Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

raona
11. jún 2010

ani to ti len tak zaspi sama??

traktor
11. jún 2010

ani ja kukam 😀 ...cim dalej tym ...neralnejsie ale dobre...a ta alicaaa 😀

ani3012
11. jún 2010

už spí.Bola som jej zatvoriť okno,lebo dole pod oknami na seba vykrikujú a dohadujú sa z 30m vzdialenosti .
A ona zaspáva sama,asi zvyknutá z nemocnice 😀
Ale nie,keď sa dieťa nekojí,tak je to zaspávanie iné.

ani3012
11. jún 2010

som hladnááááá ! Cez deň som nejako nemala chuť a teraz sa mi nechce 😝
Čo ste dnes varili? Ja by som mala na zajtra niečo rýchle a ľahké.
Ozaj,neviem,či prídem na stretko,lebo ma nejako na prieduškách začína bolieť.Dám sprej proti astme a uvidím,čo to spraví.
A Alica je super ! Aj Jančo 😀 To je taká haluzovina ten Panelák po náročnom dni

raona
11. jún 2010

aj ja ju to budem musiet naucit, len ja este stale kojim, tak vacsinou na prse zaspi, alebo vedla mna po kojeni, ale sama tak to nehrozi, ked ju necham plakat, tak place aj hodinu v kuse keby ju tak necham

traktor
11. jún 2010

ani hej...len bars kratky je 😀

lucia32
11. jún 2010

Čo dnes dobré v Paneláku? Ja mám stoláč v inejk izbe, ale telka zapnutá beží, len ju nikto nekuká 😀
U nás samozaspávanie nehrozí 😝

ani3012
11. jún 2010

@raona ja som Patrika uspávala asi do 4 rokov.Vždy som si k nemu ľahla,prečítala rozprávku,sem tam vyplieskala a spal. Ale sám nie.Tiež som ho kojila do 13 mesiacov a bol zvyknutý zaspať na prsku.Ani dudinku nemal od 10 mesiaca,tak vlastne som aj to bola 😀

traktor
11. jún 2010

u nas furt funguje perina na zemi 😀 😝

ani3012
11. jún 2010

ale to zaspávanie je aj od povahy dieťatka.Sestra tiež nekojila a asi od 8 mesiacov ho musela začať uspávať.

traktor
11. jún 2010

@ani3012 tak pekne si zacala vetu a potom ...sem tam vyplieskala 😀 😀 😀

lucia32
11. jún 2010

@ani3012 ja teraz na večer odsávam sople a to po reve hned lahne a už dudle a zatvára oki...asi sa bojí, že ju budem zas mučiť 😀

ani3012
11. jún 2010

@traktor sa Maťko vynašiel čo?

samayka
11. jún 2010

ahojte mamulky

@raona - presne tak zaspávame aj my.. neviem si predstaviť, že by zaspala inak.. ona inak asi ani nikdy nezaspí. len po kojení vedla mňa. alebo teda v kočáry či autosedačke, ale to je dosť nepraktické čo sa nočného spánku týka 😀

no a my už máme aj prvé odraté kolienko 😀 sme boli dnes v meste, sú u nás keramické trhy a nechala som ju len v kraťaskoch.. a prišiel tatinko a kým som ja kupovala vodu on ju vyšupol z kočíku, šak nech si pochodí trošku.. aj chodila, ale neustála nejakú nerovnosť a buc... koleno zodrané. ale hrdinka, ani nepípla...

a idem vás dočítať 😀

raona
11. jún 2010

@ani3012 ani dudku tiez nemame, od narodenia.. ju z toho vzdy napinalo, takze s tym mi zaspat nevie.. akoze ano dudky mame aj 4, ale ona ich len pohryzka a strka ich mne do pusy a to je vsetko, a ked vidi dieta s dudkou, tak ide tomu dietku dudku brat, ale svoju nechce.. 😀 😀

traktor
11. jún 2010

juj super to je...len ked ku nam niekto pride...tie pohlady...to preco spi na zemi? 😀 ...lebo to chce....a je zaujimave, ze to nerobi len doma...ked prideme k nasim, mama hodi perinu na zem a matko poslusne zalezie 😀

ani3012
11. jún 2010

@lucia32 aj to je spôsob 😀 Daj vysávač k postieľke a v noci iba nohou ho zapni a malá zaľahne 😀 😀
Ale nie,chúďatko moje.... 😒

raona
11. jún 2010

@ani3012 ja som varila rychlo dneska, leco s parkami 😀 😀 😀 k tomu rohliky a bol obed hotovy 😀 😀 😀 sa mi nic nechcelo vymyslat

traktor
11. jún 2010

matko ma asi 5 modriniek na tvaricke...ze chudak vyzera ako tyrane dieta 😅 ....vcera mal vonku padaci den...vecne letel na pusu ...

traktor
11. jún 2010

@lucia32 😀 😀

lucia32
11. jún 2010

MM mi doniesol nanuk 😵

ani3012
11. jún 2010

@traktor jak psovi 😀
Ja som si to tak minule pomyslela,keď Evička sa doplazila do kuchyne a mrnkala,tak som vytiahla misku, nasypala čoko guličky a dala jej na zem 😅 Poslušne sedela a papkala 😵

traktor
11. jún 2010

@ani3012 ... 😀 😀 😉

samayka
11. jún 2010

@lucia32 - dosť dávno tu pirinka radila jeden šetrnejší spôsob... tie odsávačky čo sú na vysávač, majú takú tú koncovku vyberaciu a s tou to ide aj bez vysávača. sme praktizovali hlavne v noci.. pevne ju chytíš dáš koncovku k nošteku a vcucneš ako keď sa vínko zo suda vyberá 😀 😀 😀 😀 neboj, vcucnutie rovno do úst nehrozí.. tolko soplov v tých malých ňufáčikoch zasa nie je.. a naša pri tom nereve tolko ako pri vysávači

lucia32
11. jún 2010

😀 srandistky...no idem off, je tu zrazu veľa ľudí na 1 comp 😝 pááááá

ani3012
11. jún 2010

idem sa napapať a kuknem očkom Činžiak a vráátim sa ! Tak tu budte.Zajtra tu ja nebudem,lebo mm je domá a chce si užívať večernú idylku 😝 🙂

lucia32
11. jún 2010

@samayka aj to som skúšala, ale ona sa tak bráni, že to sú grecko-rímske zápasy 😝 😀

traktor
11. jún 2010

@lucia32 papa
@ani3012 dobru chut

ani3012
11. jún 2010

inak som si všimla,že Matejkovi Zrníkovi píšu a aj korunky posielajú nielen z koníka.Ste posielali pozvánky,že ? 😉 😵
Musím Lenku poprosiť,nech tam dá nejakú fotku malého

raona
11. jún 2010

@samayka dik za typ samayka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre