• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@battole ty chodis rei zakukuje :grinning:
10. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nykyta ty sa mas bazen v banke...aj ja ceeeeeeeeem :grinning:
10. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky: teraz som ta ale vobec nepochopila
:cry:
10. jún 2010 o 22:19  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raona ale fakt sa nemozem vynadivat na tej tvojej novej fotecke :wink: sa nepodobas :wink:
10. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nyky, ty si z banky?? ci ??
10. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@battole bat len som si urobila srandu...pytas sa ...chodim sem?...ale nie vazne...rei tu uz nepise, ale cita nas :wink:
@traktor trakuus poslem na teba trhacov :grinning: :grinning: :grinning: v banke sak vis :grinning: :grinning: dedinka v udoli....... :grinning: :grinning: :grinning:
@nykyta vdaka, tak som potom super fotograf :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink: najlepsie fotky mam ked sa fotim sama :grinning: :grinning: :grinning:
aaaano som z banky :grinning: ale inac som z pn a prestahovana sem :grinning:
10. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
traky: a mozes mi povedat, preco nepise?.....ci je to tajne a sukromne
10. jún 2010 o 22:21  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nykyta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no konecne ich posles....bude mi potesenim :wink: ....jaj trhaci moji :grinning:
10. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte....akosi nestiham sem chodit, mala v tom teple dost nepokojne spinka, takze stale odbieham. A prave citam, ze riesite to stretko v PN. Ak sa nam nic nevyskytne, tak aj my prideme..ak mozeme :slight_smile: Mate krasne letne fotecky, aj my mate cosi nafotene, tak kuknite :wink:
10. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nykyta prave rozmyslam, ked pozeram na tvoju foto, ze ci sme neboli spolu v porodnici..rodila si v PN?
10. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkah kráásne fotky.. jasne ze na stretko sa mozes pridat.. :wink:
@nykyta ahaa... no vsak to neva.. banka, to jak PN keby boli.. :wink: :grinning: ale krasne to tam mate.. kokso.. neviem neviem ked bude taky hic, ci nepojdeme ten bazen odskusat v sobotu :grinning: :grinning: miesto kupelneho ostrova :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rao diky za linky, my sem kedysi skolili v piestanoch v satelite tak uz viem kde to je ten aupark :slight_smile:

katkah krasne fotocky :wink:
10. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@raona vsak ona ma ostrov doma :grinning: :wink:
@katkah ...mala je rozkosna
10. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas jo, od satelitu je to na skook :wink:
10. jún 2010 o 22:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katkah: Ninka ma kraaaaaasnu ciapocku tu ruzovucku....joj, jaka je v nej zlatucka
10. jún 2010 o 22:28  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasneeee, nepresunieme to stretko - hned po kave - k nykyte do bazenov? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
katka,krasnu babulku mas. :slight_smile:
10. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nykyta a je pri piestanoch nejaka mini zoo?
10. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lucim no vsak som jej to napisala, ze miesto kupelneho ostrova dame bazen :grinning: :grinning: :wink: :wink:
@katkah no moze byt :grinning: aj ty si rodila ten krasny piatok ked sa rodilo vsade a v sanitke :grinning: a nebolo miesta a tak sme stali s kuframi v izbe pre sestricky :grinning: :grinning:
@raona a neni problem voda je fantasticka :grinning: dnes som sa uz kupala :grinning:
dakujeme :wink: este ohladom toho stretka, mne mala poobede spava, takze by som za vami prisla na kupelny ostrov..kde asi sa tam budete nachadzat, prip. kontakt na niekoho mozem poprosit :wink:
@nykyta beriem plavky :wink:
10. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas ja som tam chodievala na kafe :stuck_out_tongue_closed_eyes: pod satelit :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majkas a veru mini zoo tak to tu nie je :confused: :confused: :confused: ci?rao nevies nieco :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nykyta no ja vo stvrtok..a lezala som 1 den na gynekol.odd, lebo som nemala kde lezat a tiez nas vtedy rodilo straaasne vela :wink:
10. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@katkah ninka je fantastickaaa :wink: :wink: :wink: sak nestiham :grinning: :grinning: citam pisem mam v tom nejak bordel :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy tu take vyrazy pouzivate...ze ja biedna som z nich mimo.. :grinning: :grinning: :grinning: satelit, banka, plavky :grinning: :grinning: ...zajtra kupim knihu a zacnem studovat..
nyky minizoo je.... vsak trhaci su mini :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok