Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

zaba2707
2. jún 2010

jahody zrovna nemam ale brusim si chut na nektarinky

zaba2707
2. jún 2010

ahaaa takze mam hladat aupark oki teda 🙂 dufam ze tam bude slusne parkovanie

klara_klara
2. jún 2010

lucim ved aj my sme to premysleli a zhodli sme sa na novej...kurnik inac ja sa uz tesim na vsetko ovocie ale hlavne na leto...toto pocasie ma zabija 😝 😝 😝

katica5
2. jún 2010

Ahojte, vsetko naj oslavencom
nasla som 3ti zub onedlho pribudnu dalsie... uz sa naucil aj skripat zubami a to hornu jednotku ma len trosku vonku... 🙂

zaba2707
2. jún 2010

my mame 18. odchadzat do Chorvatska ani neviem ci sa mam tesit bo to pocasie je katastrofalne 😒

zaba2707
2. jún 2010

ahoj katica ahooooj maxik ako sa mate super ze zubky idu 🙂

klara_klara
2. jún 2010

uz placeme 😝

katica5
2. jún 2010

ahoj zabka mame sa dobre len to pocko by mohlo byt lepsie aby sa aj von dalo ist a vy?

zaba2707
2. jún 2010

my tiez v pohodke dnes sme nejako viacej kadili ... tak som zvedava ci to budu dalsie zuby ale mohli by dat chvilu pokoj 🙂 a pocasie nas zabija asi vsetkych dnes sme vyuzili poobede ze chvilu neprsalo tak sme sa presli

ale myslim ze krute casy nastali Fifo nechce byt vobec v kociku 😀 dnes ako sme boli vonku som sa stavila kupit knedlu tak to keby ste videli co daval ... cely obchod hore nohami vsetci museli vediet ze maly Schmidt je v obchode 😀

lucim
2. jún 2010

klari, snad to ovocie bude ... ja chodim denne hladkat nase jahody do zahrady a furt su zelene 😒
ahoj kati a trojzubkovy maxik 🙂 skripali sme aj my chvilku a preslo ho to , nastastie. 😉

zabi, snad tam bude krajsie. my mame oddnes vymyslenu aspon prvu stvordnovu dovolenku na zac. jula, s kamosmi http://www.ubytovanienaslovensku.eu/penzion-ded...

lucim
2. jún 2010

zabi a vo voziku by neobsedel?

zaba2707
2. jún 2010

jeeeeej lucik to je kraaasne vyzera to fakt suprovsky a idete aj niekam von? ty si tusim spominala kedysi grecko nie? ci to sa mi len snivalo 😅

zaba2707
2. jún 2010

on ma momentalne obdobie ked nechce byt nikde kde sa musi sediet ... jedine miesto kde obsedi je u tatka na koni hore oboma rukami je pusteny a nadskakuje mu na krku chudakovi 🙂 inak si vydobija volnost a ma takyyy hlas ked si nieco zaumieni ze dovi ... snad ho to prejde

lucim
2. jún 2010

zabi uvazovala som o grecku, ale len okrajovo, potom ze bulharsko, nakoniec to bude tu a mozno este nieco vymyslime ... zeby este 4dnovka v chorvatsku ? 😝 a mozno este nejaka chaticka bude ...

zaba2707
2. jún 2010

my mame plan este niekedy koncom augusta na tyzden Tatry s mojimi rodkacmi aj na to sa veeelmi tesim bo v tatrach som nebola uz asi tak 100 rokov a strasne rada som tam ako mala chodila ked ma otec braval na tury ked som nevladala hodili ma do batohu a slapali so mnou na chrbte

zaba2707
2. jún 2010

uspim Fifa a vratim sa 🙂

katica5
2. jún 2010

ahoj lucim dufam ze aj Maxa ale zatial sa mu to moc paci
idem bo je hore caka kedy pojdem spat... bru noc

sevzuz
3. jún 2010

Ahojte zienky domace🙂
ako sa mate? Pozram ze kazdy den mate plodnu debatku okrem dneska?
Zdravim vsetkych oslavencov.
traky a ostatne kocky s problemom vody, myslim na vas a dufam ze sa coskoro tento stav zlepsi,
A teda k tomu okradaniu som to tu citala a najprv som si myslela, kedze najprv lucim a dva pripsevky po nej traky, ze je to len zly zart s tymi penazenkami, srasne ma to mrzi hlavne ja neznaaaasam taketo svinstva lebo sa viem intenzivne zamyslat nad tym ake pravo maju ti niktosi okradacsky vam, nam hocikomu siahnut na majetok alebo peniaze ktore ste si poctivo zarobili a ked sa takto vytocim to potrebujem aj "diazepam" na ukludnenie, za taketo veci som ja schopna strielat, ako sa hovori.

my sa mame celkom dobre, az na to ze lukaskovi lezu zubky a to hned tri naraz dolnadvojka jedna je prerezana druha sa tlaci a horna jednotka je uz taka vytlacena ze sa snad kazdu sekundu prereze, ale ona nie ona toho mojho bobacika trapi a trapi, ale fakt uz je tam taka vyvalena, ze dovi 😠

A stale sa ucim a najradsej by som s tym sekla, hlavne sa mi nechce a ked vidim ze sa musi niekto prist postarat o lukaska tak vtedy mi to je najviac luto☹ uz aby bol jul, nech viem ako to vsetko dopadlo.

a dnes ma veeeelmi pobavila traky a ani s tymi pripsevkami, ako sa to traky snazila sama nadbehnut a ju tu ani zrazila ze halo moja musime si pomahat, super ste🙂
a neviem ci som to uz pisala ale evicke od Ani zelam vsetko dobre k rociku🙂 Sakra sa nam to pomaly vsetkym blizi🙂

A zdravim novu maminku, myslim ze len jedna bola, nie?
A k stretku, straaasne rada by som isla a stretla sa s vami, len ja to mam teraz perne, mozno sa nam podari, urcite sme ten vikend u nasich v Kostolanoch, ale potrebujem sa ucit, tak Vam na stretko mozno poslem babku s vnucikom, co vy na to???? 😀 😀 😀

Majte sa pekne a cas mojich vecernych navstev na tomto fore sa blizi : "Al by bek" 😀 (I´ll by back🙂 snad sa to tak pise 😵 Jul je tu ako na koni a ja budem mat o jednu velku starost menej, ufff.

nina41
3. jún 2010

Dobre ranko 😵 😵 😵

ani3012
3. jún 2010

Dnes máme 11 mesiačikov 😵 😵 😵 😵

zuzzii.......................03.7................Oliver
vendulacky..............03.7.................Emma
janulkaVALOVA........03.7.................Jakub
fibi...............................03.7..................Linda
zunajda......................03.7...................Lea
majaza.......................03.7.................Veronika
nykyta.........................03.7....................Martin

Prajeme všetko najlepšie 🙂

Meniny oslavuje: Karolína, Lena
Meniny oslavuje v ČR: Tamara, Anatol, Klotylda, Lešek, Palmira, Palmiro

Vtip:
Na políciu príde občan:
- Ja som vám včera ohlásil, že mi ukradli peňaženku. Prišiel som odvolať udanie, lebo peňaženku som medzitým našiel doma.
- Neskoro. Zlodeja sme už chytili
😀
Chlapík sa v bare zastaví pri troch blondínkach a hovorí jednej z nich:
- Chcete počuť vtip o blondínkach ???
Ona mu nato:
- Skôr ako začneš hovoriť, mal by si vedieť že mám 180 cm, 100 kg a som bývala kulturistka. Táto druhá blondínka má 184 cm, 120 kg a je to bývala zápasníčka a posledná z nás má 190 cm, 140 kg a je to bývala boxerka. Tak čo? Chceš nám ten vtip ešte povedať ???
Chlapík:
- Vlastne ani nie, nechce sa mi ho vysvetlovať tri krát !,
😀
Chalan sa zobudí, strašne ho bolí hlava, veľká modrina na líci a celá
huba opuchnutá. Oblečie sa a ide do kuchyne raňajkovať. Mama s otcom
sedia pri stole a vyčítavo na neho pozerajú. Otec vstane od stola a hovorí:
- To, že si včera prišiel domov spitý ako divá sviňa, to by mi až tak
nevadilo.
- To že si mame vynadal do ku...by som tiež ešte nejako prehltol,
- ale keď si sa vysral do stredu obývačky, napichal do hovna zápalky a
povedal že ježko bude od teraz bývať s nami, tak to som ti už musel
jednu natiahnuť.

ani3012
3. jún 2010

no a myslím,že som včera zabudla na Ninku od @katkah . Včera mala 11 mesiačikov. Ak som mimo,tak ma opravte 😅
Musím ju nahodiť do tabuľky,lebo inak si nepamätám 😉

ani3012
3. jún 2010

a že všetko najlepšie 😀

wydata
3. jún 2010

Ahojte ;)
tak po dlhociznom čase som zasa prikvitla k Vám ;o) Uz mi to tu riadne chýbalo!
Konečne zostatnicovana a na moje prekvapenie aj úspešne ;o)
mám taký problém... Totiž neviem čím to je ale mala mi nechce vôbec spinkavat... Včera v noci bola dve hodku hore a ráno keď sa o ôsmej zobudkala tak vôbec cez deň nechcela spinkat pól hodku na mne zavesena ako kliest vydržala driemat no akonáhle som ju prelozila do postielky začala kričať ako o život ... Pred tým vždy keď som ju nakojila zaspala a mohol okolo nej aj tank ísť neprebralo ju docela nič teraz? Dobre že levitovat okolo nej nemusíme.. Budí sa mi úplne na všetko ;( a potom vlastne včera večer zaspinkala o ôsmej a o pól deviatej bola hore ale čo je najhoršie hodinove uspavanie tomu predchádzalo... Takze má skoro vysrelo a potom zaspala o pätnásť minút tak že sa prisala a ja som sa s ňou natrasala po byte... No a čo myslite koľko spala? HODINU!!!! Tak to už má dostalo tak so si s ňou ľahká a už nevstala... spala od pól desiatej do pól jednej a pól jednej a potom zaspat ani za svet... Tak sme sa kojili,natrasali,kojili,natrasali nakoniec zaspala a zobudila sa o šiestej ráno.... No a teraz si sucha oči obtiera sa o mna ale spať ani za nič... Už neviem ozaj čo robiť,kde je chyba... Snažím sa jej vytvoriť ideálne podmienky na spánok a nič z toho... Má tmu chlad ticho... Pred tým nepotrebovala nič len prso...
Je to normálne ?
Cítim sa jak neschopna....proste ju nedokážem uspat...a ona potom reve a ja som nervozna...
Za každú radu vopred ďakujem!!!
;o)

nina41
3. jún 2010

Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie 😵 😵 😵
@ani vtipy 😀 😀 😀

zmurkaz
3. jún 2010

...Babulky ... nestíham ani dočítať... mám tu kamošku s priateľom do soboty ... takže tu dovtedy nebudem ..... ak niečo - tak cez @ .....a myslím na trakuš - nech ich nevytopí ... a aj na ostatných ktorí majú blízko seba vodu ..... a oslávenco gratulko ... a naša Zuzi už 3-tí deň chodí po byte úplne sama..... a chýbate mi ☹ ....a teším sa na vás 😵 😵 😵

nina41
3. jún 2010

Ahoj @wydata blahoželam k štatniciam 😵 aj mne riško nechce spavať ,cez den spi len raz a v noci musim spať prinom inač spusti riadny rev,neviem čim to môže byť bud zubkami,alebo nas chcu mať prisebe,,

ani3012
3. jún 2010

v prvom rade gratulka k štátniciam 😎
no a my sme tiež toho moc nenaspali.v noci od tretej bola až do 6.hore a zaspali sme potom do škôlky.Ešte že mm prišiel skôr z práce domov. Evičky sa ten zub ešte nevyklubal,ale čakám,že každú chvíľku to už bude. Neboj,to sa upraví, rozhodne si dobrá maminka.Ja som teraz dala malú spat,uvidím,či zaspí. No a keď som ju v noci mala na rukách tak chcela sa hrať,keď som ju položila,tak rev.
No už ju počujem z izby,tak idem,aj PC vypnem,aby ma to nelákalo.Ak mi niekto niečo chce,tak cez @ , večer sem na chvíľočku nabehnem,ak sa bude dať a ak nie,tak zase zajtra ráno 😉

wydata
3. jún 2010

Ďakujem Vám silno moc za podporu a aj gratulaciu...ja sa len bojíme či robím dobre..kedže furt do mna niekto rype že dokedy mienim kojo a čo ju nenecham vyrevat že sak ona zasupinka ... Ja už mám z toho taký zmetok že až... Všetky baby okolo mna už pomaly a isto odstaviju alebo odstavili deticky ale ja nechcem a potom si pripadam ako z vesmíru... A ešte aj svokrine narazky... Že dieťa sa samé neodstavi a že ono si bude pytat aj do 7 rokov... Je mi dorevu ... Neviem si predstaviť odopret jej sanicu...asi je to zle alebo neviem...

lucia32
3. jún 2010

Dobré ránko....
Oslávencom ................Oliverkovi, Emmuške,Jakubovi, Linde, Lei, Veronike a Martinkovi všetko naj naj k 11. mesiačikom a aj Ninke zo včerajška......happy, happy 😵

@wydata všetko sa utrasie, neboj, možno má len také obdobie, naša sa teraz tiež v noci na mliečko budí s plačom a spinkať chce len na manželskej posteli, z postielky sa vždy pregúli ku mne ( máme ich bez bočnice prepojené) , môžem ju presúvať kolko chcem 😝 😀

sorciera24
3. jún 2010

ahojte @wydata my mame podobne spanie...aj 7krat hore a uz o pol6 hore...ale aspon cez den spinka...ale ja si myslim,ze to je aj tym kojenim....tiez kojim...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre