• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
cafte maminy, jedno video k tomu dnu deti moooj smejko Adaminko :grinning: :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=3IpRmNrXID8
1. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@acerka tak to je krásne takto na dobrú noc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspi ahoj...ano v jednom use leje a riadne..vobec neprestava :unamused: ...som kukalapalbu...a otras, a ze pokial sa daco nestae, nemozu zakrocit...to co za blbost...fuj otras...mi bolo toho chlapceka tak luto
1. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu a mozem pouzit slovicko osud? :confused: lebo to tak vacsinou byva davas pozor davas a aj tak sa nieco stane :confused: :confused:
@asparaguska ajoj :wink:
1. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aleeee ajojte
@acerka a
@ani3012 :wink: :wink: :wink:
1. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acerka zlatucky je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja čítam,len som po tme,tak sa mi zle píše ,a aj tak sa mi ani nechce nič písať...tak sa ma ani nič nepýtajte :grinning:
1. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jé - utekám pre foťák .-... dnes som odfotila Zuzi v sprche... kráááásne ... počkať.... :slight_smile: ....teda kto je zvedavý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aktualne počasie RADAR
http://www.shmu.sk/sk/?page=65
@acerka smejko je nadherny :grinning: :grinning: aj macik sa dnes smial takto :grinning: :grinning: babka smrkala a on sa straasne rehnil :grinning: vidis uz som na to aj zabudla :grinning: ale mam natocene :grinning: :grinning: lu sak volakedy dam na youtube :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zmurkaz cakaaame :confused: :confused:
1. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ja som na to aj zabudla,ale dobre bo by som sa rozculila a takto na noc neee :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
1. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspar ani acer ahojteeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
acer mne to nechce prehrat ale urcite je krasny. :wink:

nyky dokelu ... osud ... kolko ich este bude? toto bola asi stvrta a vzdy nejak inak ... raz napr. vykradacka v praci :astonished: :confounded: :slight_smile: no nic .. peniaze boli a budu , aj doklady a karty , karticky (dracikova, fun, predeti, orange, shell, dm... kupony... terminy k zubarke :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a just sme stastni. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo všetko sme dnes stihli:

1.Čo dnes variť ?
2.ako sa papá nenápadne klobása
3. čo všetko nájdeš v bielej skrini

1. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ako sa hovori zivot je pes a my sme poulicne lampy :angry: :grinning: a nema to byt,ze do tretice a konec :confused: :confused:
1. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
acer, uz mi to taha, to je tvoje prve videjko? :slight_smile:
1. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucim,malý Adamko sa tam tak krásne smeje.Ja som si to pustila a aj komentár som hned vkaldala.Ten smiech je nákazlivý :grinning:
1. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... ja tu nakukujem priebežne... a už som dokukala... bábo sa hlási o svoje práva...

A k téme zlodeji, nemám slov, my sme raz mali pekné Vianoce, boli sme v Tatrách na chate, išli sme našich odniesť do kostola, sranda bola, že omša nebola,tam kde chceli, a tak ako dobré deti sme im cez net našli, že stihnú omšu v Poprade. Keby sme sa vrátili hneď, tak tých bastardov pristihneme, ale... Prišli sme o 1,5 hodiny, zdôrazňujem, že moja segra bola vo vedľajšej izbe CELÝ čas a bežne tam počuť špendlík padnúť a našu izbu vybielili. Mali sme novú kameru, foťáky,notebook, telku... normálne som sa zase nas...
@ani3012 tak ta posledna nema chybuuuu :grinning: :grinning: :grinning: to ma teda ulovok :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska sa ti ani nedivým. :angry:
1. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta to má slovenskú točenú, čo som mala na slepý guláš
1. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 aký šibal sa z Evičky stáva..., (však má byť po kom... :grinning: )
1. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic babulky idem off bo macik sa uz vrti a tak idem blizsie k nemu :confused: :pensive: dobru nocku a sladke snicky :pensive: :pensive: zmur videjko si pozriem zajtra :wink: :wink: papa
1. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ...hneď prvá ... a ostatné v podobnom duchu....a malá mi mrkoce ... tak pôjdem ...ostatné dám zajtra :wink:
1. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska náhodou ! Ja som dobrá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
1. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok