grinning: to hadam zaberie :slight_smile:
6. máj 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo ....zuzanocka milucka zatvor svoje ocicka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no co hezky :sweat_smile:
6. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ostatne koceny strajkuju :sunglasses: :sunglasses: aha nechcete sa so mnou bavit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... som si naivne myslela že Juráš spí :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nyky ... určite nie !!!! ... asi sú nejaké seriály .... oni prídu ... tak okolo 22:00 :wink:
6. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurky tak jurko nespi :pensive: aha jurasko-jurasko zaspinkaj uz na sladko :grinning:
6. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co su to serialy? dnes ani panelak nekukam, uz hodinu a pol sa snazim uspat nezmara ... vzdala som to, loptosi po obyvacke ... o chvilu uvidite cast z uspavania.
6. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak - moje kecadlo ukecane intonovalo - pred chvilou , teda, este pokracuje .... http://www.youtube.com/watch?v=lG4hhNUfJxE
6. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, tak tebe uz macko chodi? gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bozinku lucim ten je podareny :slight_smile: :slight_smile: jake tanecky pri postielke :slight_smile: :slight_smile: dakujem lucim no chodime :sunglasses: on je ako terminator vsetko valcuje co mu stoji v ceste :sunglasses: ale dnes mu cestu skrizila zarubna chudak tak do toho vpalil :frowning2: :frowning2: ja neviem kam sa pozeral ved to mal rovno pred ocami tak si buchol hlavicku :frowning2: :frowning2: chuda moje tak ja zachranca som musela pobuchat po dverach ze nonono a on sa zacal tak skerit :grinning: :grinning: odteraz musim bit vsetko co ho rozplace.lebo za ten usmev to stoji :grinning:
6. máj 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem vyvencit trhaca a vyniest kose pred branu,lebo rano chodia smetiari tak aby ma neobisli :grinning: zatim
6. máj 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no akurát som ich oboch zaspala ... teda - Juráš sa sám a malú som zlomila hneď potom, čo sa rozhodla, že ide spať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nyky ... a som ti chcela napísať - len som nestihla :frowning2: ...jééééé malý chodí - to je krása :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...gratulko .... no mne dnes orto povedal že do mesiaca bude malá chodiť - tak sa tešákujem :slight_smile:

idem rýchlo ožehliť a pripraviť veci Jurášovi do škôlky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a som dnes aj nakúpila a maminka mi na zajtra robí 2 výborné torty - teda jednu tortu a jednu roládu (torta - tvarohová pre detičky a roláda čokoládová - zamatová - pre pani učiteľky :wink: - šak si zaslúžia )

a otázočka - aj vy čo čisto kojíte ste také giganticky hladné? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
6. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zmur, preco tie torty? co mi uniklo? :wink:
zmur, ja byvam hladna dost, prioznavam bez mucenia. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a som zvedava, ako ta predpoved ortopeda o chodeni vyjde. :slight_smile:
matko uz spiiiiiiiiiiiiiii, hurrrraaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
6. máj 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som spat :slight_smile: zmurky dakujeme za gratulko :slight_smile: takze moje uspavanky zabrali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no ja nekojim a aj tak som gigantus hlados :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. máj 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur neboj mala bude lietat ako na pretekoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a preto budes este viac hladnejsia takze do toho mesiaca musis nabrat zasoby :grinning: :grinning: a ja si myslim,ze bude behat skor :sunglasses:
6. máj 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no asi si to mala výborne odfotené :sweat_smile:
6. máj 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim - majú deň matiek ... ale ako ich poznám opäť to bude mať veľmi vysokú úroveň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...takže si zaslúžia :wink: ...šak aj oni sú maminy ... aj pre naše detúchy (keď sú v škôlke) :wink:
6. máj 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj ani :slight_smile: no tak to je parada ta zenska ma odvahu :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani - a aj popísané ... som zabudla :rolling_eyes:
6. máj 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok