• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ako sa tu mate a co sa rozobera nejaka som KO nejdem docitavat :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sakra vidis lu na zltok som zabudla zajtra mu to ponuknem na obed :grinning: :grinning: dik,ze si to pripomenula :grinning:
31. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ahoj žaby - teba som takto v priamom prenose dlho nestretla.. no pravda, nemotám sa tu už tak často..

a idem offf

sýkorka píska
31. máj 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. máj 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy banany prenechavame pre vas aj my :slight_smile: dnes som bola soknuta, ze matko papal tu broskynu - taku mensiu, z casti som mu dala dolu kozu , zacal cuckat, a potom hryzt, a nevypluval ... no krasa. :sweat_smile:
ahoj zabiiiii :slight_smile:
melon skusime aj my, len este nemame kupeny.
31. máj 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka tak dobru nocku :pensive: :pensive:
ahoj samy a cmuk sykorke :slight_smile:
@lucim jasné ... som zabudla :sweat_smile:
@nykyta -jáááj -tú terasku si užijeme ak - tak o zopáááááár rôčkov :sweat_smile: a si opísala presne ako musíme ísť aj my pri papaní - to isté ešte nemôžeme :wink: -ale veď im to neujde :wink:
@samayka ...tak my banán vôôôôôce - ju nechápem - šak je to sladké .... a ju chúďa napína na vracko... :confused:
@zaba2707 ahóoooj

a idem na ďalšiu stranu ... som bola kojo
31. máj 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok - dočítané ... idem skuknúť čo porobím s tou kúpelkou - že by som použila bombu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ...inak neviem ako u vás ale u nás sa to špinavé prádlo snáď liahne :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
31. máj 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaa papanie sa rozobera tak my mame taky starsi kolobeh ... rano mlieko, desiata banan jablko hruska keksiky pripadne namiesto hrusky marhulka a skusili sme uz aj kusok kivi :slight_smile: obed klasika zelenina vsetkeho druhu morcacie kuracie alebo zajacie masko cestoviny ryzka pseno, pohanka zltok ako co mam chut urobit :slight_smile: olovrant dalsi banan jablko keksiky chrumky kôrky z chlebiku ... cerveny melon sme skusali aj my vycuckal vsetku vodu a vyplul zostatok ... ten som dojedala ja :sweat_smile: no a vecera kasa nemliecna z 210 ml mlieka - a tam obmiename druhy
31. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy a sykorka pa paaaaa :dizzy_face:
31. máj 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...prisla som len na skok, lebo sme dnes dostali suknicku, ale akosi je malej velka v pase, tak presivam....ale vy teda ste sa inak rozpisali, to sa neda docitat. Ja len k tomu papaniu, my mame doma maleho zrutika, za chvilku zje aj nas..nemozeme pred nou ani jest, uz si nedovolim ani kavu uvarit, lebo ked vidi salku, chce z nej pit a zacne po mne vykrikovat. Takze bud papame spolu, alebo vtedy ked spinka :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: co je nove na koniku?
31. máj 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klara_klara konik odcvalal :grinning: :grinning: :grinning: ajoj :wink:
@katkah ajoj :wink:
31. máj 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nepotrebuje niektorá botasky pre slečnu? Moja švagrina mi poslala z USA, ale já mám z toho čísla už 2 ks botasiek po staršej dcérke tak by som podsunula. Sú samozrejme nové. Veľkosť 23,5 a v cm je to 13. Ak áno napíšte mi do IP. Dík. A chcem za ne 20 Eur toľko ju stáli.
31. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah to mame aj u nas doma,ze pred macikom nemozem jest :confused: bo natiahne rucky a povie daj a ja zla mama nedam tak zacne plakat :confused: tak ho nedrazdim a nejem :grinning: :grinning: a pitie to same,ale tam mu dam jeho flasku s vodou a je dobre a ked nie tak mu nalejem do pohara vodicky a je stastny ako blska :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus a kde si sa schovala? :confused: :confused:
31. máj 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do chladnicky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabrielkabj peknucke,ale chlapcenske nemas :grinning: :grinning: to by som brala :grinning:
31. máj 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko nechce ani vodicku ani cjik...len velmi malinko...on chce len mliecko
31. máj 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mas peknu odvahu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sak tam je kosa :grinning: :grinning: :grinning:
idem sa uclovecit do kupelne ... voda sa uz napusta ... tak zatiiiiiiiim ....
nykyta nieja mám len 2 dievky ta same babské vecičky. Už som šupsla aj na babybazár
:wink:
31. máj 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta no presne tak isto aj unas, len nasa mala akosi nema dna....dnes na olovrant spapala plnu misku pohankovej kase, zajedla to jablkom a potom sme isli na navstevu ku sestre a tam zjedla pol rohlika, zajedala to kalerabom a na to si stihla este zo stola tajne uchmatnut pol krajca chleba a ten spraskala tiez, zapila vodickou..samozrejme z pohara a mohli sme ist domov. Bola na navsteve, tak musela urobit skodu :wink: a to vsetko stihla v priebehu hodiny :grinning:
ahoj klara ahoj katka ahoj gabi...botasky sumne...skoda , ze nie chalanske
macik zasa vodicku miluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: staci ked mu ukazem flasku a uz otvara ustocka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: alebo ked ma nevidi tak zavolam na neko,ze pitstop a on hned dobehne :grinning: :grinning: :grinning:
jeeej, my mame este jednu novinku, matko mi zacal pit cajik ,tiez odkukal od alicky ..taky, co sa robi aj detom v skolke, ovocny, tak namaj nabalili domov. :slight_smile:
31. máj 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim zatiiiim :grinning: :grinning:
@katkah no tak teda gratulko k tomu papkaniu,teda chutovkam :grinning: :grinning: no sak ked je na nasteve tak sa patri okostovat vsetko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. máj 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim to uz si sa vratila :confused: jaky spedygonzales :grinning: :grinning: :grinning:
31. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok