Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
10. jún 2010

luuu a trakus aha uz sa mi to podarilo 😀 😀 😀 moc mi chybateee vsetky babusky 😀 😀 😀

laurajana
10. jún 2010

keď tu spomínate vyjedanie...ja sa už teším na sladučké melóny, broskyne, marhule...mňamky...namiesto sladkostí kopeeeeeeeeeeeeec ovocia 😉

konečne po chorobe ako tak môžem riadiť, lebo je to spúšť skoro všade...aj keď vysávač a handrička fungovali, idem dozmývať, kúpeľňa hotovo, zatemnené žalúzky a ventilátor duje...kým deti spia ochladiť vzduch...uf

ani3012
10. jún 2010

@nykyta píše mi,že video je súkromné...máš asi zle nastavenia,alebo si nás chcela len navnadiť ? 😀

traktor
10. jún 2010

@nykyta nyky caaaaaaf...konecne si sa ukazala 😉 ...ale video nejde...to akoze co?...ze prekvapko, ci ja vam ukazem...zvedane? 😀

nykyta
10. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nykyta
10. jún 2010

a teeeeraz 😀 😀 😀 😀

lucia32
10. jún 2010

Mne to už prehralo 🙂 Maťko je milunkýýýý 😀
Vonku je hic, 30° C v tieni....ale aspoň dozreli jahôdky, 3 som zožrala...nechala som aj deťom 😵

traktor
10. jún 2010

aj mne to uz ide...ten je smejoooo 😀 😀 😀 😀 ...a jahody som sezrala aj ja 😝 ...vcera predavali 2 kg po 2,50..tak nekup 😉

nykyta
10. jún 2010

@lucia32 to bolo skusobne videjko 😀 😀 😀 to som rada,ze to ide bo som to sama uzamkla ale islo to odomknut 😀 😀 dakuuujem luci poviem to mackovi 😉 inaac je maly certik neposlusny 😀 😀 ale dufam,ze ho to prejde 😀 😀 a skludni hormon bo mama skolabuje 😀 😀 😀 😀

traktor
10. jún 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...neboj sa ..bude este horsieeeeeee 😀 😝

traktor
10. jún 2010

...uz si skolabovala?....mam ta prist obliat vodou? 😀

nykyta
10. jún 2010

@traktor trakus sak vies nedalo sa mi sem prist 😉 😉 este sme stale riesili a macko byva nepokojny vecer tak uz ani neviem kedy bude pokojne spinkat 😉 😉 nic nemozem robit vecer bo som stale pri nom ☹ toto teplo ho umara ☹ ventilator nempomaha,ani balkon otvoreny tak ja uz neviem ako mu to tam schladit ☹ asi sa mu tam da klima inac to nevidim 😉

nykyta
10. jún 2010

ajaj trakus nemusis idem sa hodit do bazena 😢 😢 vcera sa cely den napustal tak dnes si ho uzijemee 😢 😀

traktor
10. jún 2010

nyky teraz vsade teplo...na nevydrzanie...my sme teraz dnu lebo je tu ovela lepsie ako vonku...noci su strasne, teplo jak.....ale detom to zatial nevadi, mne aaaano 😠 ...a co ta smutna tvaricka, ked ides do bazena?..tes sa ..aj ja chceeeeem...my mame velky bazen...kurnik ale nemozme ho napustit, bo bola spodna voda...co tie zaplavy...tak neriskujem ....my napustame zo studne...bo z domu by to bol baaaars drahy spas...

raona
10. jún 2010

ahojte...

nyky aj ja chcem iist do bazeena.. 😉

raona
10. jún 2010

inac my sme tiez teraz vo vnutri, fakt je tu lepsie ako vonku.. ale v podkrovi mame horuuuco, takze tam chodime az vecer 😀 😀 a bazen, no mame len nafukovaci a momentalne ho nemame kam polozit ☹ , bo mm majstruje malej dreveny domcek, takze s tym je roztiahnuty na dvore a okrem toho kazdu chvilu nieco piluje a hobluje, tak to by sme same piliny mali v tom bazene 😉 😉 😉
ale aspon malej napustam vodu do vanicky alebo takej musle co je na piesok urcena 😀 😀 😀 a tam sa troska oclapka 😉

lucia32
10. jún 2010

Našla som nám klobúčiky...huráááá ...za 4 ks 4 € 😀

lucia32
10. jún 2010

@raona domček závidím...môjmu sa nechce s tým babrať, vraj sa mu neoplatí, že keby bolo prvé 😝 😀 ale kúpi jej mušlu na piesok a šmýkačku a bazén a vraj má celý altánok, tak sa môže hrať...no to je náš ocino 😀

traktor
10. jún 2010

rao ..ako aby si niekto nemyslel...aj my mame nafukovaci bazen...ten velky co lejes vodu a sam sa postavi... 😀 😀 chapete, ze? 😀 ....a matko ma ten pidi bazen...jemu davam vodu z domu, fajnu teplucku......vsak teraz uz nemame spodnu vodu, bo uz vyschlo, ale predsa len este pockame, kym pretecie cez studnu viacej vody...a az potom napustame aj detom...len dufam, ze ked k tomu dojde tak zas pridu dazde...inak musim povedat, ze toto teplo kazdeho prekvapilo...sme boli vcera na zmrzke, a ako inac..mamka musela ist pokukat obchodik / ja nemusim nakupovat, mne staci kochat sa 😉 /a normalne ze vyrabovane...sandalky, drevaky, slapky, , letne oblecko...skoro nic...

traktor
10. jún 2010

@lucia32 😀 😀 😀 ..chlap 😀 😀 😀 ...a vsak pekne ma...ma sa kde pohrat 😉 ...a ukaz klobuciky, neee..nam uz netreba ale pokochat sa mozem 😉

raona
10. jún 2010

traky no my az taky nemame,.. aaale mala by som sa zmestit donho aj ja 😀 😀 😀 😠 /pisem mala, bo to mm kupil, ze pre malu aby aj on sa tam mohol kupat, ale zatial sme ho este neodskusali 😀 😀 /
ale hadam si aspon nohy dneska omocim v tej musli 😀 😀 😀

@lucia32 ten moj sa zas s tym domcekom hrajka uz peknych par dni a zas stoji robota na nasom dome 😀 😀 😀 takze uz len cakam kedy ten domcek dokonci 😉 😉 😀 . On jej ho chcel najskor kupit, ale ked zistil co to stoji, tak povedal, ze Nee, ze radsej jej urobi on.. 😉

raona
10. jún 2010

@lucia32 jááj no a altánok.. to tam sa nemoze hrat 😀 😀 😀 tam ma same starozitnosti a to keby mu znicime.. eeej beda 😀 😀 😉

traktor
10. jún 2010

tak mas sikovneho mm 😉 ...moj urobil deti 😀 ...o domcek sa postaral sused 😀 ...nam predal plastovy....bez prace a je hotovo 😉

raona
10. jún 2010

@traktor hmm.. no na robotu je sikovny.. to ano.. 😉

traktor
10. jún 2010

inak je to fakt velka pomoc, ak je v rodine ...a je to jedno cimm, ci zena, ci brat...zrucny, fakt sa usetri kopu penazi...a clovek si to urobi tak po svojom 🙂

lucia32
10. jún 2010

klobúčiky, len ten zeleno biely je už predaný....

zmurkaz
10. jún 2010

Ahojky babulky - tak netradične - v netradičný čas 😅 😵 😵 😵 .... @lucia32 ...ďakujem za link ...@ani ...no my ani nemáme problém so svrbením, ako s tým, že by bol chudáčisko vonku a nemôže ....teda na slnko .... a je strašne akýsi zoslabnutý - hocikedy mu ostane zle ... ale ide to k lepšiemu 😉

jajona
10. jún 2010

Ahojte všetci,

gratulujeme k 11 mesiačikom, supééér.

My sme dnes mali zase dosť zlú noc ☹
Teraz to dospáva. Len som si všimla, že nejako pokašliava. Neviem, či suchý vzduch, alebo čo. Veď uvidíme. Tiež odsávame stále soplíky. My sme aj chrapčali, ale nasadila som Nasivin, snáď to poľaví.

Matúško tiež spinká v opaľovačkách. V izbe máme 26 - 27 stupňov.
My sme včera išli von až o 18:30 h, lebo poobede sa rozhodol ešte spinkať.

Bazeník zatiaľ nemáme, ale už sa chystáme niečo kúpiť 😉

lucia32
10. jún 2010

@traktor tak môj teraz doma v tomto hici betonuje stlpiky na prístrešok na drevo...luty, luty 😅 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre