• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
trakus ja to hovorim,ze vy ste vynimocnost sama o sebe :wink: :sunglasses:
31. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim aj ja :grinning: :grinning: :grinning: mnamka,ze :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej gratulka inneske - eriček je riadny chlopák :slight_smile:

lucim - aj my už od soboty fičíme na jednom spánku - v sobotu zlomila svoj rekord a spala od 12 do 15 ! neskutočné! potom síce o ôsmej šaškovala v posteli, ale po pár minutách, keď videla že sa s ňou nesmejem zalomila.. v nedelu už nespala tak dlho, ale aj tak je to lepšie ako kedysi...

a papanie ? raz tak raz tak.. skúsim jej už popridávať aj ja čosi do jedálnička... ale má novinku - požužle a vypluje, žaba jedna... ja som sa vytešovala, že ráno zjedla 5 kúskov rožteka.. a trt! dva som našla pod gaučom a Beka sa nejak divne usmievala a olizovala, tak odhadujem, že sa jej tiež ušlo...

31. máj 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky - super foto.. mňa by eluš takto k sebe nepustila.. my sme žuby fotili len cez úsmev :slight_smile:
31. máj 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...trakuš - už nie je čo hodiť :sweat_smile: ...som sviňa - som to celé zož.....la. ...la la laaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
... a už mám v sebe aj životabudič - kakavíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
...a 5 min spánok je výýýýýdatná vec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
....a nyky - ja druhú nemám - tak by som mala dať doporiadku túto - sa mi ale nechcéééé :confounded:
31. máj 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trakuš - ty máš tie deti dobre na povel - by ma malá zožrala .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz mozes byt rada ze nemas druhu lebo mna zajtra porazi pri upratovani :rolling_eyes: :rolling_eyes: ale co uz :confused:
31. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samyyyyyyy, zase su prepojeni, aj matko zacal vypluvat, niekedy proste z principu, ze on predsa nebude jest, aj ked to ma rad. :grinning: skus cibulu, hehehehe :grinning: :grinning: :grinning: a chlebik, co zajedal matko k cibulke som predchvilkou objavila pod gaucom. :grinning: :grinning: :grinning: vytlacil jazykom, ked sme sa nekukali. :grinning:
ja dufam, ze ten poobedny spanok sa ustali na nejakych dvoch hodinach a bude chodit spat skorej ako po 9.
31. máj 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja mám dnes jaký piatok - a prinajlepšom sobotu....fuj to nemám rada - dezorientovanáááá :rolling_eyes:
31. máj 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ....som kusla do klobasky..ked zmurka vsetko pojedla :grinning:
mi to nejak zamrzlo a vy ste tooolko toho popisali :sweat_smile:
@lucim
@samayka
...tak naša takto papá šulce.... totiž nič iné kúskové som jej ešte nedávala....ale zaujímavé je, že keď je hladná tak vie zjesť aj 3 bezozvyšku :sweat_smile:
31. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko ked je tak to je strasne...on vsetko vtrepe do pusy..doslova obrie kusy...ledva prezuva..asi sa boji, ze sa mu neujde, abo co...som myslela , ze ho to prejde..ale furt je to tak
31. máj 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim - tak ja zajtra cibulku skúsim :slight_smile: ale na cibulke jej varím už niekolko dní a celkom to do nej šlape.. teda začala OBEDOVAŤ od soboty.. ako bola taká unavená ( vynechali sme hajanko o 10:00), tak mi pred 12tou zjedla takú malú misku - som ostala paf.. a dúfam že to teraz zakríknem...

@zmurkaz - presne tak :slight_smile: aj eluš by sa bránila o dušu...

31. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem namiesto pokukávania po nete odbiehať do kúpelky ... keby niečo - kričtéééé :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky ja len cumakujem co tie vase ratolesti uz vsetko papkaju :confused: :confused: :grinning:
31. máj 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur, co su sulce?
my sme najskor nechceli nic, co by nebolo mixovane, teraz presne opacne, najlepsie, ked su to kusocky polozene pred neho na ten pultik na jedacej stolicke ... a akoze mimochodom nieco z toho spapka, normalne krmenie u nas nehroziickou teraz, iba polievku lyzickou, malokedy aj ine ... no co uz, ked mame so samy takych nejedlikov, co na to nevyzeraju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na cibulke aj ja varim..ale tak cisto som neskusala...skusime zajtra?zatial nam vsetko chuti..jedine co nie ..zemiaky
31. máj 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...neboj - my toho veľa nemáme ... by som ti to tu vedela veeeeľmi rýchlo napísať .... okrem zeleniny a nejakého ovocíčka papáme len kukuričné a ryžové šulce....aj to nie veľa a vždy (isté sú len obedy a večere )
31. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur anechce sa ti dobehnut aj k nam :grinning: :grinning: aj kakavko ti spravim :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no tie húseničky či ako .... také nafúknuté - bývajú aj solené ale my nesolené... neviem - ste to dávali deťom už strááááášne dávno :sweat_smile:
31. máj 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...no šak keď postrážiš tie moje dva nukleárne reaktory :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja sa tak odreagujem - :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: ...že upratujem :confused: :confused: :confused: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz chvalabozku,ze macik neni sam :wink: tak uz su dvaja :grinning: :grinning: :grinning: a tie sulce su chrumky? :grinning:
31. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky - a vy co papate? :wink: u nas skor nepapame, tak experimentujeme ... v tescu som objavila detsku sunku napr. a syr som dnes skusila klasicku tehlu, dovtedy detsky ...
samy, ja som len zartovala s tou cibulkou, ale vsak skus, u nas mu to tato dal len tak, ze sak na, ked si pytas, ty sa budes ksichtit ... a papal. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaa, kukuricne chrumky nesoleneeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur zeby som to zvladla :grinning: :grinning: ale v tom pripade to budu tri reaktory bo aj s tym mojim :grinning: :grinning: :grinning: no neviem zasa tolko odvahy nemam :grinning: :grinning: sak dojdi vykasleme sa na to a lahneme si na terasu do tej kosy :grinning: :grinning: reaktory postrazia trhaci a my si uzijeme volna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pekna predstava,ale realita je ina :grinning:
31. máj 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur a zuzinka ti este nepapa masko ani zltko?
31. máj 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu mali sme obdobie,ze len v skle :confused: ale teraz fici na mojom kuchteni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: klasikus zelenina a masko +ovocicko,ale ziadne syry,sunka,jogurty,masla,chleby a atd.ale po roku zacnem a hotovo,ale pomaly :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme skúšali aj melónik, ako majkas... pocmúlala - vyplula... hrušku - ktorú zbožňuje - pohryzie a rozomelie na kašu a povyplúva...

ďakujem opiciam, že nechali dostatok banánov aj pre nás.. inak neviem čo by jedla ...
dobry vecer bambulky :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok