• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ked ja ten zavinac nemusim...mne to leze na nerfff...kym ho dam a zistim vase cele meno nielen skratku....more myslienok mi odide... :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ani nehovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dnes terasa to neisti :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: aale mohli by sme ist pod altanok :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak ho nedavaj trakus :wink: :wink: :wink: :wink: mne sa to strasne zalubilo s tym udenacom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to som sa na zaciatku obavala,ze luuu :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som bola doliat mrnusa. :wink:
altanok? tak slahal ten dazd, ze je do polky mokry... ani tam sa dnes nedalo ist, lebo na kolenach v kresle by mi vydrzal velmi kratko ... :unamused:
1. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky sak to rob sofistikovane ... klikni na to Odpovedz pri cloveku ktoremu pises a udenac aj s nickom naskoci sam. :slight_smile:
1. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim vidis...a ja jak blba vsetko pisem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi to lubi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim sranda u nas neslahal dazd,ale slahalo mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mas pravdu co by sa tam len tak sedelo sak ten moj nezmar by aj altanok zrutil :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no tak vidis ,ze sa ti to paci :grinning: :grinning: :grinning: takze budes ficat na udenacoch :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby - viete čo je rozkrok ... príp. šírka stehna pri rozkroku....? Si myslím - že to normálne slovo - nem? :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta
@traktor
to len tak :slight_smile:
1. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu,ze ideme zajtra na plavanie :grinning: :grinning: tak sa macik aspon vyburi v bazene :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ale je ja som krajcirka :grinning: :grinning: takze pre mna obycajne slovko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky staci povedat a naucime do par sekund. :grinning: :grinning: :grinning:
zmur, je to normalne slovo. preco? :confused:
nyky :wink:
1. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta a ty co meras prosim ta :grinning: na co ti to je sirka rozkroku :grinning: :grinning: co ides sit :confused:
1. jún 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neni som ja salena :grinning: :grinning: sama sebe si napisem :grinning: :grinning: :grinning: zmur to bolo pre teba :grinning: :grinning:
@zmurkaz
1. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky pise seeeeebeeeee :grinning:
zmur asi premeriava veci co predava :wink:
1. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz niekto ma problem z rozkrokom? :grinning:
@lucim dakujem ..vysvetlujes rychlo a presne :wink:
1. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim sranda,ze :grinning: :grinning: :grinning: tak takto dopadnem s tymi zavinacmi :grinning: :grinning: uz aj sebe si poslem :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta sa nudis ci mas malo kto ma spomina? :grinning:
1. jún 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky dik, to su roky praxe :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
gumaky som sa dnes rozhodla kupit aj ja.. nechapem, preco mi to nenapadlo skor, hlavne ze tomas ma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus neryp aj tebe sa to moze stat ked ta pochyti mania zavinacov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor nonono ..neryp traktor neryp :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik ajoj :wink: vidis dobry napad s gumackami :wink: :wink: :wink: a ze co mi chyba v botniku :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem von :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ahoj, ti poviem.. hlavne, ked idem do skolky po tomiho, su tam dva vchody a pred oboma obrovska mlaka... a udajne aj leto ma byt sice horuce ale mokre :unamused:
1. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok