• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
dakujem ani
11. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka bude, musi byt. :slight_smile: a matejovia su najuzasnejsi chlapci na svete, vsetko zvladnu. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuuuu nocku
11. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku zrniecka :slight_smile:
11. jún 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj uz vsetky spinkate? u nas sa Tami rozhodla tiez ze bude bojkotovat vecerny spanok, tak zaspala po tvrdom boji az o tristvrte na 11. asi to bude fakt tym teplom lebo aj som z nej mala pocit ze chce spat len sa nevedela ulozit

zrnik, my sme sa tu asi vela nestretavali ale drzim vam silno palce nech bude uz len dobre a budeme radi ked zavitas medzi nas aj castejsie :wink:

no a idem do sprchy a haji, vyspat sa pred velkym vyletom do piestan :slight_smile: tesime sa na vas vsetky :dizzy_face:
dobru nocku :slight_smile:
11. jún 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brinzulka , som bola taká rozbehnutá, a Ty ako so školou??? :confused:

@zrnik1 , strááááááááááááááááááááááááááááááááááááášne vám držkám palce, všetko zlé je už za vami, neboj, príď častejšie medzi nás, pokecáme :wink: :wink: :wink:
umytá, idem, dobrúúúúúú :pensive: :pensive: :pensive:
11. jún 2010 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dávidko a Nicole majú dnes presne 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babyzuzana.................12.7.................David
hathor1231.................12.7.................Nicole Gabrielle

Prajeme im všetko najlepšie (už len mesiac :wink: )

meniny
SR:Zlatko, Svätoslav, Svetislav, Svetoslav, Zlatan, Zlatomír, Zlatoň, Zlatoš, Svätoslava, Svetislava, Svetoslava, Zlatana, Zlatomíra
ČR: Antonie, Izák

Kalendárium:
:diamonds: Svetový deň proti detskej práci (Medzinárodná organizácia práce – ILO, EK, pripomína sa od 2002)

vtip:
Príde muž so ženou do obchodu a muž hovorí:
- Dajte mi zelenú kravatu.
Žena na to:
- Ale drahý, čo si vojak alebo policajt?
- Tak mi teda dajte modrú.
Žena:
- Ale čo si sa zbláznil? Veď modrá ti predsa nepristane.
Muž vytiahne pištol, zastrelí manželku a hovorí:
- Prosím, dajte mi čiernu.

:grinning:
Dedko hovorí vnúčikovi:
- Dám ti 100 korún, keď ukradneš otcovi tú modrú tabletku, čo má na nočnom stolíku.
Tak sa aj stalo a na druhý deň dáva dedko vnúčikovi 500 korún a vnúčik mu hovorí:
- Dedko to ale nie je sto korún.
Dedko na to:
- Stovku máš odo mňa a štyristo máš od babky.
Dežo koľko hodin?
- Desať desať.
- Ďakujem, ďakujem.
Jano sa pýta Fera:
- Fero, prečo si včera nebol na futbale?
- Ále, žena ma nechcela pustiť!
- A ty si to nevieš doma zariadiť? Urob to takto: Chyť ženu, prehni ju cez koleno, zdvihni jej sukňu, stiahni jej gaťky a nasekaj jej poriadnych päťadvadsať na holú. Najlepšie veľkou varechou alebo radšej koženým remeňom, aby ju zadok dobre štípal, a tak si nabudúce rozmyslí, či vôbec otvorí ústa. Ukáž jej, kto je pánom v dome!
O niekoľko dní bol futbal. Jano tam bol, Fero zasa nebol. Jano sa pýta Fera:
- Prečo si zasa nebol na futbale?
- Ále kvôli žene.
- Ty si neposlúchol moju radu?
- Ale hej. Chytil som ženu, prehol som ju cez koleno, zdvihol som jej sukňu, stiahol som jej gaťky a... povedal som si, že aj doma je dobre.
12. jún 2010 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pred odchodom na oslavu k susedom:
- Zlato, ktorú košeľu si mám dať? Tú s dvoma odtrhnutými gombíkmi, alebo radšej tú so špinavým golierom? :sweat_smile:
12. jún 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
@zrnik stale na vas myslim a verim,že bude už len dobre :dizzy_face:
Oslavenčekom prajeme všetko naj naj najlepšie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ani :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ,oslavencom gratulujem :dizzy_face: , baby uzite si stretko a hlavne aspon trosku pofotte, nech vas mozem poobkukavat :wink:
@zrnik1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...
12. jún 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko.
dakujeme za gratulka. mala dava zabrat :sweat_smile: vzdy sa tesim na draheho ked pride domov... nevydrzi sa hrat sama,este ze mame ginny - ta ma aspon trochu nahradi a mala da nachvilu pokoj :grinning: mala je fakt vsade :grinning: sranda zacina :grinning:
dajte radu,ako riesite,ze sa chcete ist osprsit :confused: predtym som ju davala pred dvere do kupelne v lehatku alebo som isla ked som ju ulozila do postielky... dajte radu,ved vam takto drobaci lezu uz dlho :grinning:
12. jún 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ked zaspi 5 minutova sprcha :grinning:
12. jún 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 to si ma po1tesila :grinning: za 5min toho moc nestihnem :grinning: asi fakt len KED B :grinning:UDE V POSTIELKE...
mala pise so mnou :wink:
12. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 inak,ako to zvladas pri 5detoch :confused: :sweat_smile: co maju viacej deti mi hovoria,ze to tak priroda zariadila,ze prve je vzdy take narocne a vkuse pri nom a tie dalsie uz sa vedia aj viacej zahrat,zahraju sa aj spolu, jeden o druheho sa postaraju...

baby, kedy planujete dalsie mimcata? :dizzy_face:
12. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukuk, hned ako sa matko zobudi, vyrazame na stretko ... som zvedava, kto tam bude okrem mna a nykyty :slight_smile:
12. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hathor1231 ja maleho nemôžem nechať sameho v postielke,už vie preliezsť cez vrch postielky,a pri detoch to mam tak,že najstarši pomaha v kuchyni,ostatny už samy upratuju,a pri malom pomahaju všetci,sam už beha po byte,len ked im všetko berie tak hned ho donesu ku mne :grinning:
12. jún 2010 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....akosi sa nam dnes zmenili plany, mm ma jedno dolezite stretko, takze bohuzial do PN neprideme, kedze nam zoberie auto :frowning2: Tak si to pekne uzite a potom si okukneme len fotecky.
12. jún 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 to mas pomocnikov :dizzy_face: a tohoto sa bojim,ze ked prelezie,ci sa nedolame :sweat_smile: lebo Niki nezaspi hned,este poskusa co sa da dostiahnut,hra sa s hrackami a ak nie je unavena,tak zaspi az po 30min... ale NIki nastastie este takto nelozi aby som sa bala,ze by mi preliezla...
12. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež nejdem na stretko,lebo mám chytené prieduška a dobre aj tak,lebo Pezinská baba je uzavretá ,je strašne teplo a Evička je škaredá-len na rukách :unamused:
ale je mi ľúto,že neuvidím baby a deťušky :frowning2:
12. jún 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám chytené priedušky :grinning:
12. jún 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak sa skoro vyliec a moja mala je tiez nejaka upiskana- to z toho tepla :unamused:
12. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: ...tak to vyzara tak, ze sa stretnu fakt len lucim a nykyta...no šak aj tak si to mozu super uzit :slight_smile: ...a chorobky hes, hes
12. jún 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale čo je horšie,tak synovček pravdepodobne kvôli mne chytil laryngitídu
12. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ani nemaj vycitky...teraz je kazdy chory, to tie zmeny...vobec to nemusi mat od teba
12. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale určite má,on je taký náchylný, že Evičke to nespraví nič a on končí v nemocnici. Včera sme bolo skoro celý deň spolu,lebo som bola so sestrou v BA na Kramároch.
12. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak včera večer som zalomila pri erikovi :sweat_smile: no a dnes som si komplet vydrhla šporák, ten bol..fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: boli sme aj odvoliť, mm je na zraze offroaďákov, ale každú chvílu príde a ideme ne otočku do udiče, bo aj mm chce voliť..

idem ešte prádlo pozvešať, poskladať, potom dalšiu sprchu..

a som moc rada, že sa k nám opäť pridal zrník :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a dúfam, že PN stretko prebieha v pohodke a v hojnom počte :sunglasses:

a od všetkých nech idú choroby dalekoooo....od nás pomaly ale isto odchádza :slight_smile:

zatial sa čafte :wink:
12. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o a gratulkujeme výmesačníkom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. jún 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inka na akom zraze je mm ? :confused: ...juj a dnes zas veeeeelmi dusno...ani von, ani dnu...este dobre , ze matkovi to je uplne sum a fuk...to len ja som zlikvidovana z toho tepla
12. jún 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traktor aj ty mas mateja
musim vsetko dohonit, popozerat si vsetky albumy....
mamiiii, pomooooc, kedy to stihnem...
ako sa mate inak?
12. jún 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok