Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
1. jún 2010
ked ja ten zavinac nemusim...mne to leze na nerfff...kym ho dam a zistim vase cele meno nielen skratku....more myslienok mi odide... :-| 😃 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@zmurkaz ani nehovor :-p :-p :-p no dnes terasa to neisti 8-( 8-( 8-( aale mohli by sme ist pod altanok 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
sak ho nedavaj trakus 😉 😉 😉 😉 mne sa to strasne zalubilo s tym udenacom 😃 😃 😃 😃 a to som sa na zaciatku obavala,ze luuu 😃 😃 😃
lucim
1. jún 2010
som bola doliat mrnusa. 😉
altanok? tak slahal ten dazd, ze je do polky mokry... ani tam sa dnes nedalo ist, lebo na kolenach v kresle by mi vydrzal velmi kratko ... :-|
lucim
1. jún 2010
traky sak to rob sofistikovane ... klikni na to Odpovedz pri cloveku ktoremu pises a udenac aj s nickom naskoci sam. 🙂
traktor
1. jún 2010
lucim vidis...a ja jak blba vsetko pisem 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
traktor
1. jún 2010
traktor
1. jún 2010
uz sa mi to lubi 😃 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@lucim sranda u nas neslahal dazd,ale slahalo mne :-p :-p :-p :-p a mas pravdu co by sa tam len tak sedelo sak ten moj nezmar by aj altanok zrutil 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@traktor no tak vidis ,ze sa ti to paci 😃 😃 😃 takze budes ficat na udenacoch 😃 😃 😃
zmurkaz
1. jún 2010
baby - viete čo je rozkrok ... príp. šírka stehna pri rozkroku....? Si myslím - že to normálne slovo - nem? 8-(
lucim
1. jún 2010
@nykyta
@traktor
to len tak 🙂
nykyta
1. jún 2010
chvalabohu,ze ideme zajtra na plavanie 😃 😃 tak sa macik aspon vyburi v bazene 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@zmurkaz ale je ja som krajcirka 😃 😃 takze pre mna obycajne slovko 😃 😃 😃 😃
lucim
1. jún 2010
traky staci povedat a naucime do par sekund. 😃 😃 😃
zmur, je to normalne slovo. preco? =-)
nyky 😉
nykyta
1. jún 2010
@nykyta a ty co meras prosim ta 😃 na co ti to je sirka rozkroku 😃 😃 co ides sit =-)
nykyta
1. jún 2010
ta neni som ja salena 😃 😃 sama sebe si napisem 😃 😃 😃 zmur to bolo pre teba 😃 😃
@zmurkaz
lucim
1. jún 2010
nyky pise seeeeebeeeee 😃
zmur asi premeriava veci co predava 😉
traktor
1. jún 2010
@zmurkaz niekto ma problem z rozkrokom? 😃
@lucim dakujem ..vysvetlujes rychlo a presne 😉
nykyta
1. jún 2010
@lucim sranda,ze 😃 😃 😃 tak takto dopadnem s tymi zavinacmi 😃 😃 uz aj sebe si poslem 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@traktor 😃 😃 😃 😃 😃 😃
traktor
1. jún 2010
@nykyta sa nudis ci mas malo kto ma spomina? 😃
lucim
1. jún 2010
traky dik, to su roky praxe 😃 😃 😃
riusik
1. jún 2010
ahojte..
gumaky som sa dnes rozhodla kupit aj ja.. nechapem, preco mi to nenapadlo skor, hlavne ze tomas ma :-p
nykyta
1. jún 2010
trakus neryp aj tebe sa to moze stat ked ta pochyti mania zavinacov 😃 😃 😃 😃 😃
traktor
1. jún 2010
@traktor nonono ..neryp traktor neryp 😃 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
@riusik ajoj 😉 vidis dobry napad s gumackami 😉 😉 😉 a ze co mi chyba v botniku 😃 😃 😃
nykyta
1. jún 2010
trakus 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 :-p
nykyta
1. jún 2010
idem von 8-( 8-( 8-( 8-(
riusik
1. jún 2010
@nykyta ahoj, ti poviem.. hlavne, ked idem do skolky po tomiho, su tam dva vchody a pred oboma obrovska mlaka... a udajne aj leto ma byt sice horuce ale mokre :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli