Júlovo - červencové slniečka 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku x-)
traktor
10. jún 2010
nie...to ti samo napise....ty klikni na odpovedz a potom ty uz len pises tak ako normalne do pridaj odpoved...
nykyta
10. jún 2010
trakus veru taaak 😉 😉 😉
traktor
10. jún 2010
@nykyta ...tak co tu este hladas?...skoc rybku na mm..a hned budes v porodnici...teda o 9 mesiacov....sice ty si ukaz ako ja tak mozno aj skor 😃 😃 😃 😃 😃
raona
10. jún 2010
babule idem dat sprchu a off do postele.. zatim sa majte krasne, zajtra este nakuknem ci sa daco zmenilo alebo nezmenilo ohladne stretka 😉 😉

bru noc..

nykyta
10. jún 2010
@raona no tam je krasne 😉 ale nase rodinne vztahy uz nie 😞
lucim
10. jún 2010
ano, vsetky moje ziacky maju 1* a postupuju dalej, uz mozu ucit.
@nykyta
@traktor 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
traktor
10. jún 2010
@lucim 😉 x-) x-)
battole
10. jún 2010
sorry....ale nemfunguje....ta neviem co robim zle....
nykyta
10. jún 2010
@raona bruu |-| |-| |-| trakus neprovokuj ja skakat nemmozem =-) =-) mam cas tak dva rocky :-N :-N takze mm ktory aj tak chrape nic mat nebude 😃 😃
nykyta
10. jún 2010
@lucim x-) x-) x-) x-) x-) x-) 😃 😃 😃 dik necham to na trakus 😉
traktor
10. jún 2010
bat...kukni na svoj nick...na konci riadku mas odpovedz...klikni na to.....potom chod dole tam kde pises odkazy, nic nepis len odosli odpoved
nykyta
10. jún 2010
@battole akoze nemfunguje ]-( ]-( sak komu chces napisat tak na toho klikni na kolonku odpovedz a zacni pisat 😉 😉 😉 a musi to ist 😎 😎
traktor
10. jún 2010
@nykyta 😃 😃 😃 vsetci chlapy uz chrapu..len zenusky tukaju...
nykyta
10. jún 2010
bat len neklikaj na seba bo si budes pisat sama sebe ako ja 😃 😃 😃
traktor
10. jún 2010
katkah
10. jún 2010
@nykyta no na samotke nie, potom sme tam boli 3..ale najskor som lezala sama..a ja si ta pamatam...taka hubata 😃
traktor
10. jún 2010
😃
majkas
10. jún 2010
@nykyta asi tam pojdeme, lebo my vyrazime rano,nech Tami spi v aute svoj doobedny spanok
ale mm myslel toto ked mi hovoril o mini zoo http://www.zoofarma.sk/
traktor
10. jún 2010
@battole skusas?
majkas
10. jún 2010
idem aj ja uz zalomit, dobru nocku vsetkym 😉
nykyta
10. jún 2010
trakus kym mozem tak tukam bo u mna nikdy neviem co sa bude diat 😃 😃 to mame ale chlapov cooo =-) =-)
traktor
10. jún 2010
@nykyta ...sak tolerantnych, neeee...davaju nam priestor...
battole
10. jún 2010
nykyta: ta nejde....ja neviem, ci to nemozem mat zablokovane?
traktor
10. jún 2010
bat ukazuje ti to odpovedz?
nykyta
10. jún 2010
@majkas jaj na modrove tak to tam mam tetu,ale nikdy som tam nebola pozriet tak hadam aj dakedy pojdem =-) =-) sak vsetko tu mam pod frnakom a nikam nechodim =-) =-) som ja ale chruno 😃 😃 😃
traktor
10. jún 2010
fotoblog, posli IP, prispevok nie je ok, odpovedz...
traktor
10. jún 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
nykyta
10. jún 2010
a pridavam pismenko j modrovej 😃 😃 😃 akoze zablokovane =-) to nemoze byt zablokovane 😉 luuu kde si majstre porad bat 😉
battole
10. jún 2010
traky: skusam, skusam.,.....ale furt nic....ja ked na to kliknem, tak sa nic nedeje a nemozem ani pisat, musim si kurzorom kliknut dole do pridaj odpoved a pisem klasicky ako predtym
traktor
10. jún 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli