Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
6. jún 2010

ahojte slnieckaaaa 🙂
som sa vam nevenovala, lebo asme boli na slniecku. 🙂
mali sme navstevu., boli sme v lese, bubnovat, skakat na trampoline, okukovat zvieratka, proste santit.
vsetkym zelame vsetko naj. 🙂 🙂 🙂 🙂
a vela zdravicka, mame bodkovane deti? 😕 a uz ziadne urazy. 😒 😉 (aj my sa pridavame k oznackovanym - odreli sme stenu celom ... alebo celo stenou? 😉
traky mas nadherne deturence, vsetky vsetky. 🙂
jeeeeej,m aj evicka uz chodi, naaadherne . 😵 😵 😵 😵
nedocitavala som poctivo, dufam, ze mi nic dolezite neuniklo.
a voda prec prec.

zmurkaz
6. jún 2010

....ahojky kočky ... tak opäť len príspevok a idem off ☹ ....Juráš má ovčie kiahne ...tak neviem či mám tešiť - či plakať ... ale asi tešiť 😉
no a mooooc na vás myslím .... a my chýbate 😒

lucim
6. jún 2010

zmur, niekedy si tie kiahne musi odbit, a lepsie v takomto veku, vela sil vam zelam. 😕 😵

nina41
6. jún 2010

moji mali kiahne dvakrat,,

traktor
6. jún 2010

ahojte, lucinka tak ste si krasne uzili 😵 ...budu aj fotecky? 😉 , nina , mas to tazke...na vyjadrenie tvojo nemam slov...krasny zdravy chalan je tu ..druhy by bol rad...zmurka radsej teraz ako neskor...simonka mala minuly rok a bolo to strasne...cim vyssi vek, tak je to asi horsie..teraz si to odbijes a budete mat pokoj 😉 a veeeelmi mi tu chybas..uz sa mi vraaat 😵

ozi
6. jún 2010

ahojte babuľky, my sme sa len o ôsmej vrátili z grilovačky, všetci vrátane tatinka už spia, tak mám voľné pole pôsobnosti 🙂

Ďakujeme za gratulácie, tiež gratulujeme spolubojovníčke Ele a Alexkovi k prvému rôčku 😉 😉 😉

ozi
6. jún 2010

@ani3012 , tak maličká sa nádherne púšťa, zachvíľu už bude behať o 106 😵

traktor
6. jún 2010

ozi uz len mesiac a mas doma velku slecnu 😵 ...nam uz chyba len 10 dni...ani sa mi verit nechce, ved len prednedavnom ma kopkal v brusku..aj ked dost lenivo ale kopkal 😀 😵 ---a kde je nykyta? 😕

ozi
6. jún 2010

@nina41 , Ty brďo, ja normálne zíram, nechápem, čo to je za človeka, prepáč, že sa pýtam a to si s deťmi sama? 😕 😕 😕

sevzuz
6. jún 2010

ahojte kocky, zdravim vas, potrebujem poradit keby ste boli take dobre.
lukasko ma v ritke teplotku 39,1 a neviem co mam robit, moze to byt zub? ako mam postupovat prosiiim pomoc
dala som mu 2,5 nurofenu a po 1/2 hodine mu idem odmerat znova, ak nahodou neklesne ako mam postupovat?
DAKUJEM za pomoc

ozi
6. jún 2010

@traktor , hej, ale to letí, dnes som videla mesačného chlapčeka, taký drobček, toľko mal teraz cm, ako Saška, keď sa narodila, 51, krásny, a naša malá je už taká veľká 😉

ozi
6. jún 2010

@sevzuz , to je 38,6, ja obyčajne počkám ešte deň, tak mi radí aj dokina, možno sú to zúbky, tak uvidíš ráno...snáď som Ti trochu pomohla, ale samozrejme, ak by stúpla nad 39 po odčítaní, tak tam by som už asi šla na pohotovosť

sevzuz
6. jún 2010

dakujem ozi za odpoved,
a ked neklesne, ale ani nestupne tak nemam stresovat a pockat do rana? dobre rozumiem?

ozi
6. jún 2010

@sevzuz , áno, počkaj, neboj, nemusí to znamenať nič vážne 😉

traktor
6. jún 2010

...sev, teplota klesa zvycajne po hodine, takze este stale ju moze mat---ak ju bude mat stale vysoku, mozes ho osprchovat alebo poutierat vlaznou plienockou...davajmu mu vela pit...pri teplote je to potrebne, ..ja pri teplote hned nebezim ku doktorke, je to zbytocne..teda pokial fakt nie je velmi vysoka a vidis, ze je tam kasel, soplik....moze to mat len od zubkov..tak zbytocne utekat na pohotovost medzi chore deticky

sevzuz
6. jún 2010

@ozi
@traktor
dakujem kocky, bola som zmerat a uz klesla ma "len" 38,4 tak to je dobre, on ma stale zvysenu tepoltku uz to aj dr, riesila krvnymi testami a vytermi a vsetko ok, on ma asi on novembra stale taku ze po odpocitanie plus minuS 37 - 37,5 ale ze asi su to tie zubky a snad aj toto budu oni,
uz ma tri dolne a teraz to asi je horna jednotka, len ta je naliata uz dva tyzdne a doteraz az takuto tepoltu nemal, tak preto troska stresujem 😔

traktor
6. jún 2010

nestresuj..pokial fakt nema ine priznaky tak su to len tie biele potvorky 😀 😀 😀 ...kefku na neeeeeee, len nech vyjdu 😀

lucim
6. jún 2010

sev drzkajte sa, budes mat narocnejsiu noc, ale zvladnete to. nam zabaly tiez dobre pomahali.

lucim
6. jún 2010

traky, fotak aj mobil sme mali zo sebou, ale zabudla som to vytiahnut, nie je ani jedna fotka. 😖

nina, riskov otec je hlupak, mal bysa hanbit. ale ty mas skvelych chlapcov a drzim palce vo vsetkom.

ozi
6. jún 2010

presne, neboj, bude v noci asi ťažšie, ale ráno bude lepšie

nám lepšie pomáha vlažná sprcha, zábaly u nás nefungovali 😉

traktor
6. jún 2010

lucimka tak skoda..nabuduce fotit, fotit, fotit..to bubnovanie musi byt super... 😉 matko ma aspon kooopec zazitkov 😉

ozi
6. jún 2010

dobú nôcku, idem off 😔 , minulú noc som bola dlhšie hore, tak musím dobehnúť

majte saaaa 😉

lucim
6. jún 2010

traky, nechali sme vyblbnut tatinkov, tak sme mali decka furt zavesene narukach, alebo sme ich strazili, aby celuu prirodu nepojedli a nepreliezli, obcas vbehli medzi bubny a pomahali drzat rytmus, aj tak boli nadherne zablateni. a matulo mi zaspal na ceciku uprostred trampoliny. 😀
ozi dobruuuu 😉

lucim
6. jún 2010

tym som chcela povedat, ze na fotenie neboli myslienky. 😝 ale skoda. budu nabuduce.
hladam pre matka siltovku, konecne som ho presvedcila, ze ju moze mat na hlave, ze si ju nestrhava, ale mame len jednu aj to bielu, potrebujem nieco co nie je hned spinave, teda, nie je to hned vidno ... traky, vy ste s tou macko pooh apokojni? ten material - umelina - nevadi?

nina41
6. jún 2010

@ozi s detmi žijem sama,
baby dakujem,

sevzuz
6. jún 2010

dakujem este raz, lukasko spinka a snad bude dobre 😉
inak ako sa baby mate? minule som vam sem aj napisala a nikto ma ani nepozdravil, tak som myslela ze uz sa nebavime 😢
nina drzim palce, neboj bude to dobre stolicka jedna nepodarena 😠
a nerob si hlavu zo sprostych reci, ver tomu ze keby toho krasavca spoznal hned by zemnil nazor, ludia co nemaju deti si nevedia predstavit co to je tulkat si takeho drobca.

ani3012
6. jún 2010

Tak baby čo ste na FB máte odoslané pozvánky,čo sa týka Matejka Zrníka.
Tie čo na FB ste,ale nemám Vás v priateľoch ,skupinku nájdete tu:

http://www.facebook.com/?ref=home#!/group.php?g...

Dnes 7.6. dodá tato Richard číslo účtu ,aj nejaké správičky o Maťkovi a pár fotiek. 🙂

ani3012
6. jún 2010

kto by chcel vylepšiť popis skupinky,tak nech mi dá vedieť a urobí sa to.Budem rada za každý nápad 🙂

ani3012
6. jún 2010

Ahojte 😀 si to teraz nadrábam a ráno beriem neplatené voľno 😉

sonya16............... 7.7..............Sebastián má dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵

Meniny oslavuje: Róbert, Borislav, Robin, Teodot, Dalma, Oriána, Róberta, Robina
Meniny oslavuje v ČR: Iveta a Slavoj, Ariadna, Ariana

Kalendárium:
♦ Výročie Memoranda národa slovenského

Vtip:
V zime zaklope slimak medvedovi na dvere, medved mu otvori a slimak hovori:
"Medved, mozem u teba na zimu zostat?"
Medved ho schmatne a hodi do lesa. Prejde zima, v lese zacne jar a znova klope slimak medvedovi na dvere. Medved otvori, slimak sa na neho pozrie a hovori:
" a to malo byť čo ????? "

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre