Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
1. jún 2010
mi mm volal, nie je piesok...nemaju s coho robit zabrany ]-( ...uz len chvilku a bude vsetko zaliate..ludia sa len prizeraju...strasne daco...na co do teraz cakali? =-)
traktor
1. jún 2010
to litanie...tie zeny tiez tak zavesit dole hlavou a pohadzat nimi....to pre mna nie su matky....ja si svoje deti ofukujem ...a tieto nalpy takto...y som povedala aj horsie, ale to by som tie zvierata urazila a to im nemozem urobit ]-(
nykyta
1. jún 2010
a babulky dnes sme mali na obed spenatik a prvy krat zltok =-) a tak mu smakovalo :-p :-p :-p a to pocasie uz lezie na mozok 8-( 8-( 8-( sak doma sa to neda vydzat 8-(vsetko je uz okukane a tak nervacime a nevieme co robit 8-( a vy co porabate ked sa neda ist von? =-) lebo macko sa hrat nechce 8-( stale len chodit a chodit 😉 =-)
traktor
1. jún 2010
...takto zahajal o pol siedmej x-) x-) x-)
nykyta
1. jún 2010
trakus to je hruza 😞 😞 uz to vyzeralo tak nadejne a zasa leje a leje ]-( ]-( sak to zasa bude po urode-zasa vsetko zdrazie no parada ]-( no a chudaci ludkovia co ich zatapa ]-( to musi byt strasna beznadej 😞 ked nemozes nic urobit a len sa prizerat 😞 a palbu pozerat nembudem bo by som asi rozbila tv a to nemozem 😞 uz mi stacilo to co som pozerala na discovery a to mam dost 😞 =-)
nykyta
1. jún 2010
no to je nadhera 😎 😎 aj nas macko zahajal o 18.45 ale bez flase bo hned pri prvom cucnuti odkvacol :-| :-| takze zasa budeme buntosit kvoli jedlu o 23.00 lebo nic nezjedol =-) 8-(
zmurkaz
1. jún 2010
tak dieťa odpojené od nádrže s mliekom 😃 😃 😃 .... no akurát sme to doma preberali - že hrúúúúza - a hlavne tam, kde je najviac nezamestnaných ... a mááálo peniažkov a si pomáhajú záhradníčením - a teraz toto :-S 😢 😢 😢

No a ešte tak deň - dva a malú chytí zrádnik - bo furt sme doma ... normál začínam rozmýšlať že pôjdeme na prechádzku do tesca či do Maxu ... alebo do detského centra by nás odviezli ... či čvo - bo už je toho akurát tak dosť ]-(
zmurkaz
1. jún 2010
@traktor x-) x-) x-) x-) x-)
lucim
1. jún 2010
traky dokelu, nech prepadnu nejake stavebniny, piesok.... :-S
a matko je zlatyyyyyy, hlavka dozadu, na boku, ako u nas x-) x-) x-) .... akym mlieckom prikrmujes? este kojis, ze? a tusim mame podobnu flasku 🙂
cau nyky.
nykyta
1. jún 2010
@zmurkaz nas uz zradnik chytil 😃 😃 ]-( ]-( a este k tomu som bez auta tak si mozem akurat tak trhnut nohou 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@lucim ajoj 😉 dakujem,ze si si ma vsimla 😃 😃 😃 bo trakus a zmur ma nevidia 😃 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@lucim a chcem sa ta spytat ako veducej zajazdu 🙂 🙂 a co ked bude taketo pocasie =-) =-) stretko bude ci ? =-)
samayka
1. jún 2010
ahojteee

@nykyta - tak MY (už si dávam na to pozor 😃 ) chodievame dopoludnia do herničky - v materskom centre. drahý nám nechal auto a on chúďa šlape ráno s dáždnikom... no a popoludní ideme buď mojej mame, skorosvokre, kamoške.. vždy niekam, lebo doma by sme asi načisto zblbli...

a hajáme - od pol ôsmej - s jedným zobudením... sa točila a zamotala sa pri tom do deky.. bubátko moje malé...
zmurkaz
1. jún 2010
@nykyta my ťa tu vidíme furt 😃 😃 😃 ...to akože tááák fajn že si tu - to by sme ti tu museli furt písať ahoj nyky ..... 😃 😃 😃 a ešte by si si pomyslela že ťa posielame preč =-) 8-( 😕
lucim
1. jún 2010
my sme dnesok iba doma kupodivu zvladli dobre ... matko sa hral aj sam, aj tu rozvlacil vsetko co sa dalo, aj skontroloval moje podprdy a tatove ponozky, vsetko v kuchyni, valali sme sa po fit lopte, s choditkom prebrazdil chodbu, s mackou sa nepobil, novy pohyb na zober ma na ruky je podskakovanie, aj papal, hrali sme na klavesy, citali knizky, obdivovali vysavace, prepinali dvdcka, vytahali sufliky v kupelni, ale vlastne bol dobrucky.... 🙂 zajtra skusime ist von, dufam dufam.
zmurkaz
1. jún 2010
...práve tadeto leteli hasiči |-| ...u nás ... na rovine .... |-| |-| |-|
zmurkaz
1. jún 2010
@lucim x-) x-) x-) x-) x-)
lucim
1. jún 2010
nyky tak uz som zase veduca cohosi? 😃 😃 😃 ak bude skaredo, budeme v auparku a budeme kratsie ... zmestime sa tam? skoda to rusit, nie? ale ilko predpovedal zlepsenie. 😉 ci ci ci ci ci ci ci? 😃
lucim
1. jún 2010
samy to mas paradny program 🙂 🙂 🙂 ... ja mam teraz draheho vlastne cely cas, co som doma, doma, tak sa nenudime, stale je co robit a aj matko nas takto spolocne tolko nevycerpa, ze az do dna ... ale potom budem musiet aj ja nieco pohladat ...
nykyta
1. jún 2010
@samayka ajoj 😉 no ja mm auto zobrat nemozem bo on lieta po celom slovensku a zaraba eurace 😃 😃 a pesi ist do najblizsieho centra tak to radsej budeme nervacit doma 😃 😃 bo az tak najblizsie to neni,ale to by az tak nevadilo lebo sa radi prejdeme,ale ked prsi tak nechce mat prsiplast na kocari a nervaci ]-( ]-( a bez toho sa neda ist ]-( a babka radsej pride ku mne sama 😃 😃 😃
@zmurkaz to fakt ma tu furt vidis?ved dnes som tu nebola cely den 😃 😃 😃 ty mas zo mna aj vidiny 😃 😃 😃 😃 ja sa nenecham poslat preeeec 😃 😃 😃 kludne ma mozes zdravit aj 100 krat mne to neva 😃 😃 😃 😃
traktor
1. jún 2010
lucim hami mliecko...ale matkovi jedno, hlavne ze mliecko alebo mliecne..on to ma rad 😉
lucim
1. jún 2010
traky to mame aj my , sa mi zdalo povedome 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@lucim a nie si ? =-) pre mna si 😃 😃 neboj obsadime detsky kutik a vyvesime vlajku okupacie konikoviek 😃 😃 😃 a rusit sa nemusi nic 😃 😃
traktor
1. jún 2010
tak myslim na teba ci nie? 😃 😃 😃 😃
traktor
1. jún 2010
a matko asi niekoho vita...bo zo spanku hovori pa pa 😃 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
ooo trakus dik 😃 😃 aby ti kvoli mne nezblbol net 😃 😃 😃 😃
zmurkaz
1. jún 2010
@nykyta ...tak to včera sme si dávali doobeda to kakavko a kávičku? =-) ...bože to letí.... 😕
nykyta
1. jún 2010
aaano myslis 😃 😃 aj trhaci myslia na teba 😃 😃 😃 inac ked tak nad tym uvazujem a co by robili chudaci v tych zaplavach 😃 😃 sak len ked prsi nechcu ist von 😃 😃 nooooo =-) radsej nemyslim 😃 😃 😃
zmurkaz
1. jún 2010
No a musím odskočiť - tak keĎ niečo - prosím cez @ 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli