• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@traktor :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: a už stoj voda jedna nepodarená !!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
@brinzulka :angry: ...v TT furt prší ..... nemám slov .... :angry:
@lusia_99 ...všetko najsamlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lucia32 :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...a čvo že si tu nebola?

a úúúplne všetkým aj "dospelým" .... hurááááá máme sviatok (tak kto môže cmuk k maminke sa potúliť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: - šak furt sme deti - nem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim no comment...to čo sú za ludia? To by som zavesila za gule do prievanu a rezala po kúsočkach :angry: okrádať mamičky s detičkami...
1. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz boli sme včera vyberať stehy v PO, a doma sme zistili, že jeden mu zabudla vybrať :stuck_out_tongue_closed_eyes: riešila za pochodu jedno dievčatko pred nami, ktorému opreovali achilovku a mudrci na rehabilitácii v Humennom s nou cvičili koleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a tak práca chvatnááá, málo platnááááá :sweat_smile: , som sa doma hrala dodatočne na chirurga :grinning: a kúpili sme si drevený stolíííík ...hurááá, ešte šťastie, čo keby mi niekto ukradol peňaženku? :angry:
1. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ..no to nemyslíš vážne - to jak mužov krstný - išiel k ortopédovi že ho bolí prané koleno - tak mu dal zrontgenovať obe a potom vyhlási -"nie pane - vás bolí ľavé" :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no to je teda sila....čo sa to už deje...najprv lucim, teraz ty...ja nestíham zírať...mrchy jedny zlodejské :angry:
1. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no tomu sa povie odborník :grinning:
1. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym. :slight_smile:
dvojickam krasne prve vyrocie, prijemnu oslavu, ostatnym super vymesacniny, huraaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vcera som sa dlho cvachtila vo vani a potom som uz bola taka vlacna, ze som radsej isla spat k matkovi, a dobre som urobila, lebo dzavotal uz pred 7, co u nas nebyvalo, ale vcera zaspal o 19tej, ked sme na tom jednom spanku denne. :slight_smile:
@lucia32 zlodeji su svine a urcite uz citas , ze traky sa stalo to iste a este horsie ... oni tam mali vsetky peniazky na tento mesiac :unamused: .
1. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw - tak to som nečítala ani ja :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
1. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 krásna Evička, krásna tortička...prstíček fúkam.....fúúúúú, nech nebolí :slight_smile:
1. jún 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahoj....no akurát som to čítala....na to už človek nemôže nájsť slovo, my ked ideme do obchodáku, tak peniaze delíme pre istotu do 2. penaženok :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kebyže niečo, tak aby nám zostalo :sweat_smile:
1. jún 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, zmur, to je realita? znie to ako vtip, s tym doktorom :grinning: lu, aspon, ze ste ten steh uz vyriesili. :wink: traky, voda hes, voda prec, cary mary fuk. :confused:
1. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven , risankovi posielam tiez veeelikeho cmuka, urcite akurat spominate, aky mala segra zabavny porod. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a vsetkym detom cize uuuplne vsetkym vsetko naaaaj, kazdemu posielam :
1. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 diki za link....
1. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim diki za lízanky :grinning:
1. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, byl to porod roku :grinning: ...utrousila dítě po cestě ze záchodu... :grinning: :grinning:

tak dítko už spinká, dneska vstala v 7 (což je momentálně nezvyk) a už mi tu zývala na celej barák :slight_smile:

Tady můžete mrknout na fotky, kterak se matka od dítěte vylila v bírceltu :grinning: Byla fakt jak vypuštěná ze řetězu :grinning:
http://www.facebook.com/profile.php?id=1645796715#!/album.php?aid=29702&id=1645796715
1. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetkým detičkám na svete hlavne veľa zdravia k ich dnešnému sviatku, nech majú každý deň, naplnený láskou svojich rodičov a okolia
1. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

aj my sa pripajame ku gratulaciam nielen oslavencom ale vsetkym nasim deturencom :wink:

my prave teraz tiez oslavujeme spankom, sak co uz moze byt lepsie :slight_smile: a konecne sme nasli sposob ako bez kriku strihat nechty na rukach: posadim si ju nakolena, zapnem na mobile nahrate videa kde je Tamik a to jej dam do ruky a druhu zatial striham :sunglasses:

luci,traky to mi je luto ze vas okradli, hanba takym ludom, by som ich zavrela hned tam kam patria, zlodeji jedni....
1. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majkas ahoj :slight_smile:
1. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luci, ako sa dari? a ko ide nova prevadzka? to kolko ich uz vlastne mate 2 ci 3?
1. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemate nahodou niekto odsksane plienky balla happy? budu mat teraz akciu v carrefoure ale neviem ci su dobre
1. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vendy tak to vyzeralo na poriadny odvaz :wink: ale aj to treba raz za cas

ja uz sa tesim ked Tamik podrastie a pojdeme konecne do kina hoci aj na rozpravku :grinning:
1. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji,tie som používala na Kramároch,keď malá ležala na oddelení pat.novor,lebo len tie tam predávali -myslím veľkosť 0, ale vtedy Evička bola malinká a necikala veľa,tak neviem teraz posúdiť.
1. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas bella happy? tie nosíme, sú celkom fajn...nosia mi ich naši z KE....
prevádzaka funguje celkom okej, moje predstavy sa naplnili, akurát stíhame platiť pôžičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 a su take makksie ako pampers ci skor take tvrdsie? lebo akcia ma byt ze za 9,90e kupis 2 baliky co sa mi zda super cena

a super ze vam to ide, sak raz sa aj tie ozicky splatia a budete uz len bohatsi a bohatsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 a jaku mate velkost? stvorky?
1. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas
máme 4ky a sú akurát, pampers mám momentálne 5 a sú volnejšie, asi budem kupovať už 5ky....
a tvrdé-mäkké, myslím, že niečo uprostred...ale ja som celkom spokojná...teraz sme dostali 3 megy balíky po 70 kusov...tak máme nadlho ...
1. jún 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci a kolko Naty vazi?
cize tie bella happy su vacsie jak pampers? lebo nam su pampersy 4 take akurat tak aby som nekupila male
1. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som zase pri vas :slight_smile:
matko spinka a papal kuraciu polievku so zeleninkou a hlavne masko z nej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ranajky mi ofrflal - rohlik s jogurtom, ale uz sa nam to lepsi :slight_smile:

aj my sme konecne nasli ine plienky, ktore nam sedia - z kauflandu wickies comfort , sme kupili skusobne male balenie - velke nemali momentalne a su vyborne, len trosku hrubsie od pampersov a pekne sedia, kopec gumiciek , neprecurame v noci. ak to co nemali bolo nase cislo, co momentalne neviem, tak sa prudko vyplatia, ze 0,11€. pouzivate ich niekto?
1. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu ahoj :slight_smile: no mne ide hlavne o noc kedze cez den latkujeme
1. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsme se vzbudily, stihla jsem pospat i já hodinku :slight_smile:
majky, měla jsem jeden tuplák a stačil :grinning: ale bylo fajn si vyvětrat hlavu :wink:

..zdálo se mi o buchtách na páře :grinning: tak bych tímto chtěla požádat trakuš, jestli by mi taky nehodila ten vynikající recept na ty buchty, jsem tu někde četla jak ho chválily :wink:
tak jdem obědvat :wink:
1. jún 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok