Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

majkas
3. jún 2010

zabka nam zatialsadli vsetky co smeskuali okrem huggies, a tie nieze nesedeli ale furt prevlhli a to sme uz mali aj z DM aj z lidlu tie obycko

majkas
3. jún 2010

som si bola umyt jahodky tak sa napchavam,mnam 😎

wydata
3. jún 2010

Ajojte, tak spinkali sme doobeda cca 30 min a poobede v kociku cca 30 min no a zaspinkali sme tesne pred osmou...tak somzvedava na kolko :o)

traktor
3. jún 2010

majka 😀 😀 😀 😀 ...tak kosice prestahujeme blizsie 😀 ...jahody mnam...toho roku budu len z obchodu, zo zahrady nic...este dobre, ze som minuly rok tolko zavarala...plienky...ja som mala na pampers kuponiky od bab z tade, tak sme vyuzili, ale zas sme sa vratili k tesco, matkovi vyhovuju, neprepisa takze super a co budem hovorit, aj su lacne...

ani3012
3. jún 2010

@traktor tak ja neviem na čo myslíš,ale myslím,že to bude ono !!!! 🙂

traktor
3. jún 2010

tak hod do ip
😵 😵

majkas
3. jún 2010

ani tak mne hod ked to nieje privelke tajomstvo 🙂

traktor
3. jún 2010

no ani , kde si zas....bo uz skolabujem..

lucim
3. jún 2010

aj ja chcem IP aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 dufam, zetusim dobre. 😉

traktor
3. jún 2010

no nezabijem tu babu? kde zas posla...vsak uz som si babovku musela dat na nerfff-...aniiiii sak uz cez dvera neprejdeeeeem

ani3012
3. jún 2010

UŽ 😀

lucim
3. jún 2010

inak ahojte prdelinky milunke 😉
u nas chlapi spia ... priebezne som vas citala... uz si nepamatM Na co som chcela reagovat ...
traky, mm si to s tou nemockou este nerozmyslel? dufam, ze mu je uz lepsie.
wyd - kasli na svokru, dobre to riesis, si spravna mamina. aj u nas sa kojime, castejsie budime, krpcek ma potrebuje citit, a lubime sa 😉

traktor
3. jún 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 vedela som

traktor
3. jún 2010

ahoj lucim...mm nahrieva to miesto, zajtra ide na dalsie vysetrenie, tak uvidime , ze co bude...

wydata
3. jún 2010

lucim si poklad najvacsi !!!!!

lucim
3. jún 2010

aj ja som to tusila , bulim od radosti 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ani3012
3. jún 2010

nechcem písať sem na plochu,aby sa nehnevala 😉

traktor
3. jún 2010

to kazdy chape ani...vsak sama urcite napise...ale je to uzasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a krasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
3. jún 2010

wyd cmuk 😉 a gratulujem k statniciam ... kedy budu promocie a ako ta otituluju? 🙂

traky nech to nie su tie oblicky ... alebo len nech lahucky zapal. 😕

a jahodky - mne uz zacala cerveniet jahoda na zahrade 😀 prva, veeelka, aj som jej hlavku na kamienok vylozila, aby nebola na vlhkom. 😝 a matulo sa dnes napchaval !!!!! 😀 nektarinou a gumenym roztekom s rybacou natierkou a ... uz proste papaaaaaa 😝

traktor
3. jún 2010

wydata aj ja gratulujem.. 😉 ...u nas sa nema co cervenat...a ak doteraz silno lialo takteraz neviem ako to nazvat...neskutocne bucha do okien, strasny dazd...fuuuuuj....a aj nas matko dnes lame rekor v papani, ..dnes ..rozok, chlebik, kuracie mäsko, zo zeleninou a cestovinou, doma varene mnozstvo ako 2 slicka, 350g jablckovu vyzivku, jogurt, cerealne gulicky, piskoty, jablcko a veeeeeeeela mlieka 🙂

lucim
3. jún 2010

ani srdenko, ty si taka zbehla v nete ... chcem matkovi postahovat pesnicky typu gumi maci a tak, ale neviem, podla coho ich mam vyhladat ... som mu dnes pustala za sebou to co uz mam - asi 5 a bol z toho uzasnuty, tancil, chytal postavicky na monitore ... ze by som si to trebars aj na dvd supla, budeme mat take zabavatko.... 😅 please help 😅

majkas
3. jún 2010

luci ahoj

wydata aj ja sa pripajam ku gratulaciam 🙂 a tiez si myslim ze taketo mudre reci si nevsimaj,si dobra mamina a tym ze kojis tak davas malej jednu z tych najcennejsich veci ktore mozes dat 😉

idem kuki ordinaciu tak sa odmlcim

lucim
3. jún 2010

traky, take objemy v papani este necakam, a asi by ma to soklo , by som mu nemala co dat, na to este nie som pripravena, ale bude a aj to 😀 😀 😀

majka alebo niekto - nechodite niekto do rakuska kupovat detsku drogerku a vyzivu? kamoska odtialto chodi do bipy, tak sa k nej v pondelok pridam ... raz za mesiac maju detske zlavy ...

nina41
3. jún 2010

@ani 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ani3012
3. jún 2010

@lucim ja že som zbehnutá ? 😅
no videa do PC sťahujem cez Real player
http://www.slunecnice.cz/sw/real-player/

monr
3. jún 2010

ahojky, len na skok, kým šidlo nebude chcieť cucnúť

gratulujem oslávencom
wyd tebe k štátniciam
hat malej k 9 zubom
lucim, k rozpapaniu maťka

a ak som zabudla, nehnevajte na mňa ☹

monr
3. jún 2010

😀

lucim
3. jún 2010

ani ano, real player vdaka tebe mam 🙂 🙂 🙂 , a taham cez to, ale neviem, co mam tahat ... nemam napady, nepoznam zabavne pesnicky, neviem ako tie pesnicky mam hladat .... ake vlastne su... 😖

ani3012
3. jún 2010

@lucim ja tááák 😀

@nykyta - že tehotná 😝 😀

zaba2707
3. jún 2010

huraaaaaaaaaaaa huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aniiiiiiiiiiii lepsia sprava ani nemohla prist neskutocne sa tesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre