Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
1. jún 2010

@traktor jasnacka,ze s trhacmiiii 😀 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

my mame doma gumaky...aj deti aj mm, len ja nie...ale mame jedny zvysne ze 9tky....sak to nevadi, ze velke, nie?...nova moda... 😀

nykyta
1. jún 2010

@riusik ja neviem na co cakam 😀 sak to je velmi dobra vec 😀 no musim si zajtra skocit kupit 😉 dakujem,ze si ich spomenula 😉 si ma aspon nakopla 😉

lusia_99
1. jún 2010

ahojte babulky moje.....prosiiiim potrebujem radu....Miško mi od nedele odmieta mliecko ☹ uz som vyskusala aj s grankom aj bez cukru aj s kašou...uz neviem.....mate s tyym niekto nejaku skusenost? 😕

traktor
1. jún 2010

@nykyta pozdrav trhacov 😀 ...a inak ja som citala, ze leto nebude ziadne...teda ze bude tak chladnejsie, tak nijak...tak uvidime....marnost vsak uz je jun a vobec nie je teplo 😠

traktor
1. jún 2010

ahoj lusi...com nemas zapnuty skype...na fb nemozem, mrzne mi to tam..

nykyta
1. jún 2010

trakus aby si sa v nich dakde neprizabila 😕 ser na modu,alebo ked si ich das tak len stoj 😀

lusia_99
1. jún 2010

Ivka zapinam 😉

traktor
1. jún 2010

a mliecko moze odmietat, tak ako ine potraviny..skratka mu prestalo chutit..neboj ono je to len kratkodobe..ponukaj a raz sa napije.. 😉 ...pokial papa ine tak je to v pohode

lucim
1. jún 2010

neryp
@traktor , nie si bager. 😀 😀 😀

cau rius, 😉 a to vazne bysi chodila v gumakoch? aj vy vsetky? tie z inkinho linku boli zaujimave, ale som myslela, ze to len rybari nosia. 🙂 😲

riusik
1. jún 2010

tieto sa mi pacia http://www.topankovo.sk/gumaky-kamik-janis-fial... a nielen mne 😉

traktor
1. jún 2010

@nykyta zabudas, zeja som ukaz? 😀 😀 😀 skorej sa zabijem v presnych...ja MUSIM mat väcsie cislo..chapes? 😀 😀 😀 😝

nykyta
1. jún 2010

@lusia_99 ajoj 😉 zial ja neporadim bo my um pijeme a to dva krat rano a vecer 😉 ☹

traktor
1. jún 2010

@lucim ja obcas vyzeram ako bager 😀 😀 😀 hlavne ked trcim v chladnicke a bagrujem o 106 😀 😝 ...a gumaky...vsak je mokro...u nas uz pomalicky aj clnok bude treba, tak preco nie gumaky..

zmurkaz
1. jún 2010

no babule - tak mám tu jednu holku - čo nevie čo je to za slovo - a ani netuší aký je to rozmer .... 😕 ...tak ma taaak dostala - že som bola aj ja mimo - reku sa opýtam 😉
@lusia_99 ..neporadím ....len som kdesi čítala, že nemusí klasikuš mliečko .... že aj jogurtíky sa rátajú alebo syr.... ale viac neviem.... skúsime čo povie pán google?

riusik
1. jún 2010

jasne,ze by som nosila.. ved si nicim vsetku obuv v tej vode hnusnej 😒
len neviem, co p na 65eurove gumaky povie, tak mi napadlo, ze by som mohla nanho vybehnut len tak, v nich a nic ine, to by mohol rozdychat, ci co myslite??? 😎

nykyta
1. jún 2010

@lucim a preco nie 😀 sak aj tak sa mi to hodi k mojmu outfitu 😀 😀 😀 teplaky a gumaky 😀 😀 kocka 😀 😀
@traktor a nie si sama aj ja som ukaz 😀 😀 😀

traktor
1. jún 2010

@zmurkaz ..no aj ja som bola na zaciatku mimo 😅 ..teraz uz chapem co to rozkrok 😀

nykyta
1. jún 2010

@riusik 😉 😉 😉 😉 😉 😉 parada tak to musi brat 😎 😎 😎 😎 😎

traktor
1. jún 2010

a gumaky mame klasikus cierne...teda mi dospely...deti maju krasne...ale sak mam doma koralky, flitre...nudim sa?...nasijem 😀 😀 😀

lusia_99
1. jún 2010

babulky dakujem za rady snad sa to zmeni...inak sme tiez velky jedaci papame vsetko a vela nema problem zjest krajec chleba na ranajky a pod...ale to mliecko patrilo k nasim uspavacim ritualom... 😉

nykyta
1. jún 2010

no ale ja radsej ostanem pri ciernej 😉 rius pekne len pre mna moc fialove 😎 a aj dost stoja 😕 no neviem k tym teplakom ci by sa to nebilo 😀 😀 😀

nykyta
1. jún 2010

no idem bo bude zaplava aj u nas 😉 😕 😕 😕

traktor
1. jún 2010

@nykyta tak budeme 2 krasavice v ciernej 😀

zmurkaz
1. jún 2010

@riusik 😵 😵 😵 😵 ...minule dávali na Discovery - jak se to dělá 😵 😵 😵 😵 ...preeeesne takéto vyrábali - samoška že nie taký vzor ...ale takéto modernáče 😵

zmurkaz
1. jún 2010

@traktor a ako to inak nazvať? 😅 😀 😀 😀

riusik
1. jún 2010

@zmurkaz mas postup? 😉 ze by sme si v ramci volneho casu vyrobili..

traktor
1. jún 2010

@zmurkaz no rozkrok...len ja som zo zaciatku, ked som zacala predavat mala problem presne zmerat..aj teraz to obcas este mam... 😅

traktor
1. jún 2010

..ale ja mam furt daky problem...vsak to by bolo aj divne, keby tomu bolo inak, ze?...to som ja 😀 😀 😀

lucim
1. jún 2010

zmur napis jej opisne - sirka nohavice v najsirsom mieste na stehne, tesne pod pindikom alebo pindulkou. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre