• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@ani3012 papa zatial :wink:
5. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah och to neviem,ale ja budem kupovať Daylong
5. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 to ani nepoznam..musim nastudovat
5. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 idem teda studovat :wink: dik za tip
5. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah bioderma photoderm +50
5. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@riusik dakujem :slight_smile:
5. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko :confused:

kukam z archivu spravy,dufam,ze ste vsetky vporiadku a velka voda vas obisla :zipper_mouth:

trakyyyy :confused:
6. jún 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smudlinka81...............13.7.........................06.6....................2650g...........45cm..........Alex má dnes presne 1.rok !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prajeme mu všetko najlepšie!
smudlinka81 na MK nachodí,tak nemáme fotky ani info ako sa im darí,ale ak náhodou bude čítať,tak nech sa ozve a napíše pár riadkov :wink:

Saška a Eluška majú dnes 11 mesiačikov :dizzy_face:
ozi..........................06.7................Alexandra
lumina.....................06.7...................Ela

Meniny oslavuje: Norbert, Norman, Romulus, Adolfína, Norberta, Perzida
Meniny oslavuje v ČR: Norbert, Norberta, Norman, Persida, Sidon, Sidonie

6. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Baby na maleho mi spadla stolička stiahol ju ma hrču na hlavičke môže mu niečo byť???
6. jún 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina-vracia? je malatny? ked mu pozries do oci-ma rovnake zrenicky?-rovnaku velkost? papa?
6. jún 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka pil mlieko,a teraz je jeho čas na spanie,zreničky ma rovnake,nezvracia,ako rovnaku velkosť zreničiek?
6. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=u_QhPtuRhoc
ako sa Evička púšťa do sveta :slight_smile:

a ninuš,si ho odsleduj a ak by si pozorovala iné správanie u neho,tak bež na pohotovosť. Ale nemyslím si-pokiaľ to nieje ťažká kovová stolička,že by bolo nejako zle.Evi sa mi tiež dnes buchla priamo do čela o roh stolíka,okrem modrinky asi bude všetko OK.
6. jún 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko :slight_smile:

oslávenčekom gratulujemeee !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

nina...ja si myslím, že to asi nič nebude...my máme hrču každú chvílu..pokial ti neostal riško nejaký ´iný´ tak je ok..ale ked máš pochybnosti, tak radšej chod na pohotovosť :slight_smile:
6. jún 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavencom gratulujem :dizzy_face: ..nina neboj nic to nebude... :wink: ..a hlasim, ze aj matko ma modrinu a riadnu, na licku buchol sa o dvierka...takze dnes je oznackovanych viacej julovciatok :grinning: :wink:
6. jún 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 no krásna je, šikulínka :dizzy_face: :dizzy_face: zachvílu jej nebudeš stíhať :grinning:
6. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zlatunka je , aj si zatlieskala aj kameru vybozkavala :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. jún 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len nachádzam modrinky..bo ho stále nesledujem, hrá sa, zaplače, len ked som ho nevidela, tak neviem kde sa buchol..ale o 2 dni to už viem :grinning: posledne zhodil poličku, plakal, som myslela, že sa len zlakol..a na druhý deň som našla značku na nošteku medzi očkami :sweat_smile:
@traktor ránečko :wink: aj u vás je slniečko?? či treba poslať?? :slight_smile:
6. jún 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ona sa nezdá,ale to je víchor-po mame :grinning: a ešte mám jedno tanečné,ale je moc dlhé,tak by som ho chcela skrátiť.
Čo to písala vendulka? Ako sa to robí?
@brinzulka ahoj ahoj, u vás ste tiež už všetcia zdraví?? :slight_smile:
Zmurkaz písala na FB ,že asi budú mať kiahne :grinning:
6. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka slniecko mameeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: ...huraaaa konecne, aj vcera uz bolo, sme boli na zmrzke, vyuzit kym sa da... :wink: ...ja uz modrinky ani neriesim...a niekedy sa tak buchne, ze az ja vidim hviedzicky a on nic..oprasi sa a ide dalej...len netreba hykat a jeto ok :slight_smile:
6. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven pisala pekne alepre mna zlozite :grinning: ..sak aj dlhe si mozme pozriet aspon si z evickou zatancujeme :grinning: :wink:
6. jún 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marnost idem daco robit...a kedze som sikovna tak budem aj zakukovat aby mi nahodou nieco neuslo :grinning:
6. jún 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem na obed k našim,mm pomáha kolegovi na streche tak sa u nás nevarí! Nech sa dojedia špagety čo ešte ostali,nie?
6. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas vsetci zdravotne ok....3tyzdne soplov, kaslov nemocky a inych veci stacili....ze? :grinning:

nas andrej si obcas niekam sadne a potom sa ide nastavit do svojho posedu-t.j., ze si sadne na paty-a to hodi trupom dozadu...a ak je nahodou na kraji matraca /na podlahe matrac/...tak sa komplet prevali..supa, placu....
6. jún 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zrenicky rovnake...ale to som prehnala-ak je krvacanie do mozgu pri urazoch-myslim napr.havarku...tak byva jedna zrenicky mensia, druha vascia...nepomer...
6. jún 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sleduje sa aj fotoreakcia...zasvietime do oci...ci sa zrenicky stahuju, reaguju na svetlo...tma-siroke...svetlo-tenucke spendlikove
6. jún 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zreničky mu reaguju dobre,velmi sa onho bojim kvoli jeho otcovi čo mi povedal
6. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: som mimo obraz
6. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok