• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@traktor jasnacka,ze s trhacmiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame doma gumaky...aj deti aj mm, len ja nie...ale mame jedny zvysne ze 9tky....sak to nevadi, ze velke, nie?...nova moda... :grinning:
1. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik ja neviem na co cakam :grinning: sak to je velmi dobra vec :grinning: no musim si zajtra skocit kupit :wink: dakujem,ze si ich spomenula :wink: si ma aspon nakopla :wink:
1. jún 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky moje.....prosiiiim potrebujem radu....Miško mi od nedele odmieta mliecko :frowning2: uz som vyskusala aj s grankom aj bez cukru aj s kašou...uz neviem.....mate s tyym niekto nejaku skusenost? :confused:
@nykyta pozdrav trhacov :grinning: ...a inak ja som citala, ze leto nebude ziadne...teda ze bude tak chladnejsie, tak nijak...tak uvidime....marnost vsak uz je jun a vobec nie je teplo :angry:
ahoj lusi...com nemas zapnuty skype...na fb nemozem, mrzne mi to tam..
1. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trakus aby si sa v nich dakde neprizabila :confused: ser na modu,alebo ked si ich das tak len stoj :grinning:
1. jún 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivka zapinam :wink:
a mliecko moze odmietat, tak ako ine potraviny..skratka mu prestalo chutit..neboj ono je to len kratkodobe..ponukaj a raz sa napije.. :wink: ...pokial papa ine tak je to v pohode
neryp
@traktor , nie si bager. :grinning: :grinning: :grinning:

cau rius, :wink: a to vazne bysi chodila v gumakoch? aj vy vsetky? tie z inkinho linku boli zaujimave, ale som myslela, ze to len rybari nosia. :slight_smile: :astonished:
1. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta zabudas, zeja som ukaz? :grinning: :grinning: :grinning: skorej sa zabijem v presnych...ja MUSIM mat väcsie cislo..chapes? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lusia_99 ajoj :wink: zial ja neporadim bo my um pijeme a to dva krat rano a vecer :wink: :frowning2:
1. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja obcas vyzeram ako bager :grinning: :grinning: :grinning: hlavne ked trcim v chladnicke a bagrujem o 106 :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a gumaky...vsak je mokro...u nas uz pomalicky aj clnok bude treba, tak preco nie gumaky..
1. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babule - tak mám tu jednu holku - čo nevie čo je to za slovo - a ani netuší aký je to rozmer .... :confused: ...tak ma taaak dostala - že som bola aj ja mimo - reku sa opýtam :wink:
@lusia_99 ..neporadím ....len som kdesi čítala, že nemusí klasikuš mliečko .... že aj jogurtíky sa rátajú alebo syr.... ale viac neviem.... skúsime čo povie pán google?
1. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,ze by som nosila.. ved si nicim vsetku obuv v tej vode hnusnej :unamused:
len neviem, co p na 65eurove gumaky povie, tak mi napadlo, ze by som mohla nanho vybehnut len tak, v nich a nic ine, to by mohol rozdychat, ci co myslite??? :sunglasses:
1. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim a preco nie :grinning: sak aj tak sa mi to hodi k mojmu outfitu :grinning: :grinning: :grinning: teplaky a gumaky :grinning: :grinning: kocka :grinning: :grinning:
@traktor a nie si sama aj ja som ukaz :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz ..no aj ja som bola na zaciatku mimo :sweat_smile: ..teraz uz chapem co to rozkrok :grinning:
1. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: parada tak to musi brat :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
1. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gumaky mame klasikus cierne...teda mi dospely...deti maju krasne...ale sak mam doma koralky, flitre...nudim sa?...nasijem :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujem za rady snad sa to zmeni...inak sme tiez velky jedaci papame vsetko a vela nema problem zjest krajec chleba na ranajky a pod...ale to mliecko patrilo k nasim uspavacim ritualom... :wink:
1. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ja radsej ostanem pri ciernej :wink: rius pekne len pre mna moc fialove :sunglasses: a aj dost stoja :confused: no neviem k tym teplakom ci by sa to nebilo :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem bo bude zaplava aj u nas :wink: :confused: :confused: :confused:
1. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tak budeme 2 krasavice v ciernej :grinning:
1. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...minule dávali na Discovery - jak se to dělá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...preeeesne takéto vyrábali - samoška že nie taký vzor ...ale takéto modernáče :dizzy_face:
1. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a ako to inak nazvať? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz mas postup? :wink: ze by sme si v ramci volneho casu vyrobili..
1. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz no rozkrok...len ja som zo zaciatku, ked som zacala predavat mala problem presne zmerat..aj teraz to obcas este mam... :sweat_smile:
1. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ale ja mam furt daky problem...vsak to by bolo aj divne, keby tomu bolo inak, ze?...to som ja :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmur napis jej opisne - sirka nohavice v najsirsom mieste na stehne, tesne pod pindikom alebo pindulkou. :grinning:
1. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok