• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
brin dik popozeram
31. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..
ani, fajny ftipetk :wink:

majka, aj my tak nejak, o pol siedmej budicek, pred deviatou zalomila, tak snad potiahne :slight_smile: s penzionom neporadim moc, mozno by som vedela zistit nieco v malej fatre, ak by ste chceli. akoze aj nejake mini tury by ste chceli zvladnut?
31. máj 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, to sa teda tamarka nepredviedla nejak velmi :confused:
31. máj 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásný dníček přejeme a oslavenkyni k jejím pěti pusinkám doma posíláme další dvě sladké :dizzy_face: :dizzy_face: a přejeme vše jen to nejlepšejší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ani dort byl krásný a Evička je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Majky v tatrách je fajný penzionek v Bielanských jmenuje se Patrik :grinning: a dá se i s miminem mají vybavení :dizzy_face:
http://www.pensionpatrik.sk/
A my jedeme tady na jih moravy :wink:
http://penzionuhradku.cz/ubytovani-vranov-podyji-znojemsko-jizni-morava-u-hradku-lukov.asp
31. máj 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim nas vytiahnut z druhej strany, neda mi to :sunglasses:
31. máj 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule :wink: :wink: vonku leje tak to bude zase den :unamused: dnes idem na stk ku gyndovi tak dufam,ze vsetko bude ok :confused: gratulko nasej oslavenkyni :wink: :wink: vsetko najlepsie :wink: :wink: :wink:
31. máj 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka pre teba :wink: :wink: :wink: :wink:
31. máj 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim,ze tu nikoho tak si idem porobit nejake veci a uvarit mackovi obed :wink: majte sa papa :sunglasses:
31. máj 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem za gratulky ,mam 34 rokov,a som šťastna ,že vas mam, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 všetkúčko len to naj naj naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak som tu zasa po dlhsom case....ale mozeme sa pochvalit :wink: ...upravilo sa nam kojenie a spanie a vysli nam 2 horne zubky...stale sme sice na vsetko zvedavi ale to je fajn lebo uz aj mamina si na to zvykla :wink: a donekonecna opakujeme mama, baba, papa a davame uz aj aktivne pa pa :wink: :wink: :wink:
pozeram ze vy tu pisete o100 6 tak neviem kolko vydrzime teraz spinkat ale vecer sa urcite pridam aj ja k vam...zatial som tu len kym spinkame :wink:
31. máj 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina gratulujem a teda klobuk dole 5 chlapcov to musi byt umenie zvladat :wink:
31. máj 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz asi som tu v zlom case :frowning2:
31. máj 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurka ,@klara_klara dakujemmm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ryzove vlocky?? jaky to ma sacok?mozes mi to maji odfotit?? u nas je jednota tak si to kuknem.. dik za tip :grinning: :wink:

vsetko naj oslavencom
31. máj 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rao kuk http://www.biokvalita.cz/index.php?akce=detail&zbozi_id=550&PHPSESSID=135dc856b29edcaa5232927410c78baa

http://www.obchod-usmev.cz/mapa-ryzove-vlocky-37

a receptík:
RÝŽOVÉ VLOČKY S HRUŠKAMI :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ingredience:

200 g rýžových vloček,
700 ml mléka,
malá špetka soli,
1 sáček vanilkového cukru,
malá špetka skořice,
2 větší hodně zralé hrušky
Postup:

Rýžové vločky uvaříme s malou špetkou soli v mléce, dokud nezměknou. Pak k nim vmícháme vanilkový cukr, skořici a rozmačkané hrušky. Dobře promícháme, necháme téměř vychladnout a podáváme.
31. máj 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ak chcem napísať IP viacerým babám naraz,tak ako na to?
31. máj 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani do kolonky komu zkuz udělat čárku a pridat další nicky :wink:
31. máj 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte znova,

@raona vyzeraju presne jak tie druhe co tu dala brusi len vyrobca je http://www.marianna.sk/, hladaj take biele hoblinky

@brusinka.pusinka dik za tip idem popozerat ten penzion patrik

@riusik hej chcemaj nejake mensie tury, resp,. skor prechadzky jak tury. co sme testovali znova nosic pri tom dunaji na vylete tak mala v nom velmi nechcela byt, takze najlepsie take miesta kde sa da ist aj kocikom
31. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majky je to tam moc krásné a i s kočárkem můžeš na tůru, byla tam s námi rodina co měla holčičku necelý rok a moc si užívaly :wink:
31. máj 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona to ty si chcela kupit malej tieto sandalky http://www.slovobuv.sk/images/stories/Kolekcie/2010/JarLeto/Ex3924.gif ?

my sme ich tiez kupili v BJ v normalnej obuve lebo podnikovu predajnusem uz nestihli otvorenu a stali 17e
31. máj 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ano chcela maji, no nakoniec som kupila v zdrav.potrebach od firmy protetika, take uzatvorenejsie, aby si neosuchavala prsty.. ale planujem kupit este jedny, pretoze tieto uz odrala, tak budu na doma a este jedny nech ma take novsie :wink:

a maju tieto aj tu vystelku na klenbu?
31. máj 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rao hej maju, ale nie je to nejaka vysoka vystelka

auz mame hore nasu princeznu tak sa zatial lucim, papa
31. máj 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,kukam,ze riesite topanocky. my sme dneska boli kupit nove lebo mala uz zacina stat a dr. mi kazala kupit tieto kym nepojdeme zase ku ortopedovi (asi bude mat ploche nohy). tu topanky s klenbou nekupite :confounded: su len tvarovane,ale ziadna extra klenba to nie je,to moze predpisat len ortoped...
sme kupili tieto:
http://www.clarks.co.uk/find/enduses-is-cruising/product-is-20338787
riadne sme sa koli nim navozili :rolling_eyes: dobrych 50mil sme najazdili lebo v tom prvom,co sme boli nemali oddelenie pre deti :sweat_smile: ,tak do druheho mesta a tam nastastie mali :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ked som chcela inu farbu,ale tieto su vpoho.
nozku tam zadarmo pomeraju a vacsinou za 6t mas prist a zase to zadarmo premeraju,ci su este vhodne alebo treba ine... :dizzy_face:
31. máj 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak dnes sme boli na poradni a máme za sebou aj očkovanie..zatial úplne v pohodke..uvidíme ešte večer a v noci..len trochu poplakal pri pichaní, ale na chodbe už na mňa plul a rehotal sa, tak bolo dobre :sweat_smile: a naše miery 81cm, 12,3kg a obvod hlávky 47cm :sunglasses:

ja v jednote kupujem aj ryžovú kašu..tiež len vodou zalejem, a primiešam ovocie, jogurt, na zahustenie polievočky...je to fajn a nestojí to vela :slight_smile:
31. máj 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer :slight_smile: ajoje babule :slight_smile: macko siel spat bez kupania,bol strasne nervny a tak uz spinka :pensive: :pensive: na stk som dopadla dobre,len nemozem pouzivat ziadnu antiku :rolling_eyes: :frowning2: a chvala bohu ze som ju ani predtym moc nebrala bo by som asi dlho nezila :frowning2: pri mojej krasnej diagnoze leiden 5 a este dalsej ktoru si uz radsej nespomeniem to mam krasne posrate :frowning2: ani letiet nemozem :frowning2: sak kam by som aj isla :grinning: :grinning: :grinning: no a dalsie dieta mozem mat tak po dvoch rokoch :confused:
31. máj 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem este nieco porobit a potom sa vratim :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer, nas matulko uz spinka, to je nezvyk, ze? :slight_smile: vyzera to tak, ze naozaj prechadzame na jeden spanok denne ... dnes spal od 12:25 do 13:40 , a teraz zaspal presne o 19tej. :wink: klop klop klop. nech uz nevylezie do rana. je mi jasne, ze budeme mat skorsie budicky, ale neva. :slight_smile:
mame este dalsie zmeny - konecne sa troska rozpapal, dnes trocha termixu, kusok jablcka, chrumky, syr, 2 lyzice polievky, sam si ohryzol broskynku. ale vecera bola zaujimava - dojedol polievku, trosku zajedol chlebikom, potom platok sunky, a ked si tato urobil veceru- chlieb maslo a jarnu cibulku - tak mu to prisiel vyjedat - a ano, typli ste si spravne, smakovala mu ta cibulka, sme cakali ksichtiky a nic, pytal si dalej :grinning: :grinning: :grinning:
dalsia vec je, ze mi uz ukazuje na veci, na ktore sa opytam a podava mi ich. :slight_smile:

31. máj 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nyky, mackovi posielam do postielky pusu, nech pekne haja :dizzy_face: ... u nsas boli nervy trosku tiez ... zeby tiez zase zubaky?

a tvoj zdravotny stav . je mi to luto, ze mas problemy, ale dobre je, ze o tie 2 roky sa mozete pokusat o surodenca. :confused:

ninkaaaaaaaaaaaa vsetko naj naj naj a vela lasky od tvojich chlapov a vsetkyyyyych. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. máj 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok