Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
13. jún 2010

kedze teplota nie je taka vysoka...a aj kaka, moze to byt od tych zubkov...este si ho odsleduj...ak teplota nepojde hore, este by som pockala z doktorom...radsej zajtra ku svojej...ak vsak teplotka ide hore, necakaj a treba s nim radsej skocit...

zaba2707
13. jún 2010

a z mrkvy nebude este viac kakat tu som mu totiz uplne vysadila a on inak jedeniu fakt vela za tieto tri dni nedal aj brusko mu uplne spadlo kulisek doma mam a on pije iba vodicku caje nedostava . rit kremujem jeden den suocrem a jeden zasa rybilka trosku sa zlepsuje .. a kojit nekojim uz ja cize namiesto mlieka mu uvarit ryzu a dat mu len tu vodu z nej hej??, kokos ja som uz v pecku z toho a furt neviem ci bezat na pohotovost aj ked mam pocit ze tam nam vela neporadia

zaba2707
13. jún 2010

no zatial mu nestupa ... nastastie aspon nieco 😅

traktor
13. jún 2010

zabka mozes len vyvar ale ked ti spapa tak aj tu ryzu...to by bolo este lepsie....smectu alebo kulisek musis donho dostat...hoc aj striekackou ked to inak nejde....teraz je dolezite aby mal tekutiny...aby sa ti neodvodnil....kedze nekojis mlieko teraz vyluc...mozes mu dat aj bananik...

zaba2707
13. jún 2010

najviac ma asi vystrasili tie vyrazky na rucicke a chrbatiku (a isto to nemoze mat zo stravy lebo nic nove nedavam a ani toho na co je uz zvyknuty nezje vela)

zaba2707
13. jún 2010

bananmi ho napchavam je banan a kusok jablcka na obed zemiacik s maskom ale toho nezjedol vela oki idem skusit tu smectu do neho napchat ... traky mooooooooooooooc ti dakujem si pokladik bezim k nemu

traktor
13. jún 2010

to mozu byt len potnicky, teraz je velmi horuco, matko je vyhadzany cely aj sa velmi poti ...ak mas probiotika Infants dophilus. , alebo nieco podobne aj to mozes dat, je to na upokojenie crievok....tak snad sa mu polepsi, v kazdom pripade ak vidis, ze sa to zhorsuje , necakaj.. 😉

traktor
13. jún 2010

terasz mu nedavaj nic papat len dietuj...ziadne mäska, polievocky...len tu ryzu, mrkvu, banan...nesladeny cajik, kulisek alebo smectu...teraz musi dietovat...

traktor
13. jún 2010

kedze som lenivec, lenivy...a upoteny a umoreny../ este dobre, ze sa mam na co vyhovarat, tak nehladam staru pozvanku...pridavam novu , na stretko v ke 😉

traktor
13. jún 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej

traktor
13. jún 2010

@zrnik1 precitala som si to na fb...tak vam zelam, nech sa matkovi polepsi, a ta bakteria heš, heš...a nech uz vsetko ide len k lepsiemu 😵 😵

ani3012
13. jún 2010

tak ma teší,že to stretko máte koncom júla,lebo ja som vtedy na dovolenke 🙂 aspoň mi nebude ľúto 😉

traktor
13. jún 2010

ani a kam idete? 🙂

traktor
13. jún 2010

inak ja mam stres...idem do porodnice, nechaju si ma tam ci nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani3012
13. jún 2010

@traktor ideme do Talianska-Caorle.To je na severe a je tam krásne.Budeme si sami variť.Už sme tak boli,síce bez detí,ale nebolo to nič také ako niekto povie,že celý deň stál pri šporáku.
A čo to ? Pôrodnica?Že by ? Alebo ako povie homosexuál-zas hovno 😀 😀 😀

traktor
13. jún 2010

@ani3012 tak krasnu dovolenku ste si vybrali 😵 ....nooooo a porodnica.....som sa vratila rok dozadu... 😀 ..taky cas som uz chodila do porodnice, ze uuuuuuuuuz?......a furt nic...

adka12
autor
13. jún 2010

cafte baby, poradte prosím. Dnes mi Saška vonku spadla a oškrela si tváričku ☹
Čím jej to mám natrieť?
Ďakujem

ani3012
13. jún 2010

@adka12 joj Adi,chúďatko Saška ! Len obyč.krémikom,ako ju natieraš ale nijako inak špecialne asi nie.Má to hodne ?
Môžeš jej to ešte potrieť betadine roztokom ,ale to len na dezinfekciu.
Ja by som len to poradila

ani3012
13. jún 2010

@traktor jáj táááák ! Už len tri dni 😵

traktor
13. jún 2010

@ani3012 😉
@adka12 adka ja som vzdy len cistou vodou a nechala volne tak...je to tvaricka, nic tam nevadi...tak to krasne susi..aj sa dobre hoji..mozno baby ine poradia, ja len tak..

traktor
13. jún 2010

teda adka zalezi aj od toho ako to ma oskrete, ak velmi a mala tam aj spinky ...tak aj ten roztok...

adka12
autor
13. jún 2010

dakujem baby, ja som jej to vodou a potom repíkom trošku očistila a nechala som jej to voľne. no hádam jej to čím skôr zmizne, lebo chodí ako taký chalanisko a so sponkami 😀
my sme večne odretý a s modrinkami, takže už si z toho hlavu nerobím, hlavne, že to nie je nič horšie.

traktor
13. jún 2010

@adka12
betadine nie,obsahuje jod co je silny alergen, takze daky iny roztok na rany...

nykyta
13. jún 2010

dobry wecer babulky 🙂 🙂 🙂 🙂

traktor
13. jún 2010

....ale ja by som to aj tak len cistou vodou, a nechala tak... 😝
@nykyta ahooooooooooooooj

nykyta
13. jún 2010

no ako trakus fotecky sa pacili co som poslala dnes 🙂 ja reku,ze sa zasmejes ako macik fici na kosacke a ty nic 😀 😀 normalne ma ignorujes 😀 😀 uz sa zberas do porodnice tak na vsetko kasles 😀 😀 😀

samayka
13. jún 2010

ahojte mamulky

krááásne fotečky zo stretka. ja som sa ani neozvala že neprídeme, ale nedalo sa.. bola som celý víkend pomáhať bráškovi upratovať dom, aby sa mohli čo najskôr presťahovať... a drahý zatial bačoval so sýkorkou... strašne mi chýbala.. a výsledok??? spiekol jej ručičky dnes - lebo to slnko sa mu nezdalo až také silné... chúďa moje malinké... má to červené a strašne teplé.. som jej to smotanou natrela, ale sa jej to nepáčilo, tak som len takým niečim s pantenolom po opalovaní... som normálne rozmýšlala či jej tam nedám sudocrem alebo bepanten.. môžem? čo myslíte??

@zaba2707 - fifkovi prajeme skoré uzdravenie.. ja som si predstavovala čo by som asi robila ja a už len pri predstave ma chytala panika... možno by som išla zajtra k dokyne... ak by sa to nezlepšilo. ale tak ako traky radila, dôležité sú tekutiny...

@adka12 - aj malej drndulke prajeme skoré zahojenie... fuuuuu

nykyta
13. jún 2010

@adka12 to mi je luto 😕 ☹ chuda saska dufam,ze sa jej tvaricka cim skor vylieci princeznicke nasej ☹

traktor
13. jún 2010

@nykyta juj nyky to tie horucavy a ten balon predomnou 😀 😀 😀 😀 😀 ...a este tie tehu hormony...idem kuknut a ohodnotim 😉

nykyta
13. jún 2010

@samayka a nemas nahodou fenistil ten je dobry 😉 alebo skus ten bepanten 😉 ten by mohol zabrat 😉 eluske fukame bolave rucicky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre