Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
10. jún 2010

to ano svätá pravda traky.. on je fakt dost zrucny, vela veci urobil sam a snad este urobi 😉 , keby mam za vsetko platit, co porobil, tak to do dnesneho dna nemame 😉

traktor
10. jún 2010

lu tak super klobuciky...kotuha jedna co vyfukla ten zeleny...je peknucky...ha a vam aj tak viacej pristanu 😀 😝 ...zmurka ahooooj...vitaj 😉 ..jajo...to tie zmeny...a celkovo, je horuco, a suchy vzduch...

jajona
10. jún 2010

asi nasadíme zvlhčovač

jajona
10. jún 2010

my máme dve také akoby šiltačky - také látkové a jeden klobúčik. ale posledné 2 dni mu na hlave dlho nevydržia. niečo mu ťukne v hlavičke a dáva ich dolu 😠

lucia32
10. jún 2010

Jajo, žmurka ahojte...
No brázdim babybazár a nejak vela mi ich skáče do očú 😀 Som objavila ďalšie 2 z tenučkej látky po 1€...tak bude preklobučikovaná 😀

traktor
10. jún 2010

jajo aj matko zo zaciatku daval dole..robilo mu to ohromnu radost..ked ich hadzal....a ten pohlad potom na mna....ale preslo ho to...teraz dame ciapku, siltku...vsetko jedno...ani si nevsima co ma na hlave...

jajona
10. jún 2010

@lucia32 tak sem-tam privri oči, hádam to bude lepšie... čo sa týka cien, tak sme kupovali nové, a veru jedna vyšla okolo 6 € tuším 🙄

traktor
10. jún 2010

lu to furt tak...ked sa raz zakukas..konec... 😀 😀 😀 😀 ...ja som akurat zistila, ze by nam trebalo katasky...nie riflove, len take obycko, na gumicku...k trickam...bo triciek mame kopu a nic k nim...len kratasky na traky same...ale nic som nenasla, nic sa mi nepacilo...

raona
10. jún 2010

@jajona no my vacsinou nemame na hlavke nic, bo mamina da, ci klobucik, ci siltovku, a zachvilu to je hodene pod kocikom.. akosi sa jej nepaci, ked ma daco na hlavicke, hned to dava dolu.. ale ked vidi ine deticky, ze maju napr. klobucik, tak ona im ho vezme a dava si ho na hlavicku 😀

jajona
10. jún 2010

@raona ako deti, cudzie je vždy lepšie

@traktor my máme 3 krátke nohavice, také klasikuš, ako píšeš, na gumičku. na traky ani nemáme. ale čo nie je môže byť 😅

jajona
10. jún 2010

no je po 3-hodinovom spánku. majte sa pekne.

ak by som sa zajtra neukázala... tak sa teším na stretko, dúfam, že sa nič nezmení a dofičíme 🙂

lucia32
10. jún 2010

Ja som kukala po mimibazarai a nič ma neoslovilo 😝 , dnes som klikla aj na babybazár a máme 🙂 , škoda, že je štvrtok, prídu až po víkende 😝 A dnes nám dorazili 2 bodynká...s Minie Myškou a druhé také krajkové, tuším aj žmurka ho kupovala 🙂

lucia32
10. jún 2010

Jajo ja kedže trčím celý deň v práci, po obchodoch nechodím 😝 a takto je to jednoduchšie 😀 a nechcem veľmi nakupovať, bo určo na rok oblečko dostaneme a takto mi to aspoň nebude ľúto 😀 A naša aj tak najčastejšie behá po dvore, do mesta korzovať nechodia, tak môže byť aj v staršom....no 3 deti sú 3 deti, tak šetríme 😀

traktor
10. jún 2010

lu...presne aj u nas plati co pises 😉 ...a este dodam..ze niekedy clovek natrafi na taku super vec, ze ani v obchode taku nevidno...a potom sa nas pytaju...to odkialze mate?... 😉

traktor
10. jún 2010

a rozmyslam...boze co to dnes za ludia...horsie ako....som normalne nasrata...fuuuuuj 😠

traktor
10. jún 2010

u nas...tak ako inde...sa vyplaca ten prispevok 800 eur...ze odskodnenie....tak tu sanahlasuju aj ludia, co ziadnu skodu nemali....a peniaze im boli vyplatene 😠 😠 😠 ...ako k tomu pridu ty, co prisli o uplne vsetko a tiez dostanu tych 800 eur....fuj, je mi z toho zle 😠

lucia32
10. jún 2010

@traktor to fááákt? a oni to nijako nekontrolujú? tomu sa hovorí svinstvo najrubšieho zrna 😠 hanba im!!!! 😝

traktor
10. jún 2010

si predstav , ze nie...zastavil nas sused, ze nech ideme na urad zahlasit...ze on dostal...vsak co mam nahlasit, ze sme mali vytopenu pivnici...ako dobre mali sme tam veci, zeleninu...mohla by som...ale ako k tomu pridu ty...co nemaju ani dom, ani doklady, nic...peniazky by sa nam zisli ved komu nie...ale za taku cenu?...aj simonka teraz dosla zo skoly a ze aj jej spoluziacka boli, ...ze tiez dostali...a sa tesili, ze za nic...u nas hufne ludia idu na urad...bo do 15tej este mozu nahlasit...je to normalne?...

traktor
10. jún 2010

ja som myslela, ze to treba nahlasit,oni pridu skontrolovat a podla toho...ale nie..ta suma je dana presne ...ze 800 eur...a aspon u nas nikoho kontrolovat neboli, len sa zahlasilo a bolo vyplatene...

lucia32
10. jún 2010

@traktor no comment....to je ale spravodlivosť 😝 , žeby preto, že o 2 dni sú voľby? 😅

nykyta
10. jún 2010

ahaaa na osviezenie 😀 😀 macik pod vodou 😀 😀 😀 😀

traktor
10. jún 2010

😀 😀 😀 aj pod vodou zbojnik 😀 😀 😀 ...to si teraz fotila? 🙂

nykyta
10. jún 2010

😀 😀 😀 😀 trakus nie to nas fotili na plavani 😀 😀 ved ja by som ho aj pritopila 😀 😀 kym by som zamerala 😀 😀 😀 a potom odfotim aj macika v bazeniku ale az ked sa zobudi 😀 😀 😀 pojdeme sa trochen poclapkat 😉 😉

traktor
10. jún 2010

som myslela, ze doma mas taky bazen 😀 ...reku ze skocim 😀 😀 ...idem von...neskor zakuknem 😉

raona
10. jún 2010

aj my sme sa boli na dvore poclapkat a teraz spinkame, tak mamina si dava v klude magnum a ked dolize 😀 pojde dostrihat stromcok, ktory nestihla ostrihat vcera 😉

raona
10. jún 2010

aa ešte som stihla zmeniť fotoalbum, tak kto chcete tak kuk na fotos.. ked sa mi bude neskor chciet, tak hodim este najnovsie fotky, len musim stiahnut z fotaku :o)

traktor
10. jún 2010

juj ta je krasna 😵 😵 😵 😵 ...a na niektorych zaberoch sa velmi podoba na tamarku od majkas 🙂

raona
10. jún 2010

fakt? tak to si pozriem 😉 😉 🙂 dakujeme za pochvalu 😉

raona
10. jún 2010

tuším mas pravdu traky 😉 a hlavne v tom bodynku kde ocikala postel 😀 bo my mame tiez take bodynko,tak tam je fakt jak nasa 😀
mame take licnate buchticky doma s majkous 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre