• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
zabka nam zatialsadli vsetky co smeskuali okrem huggies, a tie nieze nesedeli ale furt prevlhli a to sme uz mali aj z DM aj z lidlu tie obycko
3. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si bola umyt jahodky tak sa napchavam,mnam :sunglasses:
3. jún 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte, tak spinkali sme doobeda cca 30 min a poobede v kociku cca 30 min no a zaspinkali sme tesne pred osmou...tak somzvedava na kolko :o)
3. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...tak kosice prestahujeme blizsie :grinning: ...jahody mnam...toho roku budu len z obchodu, zo zahrady nic...este dobre, ze som minuly rok tolko zavarala...plienky...ja som mala na pampers kuponiky od bab z tade, tak sme vyuzili, ale zas sme sa vratili k tesco, matkovi vyhovuju, neprepisa takze super a co budem hovorit, aj su lacne...
3. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak ja neviem na čo myslíš,ale myslím,že to bude ono !!!! :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hod do ip
:dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tak mne hod ked to nieje privelke tajomstvo :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani , kde si zas....bo uz skolabujem..
3. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem IP aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile: :slight_smile: dufam, zetusim dobre. :wink:
3. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nezabijem tu babu? kde zas posla...vsak uz som si babovku musela dat na nerfff-...aniiiii sak uz cez dvera neprejdeeeeem
3. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte prdelinky milunke :wink:
u nas chlapi spia ... priebezne som vas citala... uz si nepamatM Na co som chcela reagovat ...
traky, mm si to s tou nemockou este nerozmyslel? dufam, ze mu je uz lepsie.
wyd - kasli na svokru, dobre to riesis, si spravna mamina. aj u nas sa kojime, castejsie budime, krpcek ma potrebuje citit, a lubime sa :wink:
3. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vedela som
3. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucim...mm nahrieva to miesto, zajtra ide na dalsie vysetrenie, tak uvidime , ze co bude...
3. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucim si poklad najvacsi !!!!!
3. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som to tusila , bulim od radosti :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem písať sem na plochu,aby sa nehnevala :wink:
3. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to kazdy chape ani...vsak sama urcite napise...ale je to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyd cmuk :wink: a gratulujem k statniciam ... kedy budu promocie a ako ta otituluju? :slight_smile:

traky nech to nie su tie oblicky ... alebo len nech lahucky zapal. :confused:

a jahodky - mne uz zacala cerveniet jahoda na zahrade :grinning: prva, veeelka, aj som jej hlavku na kamienok vylozila, aby nebola na vlhkom. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a matulo sa dnes napchaval !!!!! :grinning: nektarinou a gumenym roztekom s rybacou natierkou a ... uz proste papaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wydata aj ja gratulujem.. :wink: ...u nas sa nema co cervenat...a ak doteraz silno lialo takteraz neviem ako to nazvat...neskutocne bucha do okien, strasny dazd...fuuuuuj....a aj nas matko dnes lame rekor v papani, ..dnes ..rozok, chlebik, kuracie mäsko, zo zeleninou a cestovinou, doma varene mnozstvo ako 2 slicka, 350g jablckovu vyzivku, jogurt, cerealne gulicky, piskoty, jablcko a veeeeeeeela mlieka :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani srdenko, ty si taka zbehla v nete ... chcem matkovi postahovat pesnicky typu gumi maci a tak, ale neviem, podla coho ich mam vyhladat ... som mu dnes pustala za sebou to co uz mam - asi 5 a bol z toho uzasnuty, tancil, chytal postavicky na monitore ... ze by som si to trebars aj na dvd supla, budeme mat take zabavatko.... :sweat_smile: please help :sweat_smile:
3. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci ahoj

wydata aj ja sa pripajam ku gratulaciam :slight_smile: a tiez si myslim ze taketo mudre reci si nevsimaj,si dobra mamina a tym ze kojis tak davas malej jednu z tych najcennejsich veci ktore mozes dat :wink:

idem kuki ordinaciu tak sa odmlcim
3. jún 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, take objemy v papani este necakam, a asi by ma to soklo , by som mu nemala co dat, na to este nie som pripravena, ale bude a aj to :grinning: :grinning: :grinning:

majka alebo niekto - nechodite niekto do rakuska kupovat detsku drogerku a vyzivu? kamoska odtialto chodi do bipy, tak sa k nej v pondelok pridam ... raz za mesiac maju detske zlavy ...
3. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja že som zbehnutá ? :sweat_smile:
no videa do PC sťahujem cez Real player
http://www.slunecnice.cz/sw/real-player/
3. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, len na skok, kým šidlo nebude chcieť cucnúť

gratulujem oslávencom
wyd tebe k štátniciam
hat malej k 9 zubom
lucim, k rozpapaniu maťka

a ak som zabudla, nehnevajte na mňa :frowning2:
3. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ano, real player vdaka tebe mam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , a taham cez to, ale neviem, co mam tahat ... nemam napady, nepoznam zabavne pesnicky, neviem ako tie pesnicky mam hladat .... ake vlastne su... :confounded:
3. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja tááák :grinning:

@nykyta - že tehotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aniiiiiiiiiiii lepsia sprava ani nemohla prist neskutocne sa tesim
3. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok