• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
mini zoo, no v PN nie je, ale niekde za PN je, len som zabudla jak sa to vola, ale pocula som ze tam dost draho..
a potom este ak by ste chceli muflonika a srny vidiet , tak to za pn smerom ako sa ide na Certovu pec ci Certovica sa to vola Nyky? To by si mala poznat, hned za bankou vpravo, tam je taka restika a su tam trochen zvieratka... :wink:
10. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah tak sme urcite boli spolu :grinning: :grinning: ja som bola na izbe este s jednou kocenou a ta mala cisarak :grinning: a ty si kde potom lezala :grinning:
10. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor
satelit - hotel
banka - dedina za PN
plavky - to je take spodne pradielko, ked chces skocit do bazenika :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses:
10. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona spraavne certova pec :wink: ale to neni az tak blizko :confused:
10. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona ahaaaaaaaaaaaaa...tak diky....tak tie bombardaky co mam,ked sa strepem do bazena sa volaju spodne pradielko...pekneeeee...tak kulturne a ucene sa vyjadrujes... :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to robite, ze sa vam meno vysvieti do modra?
10. jún 2010 o 22:37  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta Certova pec, ja viem ze neni blizko, ale ta restika za Bankou je blizko, pockaj porozmyslam jak sa to vola.. tak oni tam maju srny, muflony a je tam celkom prijemne aj detske ihrisko tam je.. napr. co mam fotky, ze mala na hupacke a tu kde som s nou pri tom voze, to je odtial
10. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dakujeme...vy ste tiez nadherny a ten bazenik, prave vcera som ho aj ja kukala na nete..ale nakoniec vyhral iny, trosku mensi..kvoli este nedokoncenej zahradke :wink:
@raona furman :grinning: :grinning: :grinning: ma to moj zly ujko :grinning:
@nykyta jo presne furman..
zly? jak zly? vsak je tam celkom pekne
10. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole bat, ked chces pisat niekomu konkretnemu..pri jeho mene ...na konci je odpovedz..tak to stlacis, napises co chces, odosles a uz to mas
10. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta hned vedla...ja som najskor lezala sama na izbe , taka malinka, chudunka..po porode som nemala ziadne brucho..tak ste sa mi tam vsetci divili :slight_smile:
10. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne to nefunguje
10. jún 2010 o 22:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby vy co tu riesite, jake zvierata???? vam nestaci moja opica????
a potom hore..ako mas internu postu, je , ze kto ta spomina :wink:
@katkah no my mame este tu muchotravku,ale ten je maly a ma ho v izbicke a nechcelo sa mi s nim trepat dole :grinning: :grinning: tak sme kupili v auparku druhy a vacsi :grinning: ale ked bude voda v bazene teplejsia tak macik sa pojde kupat s nami :grinning: sak chodime uz 7 mesiacov na plavanie do tt :grinning: takze plavat vie a aj potapat sa :grinning: :grinning:
traky: vidis, som ti tamto tak napisala, a neslo to
10. jún 2010 o 22:41  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona @nykyta diky, tkaze mam dat hladat furman do googlu, idem na to
dala si odpovedz?
10. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkah ahaa tak ty si bola na samotke :grinning: :grinning: ale to si mala bledsie vlasy,ci :confused: tak to si ma musis pamatat ako jedina som tam pobehovala so zltym nafukovacim kolesom a vsetci ste sa smiali ci si idem dat dlzku po vahu :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bat...napriklad pises mne tak pozeraj...traktor, potom pise fotoblog, posli ip....a na konci je odpovedz...tak stlac to odpovedz a pises mi co chces..
10. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas a coze ti ides do zoo na furmana :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ....ja normalne lutujem, ze som nerodila v tej nemocke ako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aka ucitelka je z teba :wink: aka si chutna :wink:
10. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ...sak v dobrej skole sedim, neee :grinning:
10. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky? a pisem to dole do: "pridaj odpoved" ?.....lebo mne nic ine neukaze
10. jún 2010 o 22:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne to fakt nefungiruje..... :rolling_eyes:
10. jún 2010 o 22:47  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no tak to ma mali ako za tu co vsetkych rozosmievala :grinning: baby po cisaraku mi nadavali,ze sa im potrhaju stichy :grinning: :grinning: :grinning: no bolo super mi to normalne chyba ta atmoska co tam bola :frowning2: taky klud a pohoda :wink:
10. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok