• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@nykyta nyky to len odkaz zle davas...a poviem ti..aj ja som zo zaciatku tak davala :wink:
13. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska dobru nocku a rano uz bez soplikov :slight_smile: :dizzy_face:
@jajona jajo tiez tak dobru nocku a choroby prec :slight_smile: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nocku inneska a jajonka, sladke snicky a naberte vela sil a zdravia. :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide particka, a my sme az teraz prepli. :slight_smile: :unamused:
13. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@inneska dobru nocku :pensive:
@jajona ajoj :wink: bola som vonku ako inac s trhacmi :grinning: :grinning: :grinning:
@lucim :wink: :wink: :wink: :wink:
13. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja sa uz zlostim, ze nic v tej telke nie je...marnost a teraz zapnem a na kazdom programe reklama...
13. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor tak mi to prosim napis do ip ako sa to ma spravne robit :grinning: :grinning: vies majstra mame dobreho ale ja som este len nastupila a ty si uz vyssie :grinning:
13. jún 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona dobru aj tebe :pensive: :pensive: :pensive:
13. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta ....nyky ale ja ked vysvetlujem...tak miesto you tube sa dostanes na mtv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor mas ip :slight_smile:
13. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor neboj len to skuuus :grinning: a keby daco mame tu lu :grinning:
@lucim no skoro sme zapli particku :confounded:
@lucim , ja sa tiež netajím, no aj keď bol dnes s mojim otcom problém, je totiž za pána F. , no ale každý má právo na svoj názor...ja mu ho neberiem, škoda, že on mne by ho chcel :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale nemá šancu

@inneska , dobrúúúú, aj ja už idem, ráno bude ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrúúú, babule :wink:
13. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi dobruu :pensive: :pensive:
13. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ozi dobru noc :wink:
@traktor mas ip :grinning:
@traktor dakujem zajtra daco vyskusam :wink: a teraz ficim za macikom bo sa mrvi :wink: dobru nocku babulky :pensive: :pensive: :pensive:
13. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky ja to robim tak, ze ked uz mi to video nahra, kliknem si ho, ze si ho prehram, (kontorlujem, ci to naozaj YT zvladol) a okopirujem link z hornej listy - tam kde normalne zadavas www stranku.
ozi to sa zdravis zaspavajucim, ci ides spinkat? :wink: - ad volby - dahy sa prave smial, ze teraz uplne kazdy moze povedat, ze vyhrali sme :grinning: - bud na percenta alebo na koaliciu. :grinning:
traky hmmm :confounded: my sme aspon stihli este jednu scenku pred reklamou, na buduci tyzden si na particku dame budika. :wink:
13. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta dobru..a keby nieco , tak ip :wink:
@lucim no tak ja som toho fakt vela stihla..., nabuduce si to poistim :grinning: :wink:
13. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som smadna ... ked nejde chladnicka so studenou citronovou vodou k lucim, musi ist lucim ku chladnicke? :confounded:
13. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky dobruuu :wink:
13. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ..juj idem si aj ja urobit citronovu vodu...uz som uvarena...
13. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem hodit sprch...uz sa to neda vydrzat...lucimka dobru noc :dizzy_face: a aj vsetkym ostatnym...dobru noc :dizzy_face:
13. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvlazena, pojdem este do sprchy a mm dnes zase nieco na mna zmurka, tak sa mu idem venovat, paaaa dobru nocku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja asi dnes zhasnem ale este predtym pridavam aj ja link na foto zo stretka

http://picasaweb.google.sk/majkakusnirova/StretnutieJulovciatokVPiestanoch1262010?authkey=Gv1sRgCPaQ0JbAra2JEQ#

tak dobru noc a CVAK :pensive:
13. jún 2010 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes majú 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

monr..................... 14.7..................Miška
puckalucka...........14.7...................Matěj

Mišičke posielame zvlášť veľkú pusinku

Meniny oslavuje: Vasil, Bazil, Elizej, Kvintilián, Kvintín, Kvintus, Herta, Kvinta, Kvintiliána
Meniny oslavuje v ČR: Roland, Basil, Bazil, Elizej, Elizeus, Herta, Vasil

Prajeme všetkým všetko najlepšie :slight_smile:

Kalendárium:
:diamonds:Medzinárodný deň weblogerov – InWeDay (vznikol v 2004, z pôvodného dátumu 9. 6. sa presunul na 14. 6; blog = internetový denníček)
:diamonds:Svetový deň darcov krvi (WHO, Medzinárodná federácia spoločností Červeného kríža a Červeného polmesiaca – IFRCCS, Medzinárodná federácia organizácií darcov krvi – FIODS, Medzinárodná spoločnosť pre krvnú transfúziu – ISBT, pripomína sa od 2004)

14. jún 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko

spoluoslávencom gratulujem. Kubíkovi posielam pusku

fotečky nádherné, ste si to fajn užili.

minule ste rozoberali problémy so staršími dietkami, ja už šediviem z Kiky, neposlušný, urážlivý, drzý pesimista. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :confounded:
14. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....teda uz dnicek....u nas uz stihlo aj zaprsat a opat pali oskar, jak divý..... :sunglasses:

@traktor uz som zistila, ze mam zly prehliadac, tak som musela zmenit a potom mi pojde ten "zavinac"
14. jún 2010 o 09:46  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zdravim vsetkych aj oslvencom, u nas doteraz hrmelo a lialo, uz od rana od 4.30 :unamused: ...dufam,ze sa vyjasni...
14. jún 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok