Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
lucia32
6. máj 2010
😃
Traky aj u nás predchvílou pršalo a už aj prestalo :-N
traktor
6. máj 2010
u nas teraz prestalo ale v kuse hrmi.....uz mi to lezie na nerffff....vcera lialo, dnes lejo...
zmurkaz
6. máj 2010
u nás poobedie krááásne ...až teplo ... ale ide dáka mrákava ... tak ak nás neobíde - bude aj u nás pršať
zmurkaz
6. máj 2010
zaspím malú a idem chystať Jurášovi veci na zajra ... šedé elegant nohavice, bielu košeľu, kravatu (alebo motýla) ...no možno mu dám namiesto tých elegán nohavíc také lepšejšie rifle(tmavé - rovné ..) ...no učiteľka povedala, že nech príde na elegantno - že či má - tak som v pomykove ... či elegantno - elegantne ... alebo elegantne - moderne.... :-N
nykyta
6. máj 2010
😃 😃 😃 ajojte kocenky 😃 😃 tak som konecne tu no to trva kym som vas docitala.omluvam sa za moju nepritomnost,ale april bol moc vycerpavajuci 😃 sama oslava narodky 10 mama 16 svagor 19 ja 26 bracho a nakoniec 27 mol muz.a este zajtra a mame pokoj az do mackovych narodenin. :-p :-p ozaj ani ja som nedavala ziadne masticky,ale gencianovu violet a paradne to mackovi po dvoch dnoch zmizlo 🙂 a teraz davam zasyp a je to ok 😃 mozem odporucit 😎
zmurkaz
6. máj 2010
ahoj nyky .... aj my máme apríl taký "besný" 😃 😃 😃 😃
nykyta
6. máj 2010
ajoj zmurky 😃 😃 😃 to teda bol besny :-p aj macko z toho zbesnel 😃 😃 ze naco stvornozkovat podme chodit :-N clovece sak ja za nim nestiham on je jak tajfun :-o stale sa stava a podme na nohy uz spravi 6 krokov sam a ked mu idem pomahat tak zacne nervacit a hodi sa o zem 8-( 8-( 8-( ale ked ho necham sameho tak potom pada na zadok a zas zacne nervacit ze mu to nejde 8-( no coromoro
nykyta
6. máj 2010
u nas dnes prsalo len rano a potom cely den svietilo slniecko 🙂 🙂 🙂 tak sme vybehli s mackom na trojkolke von 😃 lebo v sportiaku nechce byt 8-( 8-( 8-( spanok sa nam akotak upravil posunuli sme kupanie a tak o 19.30 uz spinkame az do druhej potom mliecko a pak tahame az do 7.30 🙂 pockat................ 😎 musela som si zaklopat aby som to neuriekla 8-( cez den to uz neriesim ked chce spat tak spi a ked nie amen :-N
nykyta
6. máj 2010
no kde je kto???? 😞 aha ste sa schovali 😎 😎 😎 tak dobre idem dokukat panelak 😃 😃 😃 😃 paaaaaa
zmurkaz
6. máj 2010
som tu ...len dietko mi nespí ...
nykyta
6. máj 2010
dietko sladucke zaspinkaj pri mamuske 😃 😃 😃 to hadam zaberie 🙂
nykyta
6. máj 2010
alebo ....zuzanocka milucka zatvor svoje ocicka :-N :-N :-N :-N no co hezky :-N
nykyta
6. máj 2010
a ostatne koceny strajkuju 😎 😎 aha nechcete sa so mnou bavit 8-( 8-( 8-(
zmurkaz
6. máj 2010
x-) x-) x-) x-) x-) ... som si naivne myslela že Juráš spí 8-(
zmurkaz
6. máj 2010
a nyky ... určite nie !!!! ... asi sú nejaké seriály .... oni prídu ... tak okolo 22:00 😉
nykyta
6. máj 2010
zmurky tak jurko nespi |-| aha jurasko-jurasko zaspinkaj uz na sladko 😃
lucim
6. máj 2010
co su to serialy? dnes ani panelak nekukam, uz hodinu a pol sa snazim uspat nezmara ... vzdala som to, loptosi po obyvacke ... o chvilu uvidite cast z uspavania.
lucim
6. máj 2010
tak - moje kecadlo ukecane intonovalo - pred chvilou , teda, este pokracuje .... http://www.youtube.com/watch?v=lG4hhNUfJxE
lucim
6. máj 2010
nyky, tak tebe uz macko chodi? gratulujem x-) x-) x-) x-)
nykyta
6. máj 2010
🙂 🙂 🙂 🙂 bozinku lucim ten je podareny 🙂 🙂 jake tanecky pri postielke 🙂 🙂 dakujem lucim no chodime 😎 on je ako terminator vsetko valcuje co mu stoji v ceste 😎 ale dnes mu cestu skrizila zarubna chudak tak do toho vpalil 😞 😞 ja neviem kam sa pozeral ved to mal rovno pred ocami tak si buchol hlavicku 😞 😞 chuda moje tak ja zachranca som musela pobuchat po dverach ze nonono a on sa zacal tak skerit 😃 😃 odteraz musim bit vsetko co ho rozplace.lebo za ten usmev to stoji 😃
nykyta
6. máj 2010
no idem vyvencit trhaca a vyniest kose pred branu,lebo rano chodia smetiari tak aby ma neobisli 😃 zatim
zmurkaz
6. máj 2010
no akurát som ich oboch zaspala ... teda - Juráš sa sám a malú som zlomila hneď potom, čo sa rozhodla, že ide spať 😃 😃 😃 😃
nyky ... a som ti chcela napísať - len som nestihla 😞 ...jééééé malý chodí - to je krása x-) x-) x-) x-) x-) ...gratulko .... no mne dnes orto povedal že do mesiaca bude malá chodiť - tak sa tešákujem 🙂

idem rýchlo ožehliť a pripraviť veci Jurášovi do škôlky x-) x-) x-) x-) ...a som dnes aj nakúpila a maminka mi na zajtra robí 2 výborné torty - teda jednu tortu a jednu roládu (torta - tvarohová pre detičky a roláda čokoládová - zamatová - pre pani učiteľky 😉 - šak si zaslúžia )

a otázočka - aj vy čo čisto kojíte ste také giganticky hladné? =-) =-) =-) =-) =-)
lucim
6. máj 2010
ahoj zmur, preco tie torty? co mi uniklo? 😉
zmur, ja byvam hladna dost, prioznavam bez mucenia. :-p a som zvedava, ako ta predpoved ortopeda o chodeni vyjde. 🙂
matko uz spiiiiiiiiiiiiiii, hurrrraaaaaaaaaaaaa x-)
nykyta
6. máj 2010
no som spat 🙂 zmurky dakujeme za gratulko 🙂 takze moje uspavanky zabrali 😃 😃 😃 😃 no ja nekojim a aj tak som gigantus hlados :-p
ani3012
6. máj 2010
tak normálne si jedna baba stiahla z môjho inzerátu fotky a vložila si aj ona inzerát. ]-(
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/ytzg/koci...
http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/0lu2/koci...
nykyta
6. máj 2010
zmur neboj mala bude lietat ako na pretekoch :-p :-p :-p a preto budes este viac hladnejsia takze do toho mesiaca musis nabrat zasoby 😃 😃 a ja si myslim,ze bude behat skor 😎
zmurkaz
6. máj 2010
..no asi si to mala výborne odfotené :-N
zmurkaz
6. máj 2010
Lucim - majú deň matiek ... ale ako ich poznám opäť to bude mať veľmi vysokú úroveň x-) x-) x-) x-) ...takže si zaslúžia 😉 ...šak aj oni sú maminy ... aj pre naše detúchy (keď sú v škôlke) 😉
nykyta
6. máj 2010
ajoj ani 🙂 no tak to je parada ta zenska ma odvahu 8-( 8-(
zmurkaz
6. máj 2010
Ani - a aj popísané ... som zabudla 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli