Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

ani3012
4. jún 2010

Luci keď prídeš,tak ja už tu nebudem 😒
Idem so sestrou na Kramáre,malý ma 39,5 teploty- zápal obličiek.Tak ich tam idem hodiť . Večer sa ozvem. 😔

No ešte za maleho Matejko-od zrnik1
Chceli by sme spraviť zbierku,tak sa k tomu vyjadrite, napíšte ako by sa to mohlo zrealizovať a tak. 😉

blani2
4. jún 2010

Ani, tak ať je hlavně synoveček brzy v pořádku ☹

S tou sbírkou popřemyšlím, dobrý nápad. papa

ozi
4. jún 2010

ahojte, babulky

gratulky všeštkým oslávencom a Lenkám 😉

no u nás dnes zase riadne lialo, sme boli vonku, šli sme na tržnicu kúpiť zeleninku a ovocie a taký sa spustil lejak, ešteže som bola nachystaná, pláštenku na kočík, pre malého pršiplášť a ja nepremokavú bunu, ale kúpila som tú čerstvú zeleninku, niečo úžasnéééé, to ja milujem, nie tie "vitamíny" zo supermarketov

no ale do zajtra už bude dúfam pekne a víkend tiež, lebo sme chceli ísť v sobotu na rozprávkový les a v nedeľu grilovačka, tak dúfam, že sa Iľko s predpoveďou nemýli, lebo ho...

a vraj má byť takto celé leto

Saške sa prerezala horná jednotka a dvojka 😀 , tak dúfam, že to druhá strana rýchlo dobehne, lebo to bude vyzerať smiešne 😅

ináč už krásne chodí, otáča sa , vyhýba prekážkam a vyrovnáva nerovnosti 😉

@ani3012 , a čo sa stalo Matejkovi? 😕 😕 😕

brinzulka
4. jún 2010

zbierka suhlasim....ale zaujimalo by ma, ci to zrnik prijime...aky ma na to nazor...

zaba2707
4. jún 2010

ja som tiez za zbierku len aby to zrnik nezobrala zle

zmurkaz
4. jún 2010

....ahojte kočky ....tak som tu na skok ....

...malá sa rozhodla že naberie odvahu a už bude chdiť po dvoch 😅 ...-+od pondelka 😵 😵 😵 😵 😵 😵
...Jurko roybehol akciu "nech mi to tá malá nebere!!!!" a "mami poď si pre ňu!" 😕 🙄 🙄 🙄 ☹

....oslávencom všetkým gratulkoooooooo 😵 😵 😵 😵 😵

....otázka zrník ... kto môže nech mi dá do IP čo mu je .........a pridávam sa k väčšine 🙂

.....a idem poriešiť to moje PC bo takto sa fungovať nedá ..... m i c h ý b a t e 😢 😢 😢

zmurkaz
4. jún 2010

....no a ešte .... mám tu na návšteve kamošku s priateľom - sú domácnení v Nemecku a teray prišli do soboty - tak každý deň sú u nás cca od 19:00 do 00:00 dnes je u nás "akcia" ... prídu aj ostatní kamaráti .... Juráš ide k svokrovcom - majú zajkov ....a malá to hádam prežije 😀 😀 😀 ...len neviem ako ja 😅 . Ale je to moja fááákt dobrá kamoška - tak dospím niekedy inokedy 😉

lucia32
4. jún 2010

Helou....
zmurkaz....tak aj Zuzanečka sa už púšťa...no supre...začína sa to rozbiehať...poslala som ti IP....
ani...juuu tvojmu synovčekovi držím paluchy, nech to nie je nič vážne 😵
ozi....zúbky závidime, teda prerezanie, nače jednotky sa už klubu vonku cez 3 tt a nie a nie a nie 😝
Ohladne zrníka...nie som proti, ale treba poznať aj názor druhej strany...

zmurkaz
4. jún 2010

Lucka ....dík - no akosi mi to nič neukazuje 😠 ...a na zrníka mám podobný názor 😉

lucia32
4. jún 2010

@zmurkaz nedošla ti IP ? skús poslať ti mne a ja ti odpoviem.... 🙂

zmurkaz
4. jún 2010

Lucka - IP prišla len odkaz nefunguje ....malá sa zobudila ... musím ísť of .. pa

lucim
4. jún 2010

aaahojte,
vsetko vsetkym naj, a hlavne zdravie. 🙂
my trosku upratujeme, budeme mat vikendovu navstevu , pojde sa zase bubnovat do lesa a aj trosku pobehujeme po slniecku.
som za zbierku. aj malo pomoze. 😉
aj zuzinka chodiiiiii, hurrraaaaa, u nej som to cakala u sikovnicky velikej. 🙂 🙂 🙂
dnes som nejaka nervna, tak to idem vybit do kupelne, a kuchyne a ... a... joj.
a ozaj, objednavala som pre matka darceky, ze kupil dedo, cez webhracky, (nakladiak odrazadlo, magnetky, vkladacku) a ono to uz je aj tu, neskutocne sikovni tam su a secko maju skladom. 😉 a aj tie rifliky na traky, co som minule davala foto tu uz su. 🙂 ja mam zatial len dobre skusenosti s mmb, az na jedni pyzamka davnejsie, boli trochu rozparane. vsetko ostatne fajn. 😉

lucim
4. jún 2010

a dnes ma matko zaujimavy den, uz asi 5 ci 6x som ho prezliekala a zase sa mu nechce papat ... prackla operie, mama doje ... 😒
ani, rodinke tiez rychle uzdravenie prajem.

traktor
4. jún 2010

ahojte, oslavencom gratulujem 😵 , cupkačikom tiez 😵 , ..u nas furt prsi,mohlo by len na chvilku prestat, aby sme boli aspon trosicku vonku...a je u nas velmi rusno...vsetky auta, autobusy prechadzaju cez nas..teda okolo nas...lebo okolite dediny su zaliate..tak to mame ako na hlavnej 😒 ...miestami mam pocit, ze niektory vodici si pomylili cestu s tratou ...idu ako besny... 😠 ..lucimka aj ja mam zatial dobre skusenoasti z mmb teda len 2 x som bola trosku sklamana..ale inak super, za malo penazi vela muziky 😉 ..u nas uz darceky rozdane dopredu, bude len torta...a zakaz kupovat hracky..uz sa nemame kam pohnut...takze stacilo..

inneska
4. jún 2010

ahojte 🙂 u nás dnes krásne...tak sme sa boli doobeda prejsť..že pôjdeme aj poobede..a nešli sme 😒 erika zase chytili teploty 38,5 tak sme doma..dnes už 3x spal, teraz spí znova, len neviem, či to bude už na noc, či nie...zaspal nečakane, tak je neprezlečený, neprebalený 😒 no uvidím..sme zase sami doma, tata šiel k rodičom...snád zajtra budeme v poho na tie preteky 😅

inneska
4. jún 2010

a chcela som, či tie teploty môžu byť ešte z očkovania?? v pondelok sme boli...bo ľ dni už bol v pohode a teaz znova..alebo či to zo zubov 😕

majkas
4. jún 2010

ahojte,

pripajam sa ku gratulkam a aj vsetkym Lenkam vsetko naj 🙂

zbierka pre zrnika -som za

u nas bolo doobeda skaredo ale poobede sa vycasilo tak sme boli trosku vonku. Tami uz 3. den za sebou bojkotuje poobedny spanok aj ked na nej vidim ze je unavena tak zaspala uz pred 7 ale stale sa budi a kontroluje ci som tam,tak uz som tam bola 3krat, uvidime co bude v noci. vcera spala s nami celu noc lebo v postielke revala jak o dusu

a dosli mi veci z magnetu co som si objednala a celkom OK. az na jedny kratasy co mi nesedia a sortky pre mm na doma co prisli jak na slona je vsetko dobre, tak sa vytesujem
inac nechapem tie velkosti v tych katalogoch, na co napisu do tabulky nejake cm, ked skutocnost je uplne ina? preco nenapisu radsej tu skutocnost? a to som tam este kvoli tomu volala ze ako to je pri panskych velkostiach.alezaujimave je ze tricko mu sedi jak uliate

majkas
4. jún 2010

@inneska neviem, mozno ze to moze byt aj z ockovania nejake oneskorene imunitne boje v telickuaj ked je to zvlastne.ved uvidis ako bude dalej, ak to neprejde tak ja by som asi isla k doky
a inak mu nie je nic? nie ste ani prechladeni ani nic take?

majkas
4. jún 2010

haloo kde ste kto?

ozi
4. jún 2010

@majkas , tu som 😉

majkas
4. jún 2010

ahoj ozi, uz som sa chystala odist 🙂

ozi
4. jún 2010

@majkas , šak nechoď, čo tu budeš 😀

majkas
4. jún 2010

a zas ticho? 😀 😀 😀
idem povesat plienky a pridem kuki ci sa tu nahodou neroprudi nejaka debata 😅

ozi
4. jún 2010

@inneska , ťažko povedať, možno aj ešte to očkovanieale možno aj zúbky...a na aké preteky idete? 😕

my sme dnes chodili vonku, po chodníku, no tá sa tešila, a potom sme boli na školskom dvore na tartane, tam mala ideálne podmienky, aj keď padla na riťku, nabehala stovky km, večer zaspala hneď, musím ju takto zlikvidovať každý deň 😀

majkas
4. jún 2010

uz som tu

ozi tak to uz mas teraz o program postarane kazdy den, ked bude pekne sup s nou vonku na behanie 🙂 ale na to sa uz aj ja tesim ked pojdme bez kocika. minule sme sa s mm smiali ze ked dojdeme az k jazeru pozriet labutky co mame teraz s kocikom cca 5 minut tak budeme frajeri 🙂

a inac ako, uz sa zariadzujete?

jennna
4. jún 2010

ahojte...ja som tá šibnutá Jennna s tromi "n"......ak si na mňa ešte pamätáte??? 😀 😀 😀

JA SA VEľMI OSPRAVEDLNUJEM, žE SOM SA TU CELé DVA MESIACE NEUKáZALA!!!!!!!

ozi
4. jún 2010

@majkas , aj ja sa teším, že už bude s nami behať 😉

no zariaďujeme sa postupne, teraz sme dali urobiť zárubne a dvere a stolár nám začal robiť nábytok do chodby a ešte jednu komodu do obývačky, potom už ideme na detskú, ale nemáme sa kam ponáhľať, hlavne, že máme viac priestoru a druhú kúpeľňu 😉 , ale dík za opýtanie 😵

ozi
4. jún 2010

@jennna , fuj hanba Ti!!! 😠 😠 😠

ozi
4. jún 2010

@jennna , ale pekne Ťa vítame a rozprávaj, čo máš nové 😉

zaba2707
4. jún 2010

ahojte bambulky 🙂

aniiiik uz viem ako to je www.ulozto.sk (ja som napisala hovadinu to stiahnito.sk) tak z toho ulozto.sk postahuj teleblbis 🙂

ahoooojte maji ozi a jennnnkaaaaaaaaaa vitaaaaaaaaaaaj moja, ako sa mas co nove, kde sa flakas ci tulas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre