• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ani to ti len tak zaspi sama??
11. jún 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja kukam :grinning: ...cim dalej tym ...neralnejsie ale dobre...a ta alicaaa :grinning:
11. jún 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spí.Bola som jej zatvoriť okno,lebo dole pod oknami na seba vykrikujú a dohadujú sa z 30m vzdialenosti .
A ona zaspáva sama,asi zvyknutá z nemocnice :grinning:
Ale nie,keď sa dieťa nekojí,tak je to zaspávanie iné.
11. jún 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som hladnááááá ! Cez deň som nejako nemala chuť a teraz sa mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Čo ste dnes varili? Ja by som mala na zajtra niečo rýchle a ľahké.
Ozaj,neviem,či prídem na stretko,lebo ma nejako na prieduškách začína bolieť.Dám sprej proti astme a uvidím,čo to spraví.
A Alica je super ! Aj Jančo :grinning: To je taká haluzovina ten Panelák po náročnom dni
11. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ju to budem musiet naucit, len ja este stale kojim, tak vacsinou na prse zaspi, alebo vedla mna po kojeni, ale sama tak to nehrozi, ked ju necham plakat, tak place aj hodinu v kuse keby ju tak necham
11. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani hej...len bars kratky je :grinning:
11. jún 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čo dnes dobré v Paneláku? Ja mám stoláč v inejk izbe, ale telka zapnutá beží, len ju nikto nekuká :grinning:
U nás samozaspávanie nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raona ja som Patrika uspávala asi do 4 rokov.Vždy som si k nemu ľahla,prečítala rozprávku,sem tam vyplieskala a spal. Ale sám nie.Tiež som ho kojila do 13 mesiacov a bol zvyknutý zaspať na prsku.Ani dudinku nemal od 10 mesiaca,tak vlastne som aj to bola :grinning:
11. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas furt funguje perina na zemi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to zaspávanie je aj od povahy dieťatka.Sestra tiež nekojila a asi od 8 mesiacov ho musela začať uspávať.
11. jún 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak pekne si zacala vetu a potom ...sem tam vyplieskala :grinning: :grinning: :grinning:
@ani3012 ja teraz na večer odsávam sople a to po reve hned lahne a už dudle a zatvára oki...asi sa bojí, že ju budem zas mučiť :grinning:
@traktor sa Maťko vynašiel čo?
11. jún 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky

@raona - presne tak zaspávame aj my.. neviem si predstaviť, že by zaspala inak.. ona inak asi ani nikdy nezaspí. len po kojení vedla mňa. alebo teda v kočáry či autosedačke, ale to je dosť nepraktické čo sa nočného spánku týka :grinning:

no a my už máme aj prvé odraté kolienko :grinning: sme boli dnes v meste, sú u nás keramické trhy a nechala som ju len v kraťaskoch.. a prišiel tatinko a kým som ja kupovala vodu on ju vyšupol z kočíku, šak nech si pochodí trošku.. aj chodila, ale neustála nejakú nerovnosť a buc... koleno zodrané. ale hrdinka, ani nepípla...

a idem vás dočítať :grinning:
11. jún 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ani dudku tiez nemame, od narodenia.. ju z toho vzdy napinalo, takze s tym mi zaspat nevie.. akoze ano dudky mame aj 4, ale ona ich len pohryzka a strka ich mne do pusy a to je vsetko, a ked vidi dieta s dudkou, tak ide tomu dietku dudku brat, ale svoju nechce.. :grinning: :grinning:
juj super to je...len ked ku nam niekto pride...tie pohlady...to preco spi na zemi? :grinning: ...lebo to chce....a je zaujimave, ze to nerobi len doma...ked prideme k nasim, mama hodi perinu na zem a matko poslusne zalezie :grinning:
@lucia32 aj to je spôsob :grinning: Daj vysávač k postieľke a v noci iba nohou ho zapni a malá zaľahne :grinning: :grinning:
Ale nie,chúďatko moje.... :unamused:
@ani3012 ja som varila rychlo dneska, leco s parkami :grinning: :grinning: :grinning: k tomu rohliky a bol obed hotovy :grinning: :grinning: :grinning: sa mi nic nechcelo vymyslat
11. jún 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko ma asi 5 modriniek na tvaricke...ze chudak vyzera ako tyrane dieta :sweat_smile: ....vcera mal vonku padaci den...vecne letel na pusu ...
11. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MM mi doniesol nanuk :dizzy_face:
11. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jak psovi :grinning:
Ja som si to tak minule pomyslela,keď Evička sa doplazila do kuchyne a mrnkala,tak som vytiahla misku, nasypala čoko guličky a dala jej na zem :sweat_smile: Poslušne sedela a papkala :dizzy_face:
11. jún 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. jún 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 - dosť dávno tu pirinka radila jeden šetrnejší spôsob... tie odsávačky čo sú na vysávač, majú takú tú koncovku vyberaciu a s tou to ide aj bez vysávača. sme praktizovali hlavne v noci.. pevne ju chytíš dáš koncovku k nošteku a vcucneš ako keď sa vínko zo suda vyberá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj, vcucnutie rovno do úst nehrozí.. tolko soplov v tých malých ňufáčikoch zasa nie je.. a naša pri tom nereve tolko ako pri vysávači
11. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: srandistky...no idem off, je tu zrazu veľa ľudí na 1 comp :stuck_out_tongue_closed_eyes: pááááá
11. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa napapať a kuknem očkom Činžiak a vráátim sa ! Tak tu budte.Zajtra tu ja nebudem,lebo mm je domá a chce si užívať večernú idylku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
11. jún 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka aj to som skúšala, ale ona sa tak bráni, že to sú grecko-rímske zápasy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 papa
@ani3012 dobru chut
11. jún 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som si všimla,že Matejkovi Zrníkovi píšu a aj korunky posielajú nielen z koníka.Ste posielali pozvánky,že ? :wink: :dizzy_face:
Musím Lenku poprosiť,nech tam dá nejakú fotku malého
11. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka dik za typ samayka :grinning:
11. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok