• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@lucim ...no to je z dneska o pol osmej....chudacik, spoteny ako fras...ani mliecko mu netreba...
13. jún 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi ajoooj :wink: no tak na tie ruky to sa deje aj u nas :rolling_eyes: :rolling_eyes: sak tak si ho naucil mm a teraz na to nervaci,ze je rozmaznany :rolling_eyes: :grinning: :grinning: aj nam uz vysiel piaty a dalsie su na rade :frowning2: ja sa len obavam ako to bude ked pojdu stolicky :confused: :confused: :confused:
13. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi aj matko zaspava na brusku z ritulou hore...ale ked pije mliecko tak vzdy takto...a fuuu ani sa nedivim, ze sa bal...aj ja by som sa bala...u nas nic, len teplo..ani kvapka..nic..a trosku by trebalo...nech nie je tak dusno...
13. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky, neboooj, ono to raz príde, že sa to podarí :wink:

ivka, no no coment maťko :grinning: pche, ja môžem o takomto snívať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozi..veru, tam pri PU sa to prehnalo :frowning2: a u mňa politika španielska dedina, tak ja neviem, či som spokojná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ozi u nas nastastie futbal az tak nefrci .. .teda okrem dedinskeho .. dnes tu boli 2 zapasy a a moji chlapi tam museli byt. :slight_smile: mame to vedla domu. :slight_smile:
a ja za seba hovorim, ze s volbami spokojna som, ocakavam zmenu a profesionalnejsich ludi na dolezitych postoch. :wink:
aj u nás sa zaspáva s riťulou nahor :grinning:

a futbal je u nás na bode mrazu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a posledný týždeň sa erik naučil vstávať o 6...preto chodíme potom večer o 19 do postele :grinning:
13. jún 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi takto? :grinning:
13. jún 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
futbal aj u nas nic..ale dedinsky ano..to sa chlapi vyberu..ale ....ze pivo , malinovka, keksiky...huraaaa to bol dobry zapas..len stav nikdy nevieme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor , presneeeeee :grinning:
13. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor a hlavne, že ste na vzduchu, čo tam po výsledku :wink:
13. jún 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky u nas je v dome teraz celkom fajn, a matko zacal milovat sprchovanie, normalne aj viac krat za den.
a pytanie sa na ruky? jasne, frci to aj u nas, matulik si na to vymyslel novu nastojcivu ziadost .... nadskakuje a podupkava. a dalsia cesrtva matkova nastojcivot je, ze pusti mi pesnicku v notebooku, normalne na mna robi aaaa a drga do pc. som si na seba uplietla bic. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucim ja mam trpezlivosti na rozdavanie,ale dnes nem :grinning: :grinning: :grinning: prisli mrchy tak som mrchova :grinning: :grinning: a nervy nedrzia po kope :grinning: :grinning: :grinning: ale sak haaadam po mesiaci sa podari :grinning: :grinning:
@traktor no koment :grinning: :grinning: :grinning: maly je chutnucky na zjedenie :grinning: :grinning: no co ti budem hovorit :zipper_mouth: :zipper_mouth: vyhrala si :grinning: aj ja by som prijala keby macik tak zaspaval :wink: ale co uz nemooozem mat vsetko :grinning: :grinning: :grinning: ale mozno raz to pride :confused: :confused:
13. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta , mne sa zdá, že je to kvôli zúbkom, ale čo na tom, nech si Tvoj manžel užije, prídu časy, keď už nás toľko potrebovať nebudú a bude nám za nimi smutno... :confounded:
13. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak to prosim ta carujeeees :confused: :confused: to co :cry: :grinning: :grinning: :grinning: si si ma nasla :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta , to už bolo táááák dáááááávno :frowning2: , už budú len väčšííí :wink:

no ja ešte mrchu nemám vôbec a teším sa tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si tu minule davala to prve video, tak sm si ta pridala...a teraz som si na to spomenula...takze ked pojdem na moju stranku..tvoje videa mi tam hned ukazuje :wink: ...matko je uuuuuuuuuzsasny...ty mas co robit, maly spekulant...a ako babo...no uzasny, sladky.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor no tak to si ma fakt dostala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: sak aspon si mozes pozriet trhacov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
traky sikulkaaaaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: si ma predbehla, aj ja som to tak isla najst. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
nyky matko je zlaty s tou kosackou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
noooooooooooa aky maju strih :grinning: ...zlaty su... :wink:
13. jún 2010 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska a my vstávame o pol šiestej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lucim , ja som s voľbami tiež spokojná, som pravičiarka, teda tiež čakám zmeny, pána F. nemusím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor daaaaaakuuuuujeeeeem :wink: :wink: aspon nebudem vyzerat ako debil :wink: sak viem ze som tam davala dobre videjka :grinning: este raz dakujem si moj poklad :grinning: :wink: :wink:
13. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer,

žiaľ nemám nejako času, ale sťahujem fotečky zo stretka. O chvíľu by mohli byť na FB.

Tak potom mrknite.

Inak bolo veľmi príjemne, super. Aj sme oddýchli.

Ja som nejako prechladla. Keď sme došli k autu, tak som si dala minerálku. Boli v nej bubliky :unamused: Asi o 2 h ma rozbolelo hrdlo a dnes aj soplím a cítim sa tak nijak :confounded:

Majte sa pekne a ak bude času, tak ich zajtra upravím a hodím sem na koníka.

13. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim sak majstra nemozu sklamat ucni :wink: :wink: teda jeden sa trochen zabrzdil,ale to dobehne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dakujeme,ze ta mame :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, aj ja som praviciarka a netajim sa tym, pravica je spravodlivejsia. :slight_smile: buduca koalicia zatial v diskusiach hovori vecne a rozumne, pan F. sa len zhadzuje tym jeho opakovanim zufalych vykrikov dokolecka, ze to zle dopadne. som zvedava, ci budeme mat premierku.
ahoj jajoooooooooooooooooooooooooooooooooo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: idem mrknut na ten FB,. ako sa ma matusko zlaticko? :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky moji ziaci su sikovni jednickari, je to tak. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta suprové videjká, parádne...

babulky, idem do hajan..to vstávanie o 6 sa podpisuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrú nocku vám želám :wink:
13. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo :slight_smile:

Maťko celkom fajn, myslím, že je to lepšie. Panadol mu stále dávam.

Idem už spinkať, lebo ja takto neskoro nezvyknem :confused:
13. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok