Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
10. jún 2010
@battole ty chodis rei zakukuje 😃
traktor
10. jún 2010
@nykyta ty sa mas bazen v banke...aj ja ceeeeeeeeem 😃
battole
10. jún 2010
traky: teraz som ta ale vobec nepochopila
😢
nykyta
10. jún 2010
@raona ale fakt sa nemozem vynadivat na tej tvojej novej fotecke 😉 sa nepodobas 😉
raona
10. jún 2010
nyky, ty si z banky?? ci ??
traktor
10. jún 2010
@battole bat len som si urobila srandu...pytas sa ...chodim sem?...ale nie vazne...rei tu uz nepise, ale cita nas 😉
nykyta
10. jún 2010
@traktor trakuus poslem na teba trhacov 😃 😃 😃 v banke sak vis 😃 😃 dedinka v udoli....... 😃 😃 😃
raona
10. jún 2010
@nykyta vdaka, tak som potom super fotograf 😃 😃 😃 😃 😉 😉 😉 najlepsie fotky mam ked sa fotim sama 😃 😃 😃
nykyta
10. jún 2010
aaaano som z banky 😃 ale inac som z pn a prestahovana sem 😃
battole
10. jún 2010
traky: a mozes mi povedat, preco nepise?.....ci je to tajne a sukromne
traktor
10. jún 2010
@nykyta 😃 😃 😃 😃 no konecne ich posles....bude mi potesenim 😉 ....jaj trhaci moji 😃
katkah
10. jún 2010
ahojte....akosi nestiham sem chodit, mala v tom teple dost nepokojne spinka, takze stale odbieham. A prave citam, ze riesite to stretko v PN. Ak sa nam nic nevyskytne, tak aj my prideme..ak mozeme 🙂 Mate krasne letne fotecky, aj my mate cosi nafotene, tak kuknite 😉
katkah
10. jún 2010
@nykyta prave rozmyslam, ked pozeram na tvoju foto, ze ci sme neboli spolu v porodnici..rodila si v PN?
raona
10. jún 2010
@katkah kráásne fotky.. jasne ze na stretko sa mozes pridat.. 😉
@nykyta ahaa... no vsak to neva.. banka, to jak PN keby boli.. 😉 😃 ale krasne to tam mate.. kokso.. neviem neviem ked bude taky hic, ci nepojdeme ten bazen odskusat v sobotu 😃 😃 miesto kupelneho ostrova 😃 😃 😃
majkas
10. jún 2010
rao diky za linky, my sem kedysi skolili v piestanoch v satelite tak uz viem kde to je ten aupark 🙂

katkah krasne fotocky 😉
traktor
10. jún 2010
@raona vsak ona ma ostrov doma 😃 😉
@katkah ...mala je rozkosna
raona
10. jún 2010
@majkas jo, od satelitu je to na skook 😉
battole
10. jún 2010
katkah: Ninka ma kraaaaaasnu ciapocku tu ruzovucku....joj, jaka je v nej zlatucka
lucim
10. jún 2010
jasneeee, nepresunieme to stretko - hned po kave - k nykyte do bazenov? 😃 😃 😃 😃
katka,krasnu babulku mas. 🙂
majkas
10. jún 2010
@nykyta a je pri piestanoch nejaka mini zoo?
raona
10. jún 2010
@lucim no vsak som jej to napisala, ze miesto kupelneho ostrova dame bazen 😃 😃 😉 😉
nykyta
10. jún 2010
@katkah no moze byt 😃 aj ty si rodila ten krasny piatok ked sa rodilo vsade a v sanitke 😃 a nebolo miesta a tak sme stali s kuframi v izbe pre sestricky 😃 😃
@raona a neni problem voda je fantasticka 😃 dnes som sa uz kupala 😃
katkah
10. jún 2010
dakujeme 😉 este ohladom toho stretka, mne mala poobede spava, takze by som za vami prisla na kupelny ostrov..kde asi sa tam budete nachadzat, prip. kontakt na niekoho mozem poprosit 😉
raona
10. jún 2010
@nykyta beriem plavky 😉
nykyta
10. jún 2010
@majkas ja som tam chodievala na kafe :-p pod satelit 😃 😃
nykyta
10. jún 2010
@majkas a veru mini zoo tak to tu nie je =-) =-) =-) ci?rao nevies nieco 😃 😃 😃
katkah
10. jún 2010
@nykyta no ja vo stvrtok..a lezala som 1 den na gynekol.odd, lebo som nemala kde lezat a tiez nas vtedy rodilo straaasne vela 😉
nykyta
10. jún 2010
@katkah ninka je fantastickaaa 😉 😉 😉 sak nestiham 😃 😃 citam pisem mam v tom nejak bordel 😃 😃
traktor
10. jún 2010
vy tu take vyrazy pouzivate...ze ja biedna som z nich mimo.. 😃 😃 😃 satelit, banka, plavky 😃 😃 ...zajtra kupim knihu a zacnem studovat..
lucim
10. jún 2010
nyky minizoo je.... vsak trhaci su mini 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli