• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@inneska ale ano :frowning2: :frowning2: somto ale koza :grinning: :grinning: ale to druhe plati :wink: sak v tom mam nejak chaosne :grinning: :grinning: ale je dobre ked sa clovek obava a spyta sa :wink: ci? :confused:
31. máj 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakyyy...sme naraz hodili príspevok :wink: dakujem...som aj ja zvedavá..ale ma prekvapila tá váha,som tak o kilo menej počítala :sweat_smile:

a ešte asi aj zuby do toho..sa poobede 2x taak pokakal...tak asi bude rušno dnes...
31. máj 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus tak teda mas doma coro-moro :grinning: :grinning: podobne aj u nas len my sme sa naucili jedovat a hadzat sa o zem s hlavou :angry: dnes som mu zavrela dvere pred nosom a co ten nezbednik nespravil svacol si celo o dvere z nervou a pak plac :angry: najprv som ho lutovala,ale potom som sa musela smiat co on uz nevymysli :grinning: :grinning: sak si sam ublizuje :confused: no katastrofa :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky...pohodaaaa, jasne :wink: a koza nie si..také nevyprávaj :wink:
31. máj 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky a čo to máš?? akú leiden 5 či čo...a prečo nem letieť?? akosi ničomu nerozumiem :confused:
31. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale raz za cas si mozem sama sebe vynadat :grinning: :grinning: :grinning: to treba a koza je este dobry pripad :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, inn prepac, hlava derava . jasne, reakcia na ockovanie a mate krasnu chlapsku vahu, gratulujem. :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
a aj ja gratulujem aj k 7 zubkom. :wink:
cau trakyyyyy , patko uz nie je v zarucnej dobe, uz ma viac ako 2 roky. a kde je zavada? :grinning:
31. máj 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka..tak erik je riadny chlap uz..u nas bude vaha menej...je velmi v pohybe, takze sa mu nema co ukladat, ..u nas zubky furt len 6..a uz veeelmi dlho..adalsie vobec nevidno...nyky, no...mame veselo...a uz teraz vidno ze drobec je uz velky clovek....uz aj sam rozhoduje co bude, kedy bude...
31. máj 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim...no neskoro reklamujem :grinning: :grinning: :grinning: obcas porucha..asi musim premastit :grinning:
31. máj 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska ale to tak z hematologie poslali :grinning:mam zlu zrazanlivost krvi,ale keby som chcela letiet tak mozem ale musim si zajst po injekciu :confused: a este neviem ci to nezdedil aj macik tak sa radsej budeme pohybovat po zemi :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...noooo...ale keby si velmi chcela letiet....mozem sa obetovat....a nakopnem ta...chces? :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky tak behadlo mas doma? to je dalsi level? paaaanabeka. a este sa to aj vyplazuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ake zubky si po dvojkach? som citala, ze stvorky, to su prve stolicky? ak si dobre pamatam ... ale my nemame este dolne dvojky ... a prstiky si strkame niekam hore a bokom ....
inn, aj u nas boli dnes 2x nakladacky do plienok , ale doobeda.... ufff .. co to bude, ked sa to vyklube?
31. máj 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....chodenie, behanie...teraz ten jazyk..tiez uz vie ked mu nieco poviem..napriklad kde mas loptu, tak ju donesie...hraje sa uz z autami...si ich pusta...opakuje vsetko po patkovi.. :wink: ...zubky u nas sa neriadime podla tabulky ako maju ist...pretoze ako prvy zub nam vysiel vrchny...
31. máj 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky kde si?...zamestnali ta ..trhaci :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a si predstav,ze som to chcela napisat,ale ako vidim telepatia funguje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ver mi lietiet sa mi moc nechce :grinning: :grinning: a aj kvoli tomu ,aby si si na mojom zadku nezlomila nozku :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus tu som len som ti omylom poslala udenaca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viem,ze ho nemusis :grinning: :grinning: no a s trhacmi pojdem za chvilu :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicušky

lucim - aj my si tlačíme palce - niekedy až po zápästia smerom hore a bokom.. a to už máme 8 žubov vonku..

idem vás dočítať , aspoň zbežne...
31. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - nám vyšli najprv spodné jednotky a potom horné dvojky.. to aby si nezavadzali keď zacvakne :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky ten zavinac obcas neuskodi :grinning: :grinning: ..a neboj moja nozka veeeela vydrzi, je obalena...teraz som si dopriala banan v cokolade...vsak mozem nie?...leto nebude, plavky nebudu...jaj jak je mi dobre, sladko :grinning:
31. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj alexandre vysli zubky ako eluske :dizzy_face: maly upir z nej chvilu bol..
31. máj 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka ajoj :wink: a macikovi nestacia jeho usta tak svoju rucicku rve aj mm do ust a prehliada mu zuby sa tak nasmejem ked ho vidim :grinning: :grinning: :grinning: ale zaujimave,ze mne to nerobi,len mm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu :wink: ..a to som si aj schrupla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ale mala by som upratať kúpeľnu :unamused:
31. máj 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sereme na leto :grinning: ci radse na leto nie ale na plavky :grinning: :grinning: :grinning: tusim aj ja si nieco idem hodit do tlamy :grinning: :grinning: si ma nabudila na sladke :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte samyyyyyyyyyyyyyy riuuuuuus, upirie mamulkyyyyyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ...mňam :slight_smile: ...ja hádžem do seba hranolky od obeda - to už čo je ? :confused: :sweat_smile:
@zmurkaz no to si si moc schrupla :grinning: :grinning: kasli na kupelnu aj ja som sa dnes na nu vykaslala :grinning: :grinning: sak mam este jednu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik ajooj :grinning:
31. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmurka hod do mna hranolkuu :grinning:
31. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave stlacila chlebik s cottage cheesom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zmur , kupelna neutecie. oddychuj aspon niekedy. jo?
31. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok