• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@asparaguska to ma ani neastras, ze nic nezozeniem....my ideme na svadbu.......
14. jún 2010 o 19:34  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole sandálky máme odtiaľ... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7062178
Akurát ich ešte malá nevyskúšala, bo poobede bola nervná, nemala spánok a tlačia sa nám obe jedničky...dnes mi dala pokukať, tak prerezané nie sú, ale na palciich už riadne cítiť, len len vyskočiť, má to na ďasne bordové, prekrvené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keď som jej dala sandálku na nohu rozrevala sa, ani 2. a ani 3. pokus nevyšiel, dúfam, že ich nebude bojkotovať celkom :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. jún 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:

Nina, může to být uzlina, v tomto místě jsou. Přeji, ať je malý brzy v pořádku.
14. jún 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som na pohotovosti ,maly je uplne vyhadzany ,zajtra ideme na odbery,chceli nas nechať v nemocnici
,natrela som mu to sudokremom@traky prosim ťa aka to je ta 6 choroba?
14. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole podľa toho aké potrebuješ číslo, ale majú samé 20ky aké sme chceli my. Možno, že niečo trafíš... možno u vás na Ťahanovciach budú mať, tam sme neboli...

Ninka, aj my sme to tam mali zväčšené a zmizlo to samo...
14. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zle skopírovala tabuľku ! :angry: :angry: :angry: :sweat_smile:

monr..................... 14.7..................Miška
puckalucka...........14.7...................Matěj
blani......................14.7..................Jakubko :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Emma.................. 14.7.................. Branko

Kubíčkovi sa veeeelice ospravdelňujem,že mi tak vypadol :angry: drobček môj najkrajší a samozrejme aj Branko chýbal.
A ako som písala-Miške a Matejkovi,Jakubkovi a Brankovi cmukací :-*

Meniny oslavuje: Vasil, Bazil, Elizej, Kvintilián, Kvintín, Kvintus, Herta, Kvinta, Kvintiliána
Meniny oslavuje v ČR: Roland, Basil, Bazil, Elizej, Elizeus, Herta, Vasil

Prajeme všetkým všetko najlepšie

14. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

@raona dik za pochvalu, odovzdam mm :wink:
a aj vsetky vase fotky su peknucke, lepsie povedane objekty fotenia su najsamkrajsi a teda skarede fotky ani nemozu byt :slight_smile:

@katica5 maly je fakt zlatucky :slight_smile:

@nina41 nech ste cim skor fit a uzlinka je len nejaka prechodna vec kvoli tomu tlaku zo zubkov

@nykyta pekna vaha, a vysoky asi bude po maminke :slight_smile: inac u nas bude asi taka ista poradna, uz minule sme revali jak tur, a ked som bola vo stvrtok s nou kvoli tym vyrazkam tak som ju mala cely cas na rukach, ani som ju nevyzliekala len doki odhrnula tricko okolo krku a aj tak plakala... no bude v stredu sranda ked bude este aj pik pik

@traktor tak hod receptos jaku to tortu ides robit. a co je to za oblatku? to je nejaka specialna ze nemusis potom robit polevu navrch? ci je tam uz rovno nieco napisane / nakreslene? a si viem predstavit to vzruso pre Matka jak ste isli po dazdi :slight_smile:

A gratulujeme aj my oslavencekom aj zo vcera som zabudla vecer. Tami isla spat vcera az o pol 11 tak sme mali dlhy hraci vecer. dneska spinkala len raz tak uz od tristvrte na 8 spinka,
Dneska sme mali vybavovaco nakupovaci den, boli sem dat Tamika konecne zapisat do pasov a potom este nakupovat klobucik a telacie masko v masiarni a plienky do zasoby este z akcie v carrefoure a este som kupila na chut zakusky na vecer a normalne ze veternik bol pokazeny, krem zgrcnut, a ten karamelovy navrchu kysly, fuj.. :angry: a s toakou chutou som si z neho odhryzla.... :unamused:
si napravam chut melonom :slight_smile:
14. jún 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 jaj Ninka! držkajte sa a neboj,ak je to ta 6.choroba,tak ako prišla tak i odíde :wink:
14. jún 2010 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste si vsimli ze ked podidete na hocijaky prispevok tak sa nalavo zjavi obalocka a ten vykricnik? ja az teraz... :slight_smile:
14. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ninka a ma Risko aj vysoke teploty? lebo tusim tak sa to zacalo u trakynho Matka
14. jún 2010 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska zacina na jojke ta sou s farmarom co si hlada zenu
14. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas hej všimla,len zase hľadám slovo odpovedz :grinning:
14. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas a veterník ľúbim aj ja,ale taký dobrý domáci-nie tie ich umelo vytvorené :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že pokazený ? :angry: By mali lepšie skladovať v takomto teple
14. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: děkujeme :dizzy_face:

Nina, 6. nemoc jsme měli i my. Je to neškodná věc. Působí ji viry, začíná vět. 3 dny horečkami a v momentě, jak klesne teplota, tak se vyháže vyrážka. Nijak nesvědí. Jak rychle přijde, tak i rychle odejde a mimi má celoživotní protilátky.

Maji, no téda tak ti pokazit chuť. By ti prodeji zasloužili. Mňám větrník bych si dala taky.

Taky tu mám vykřičník s obálkou..??Mně ještě nepřirostl ten předchozí kůň a už je tu cosi nového.Já ani nechápu, proč se oslovujete s těmi zavináči. To je povinnost? Má to nějaký hlubší význam?? :grinning:
14. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina v podstate ti to blani napisala :wink: ..a uzlinky moze mat...aj matko ma... :wink: ..a teraz je tiez vysypany a nema 6 chorobu, ma len potnicky..ale vsade...
14. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor
@inneska
jéj fontánka! Ide sa do KE !!!!! :dizzy_face:
A holúbok je naozaj krásny svedčí mu ten klobúčik :grinning: :grinning: :wink:
14. jún 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťko je fešák, taký šmrncovný, krásne zladený :grinning: proste coool :grinning:
My sme dnes papali poprvykrát nektarinku a chutila velmi :wink:
14. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ... :grinning: :wink: ...len skoda, ze nam to nevyslo na dlhsie..bolo by super...ten dazd nevie kedy prist :angry: ....bolo uzasne...a priam nadludske sily som vynalozila b, aby som matka udrzala, chcel tu fontanu vyskusat :grinning: ..turisti si ho fotili o 106 :wink: ...a potom sme boli aj pri tej druhej fontanke, co som vam spominala a uz su tam rybky..aj nemo :wink:
14. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ..je to jedla oblatka...kupis ju aj na nete aj v aide....a je to super...tortu upecies..oblatku na nu buchnes a ...jej aku krasnu tortu mas :wink: ..a hlavne da sa to jest a su rozne motivy...zajtra budem piect, potom hodim foto, aj receptus :wink:
14. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farmári - že by som sa prihlásila :grinning:
14. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 co ti chyba? :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor oslavujete presne na deň? My by sme nemohli,lebo polovička ľudí by neprišla a v podstate ani krstní rodičia ešte neboli pogratulkovať Evičke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor princ na bielom koni ....doteraz vždy prišiel len kôň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak toto bude čo za šou? budú aj ružičky rozdávať :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 :grinning: :grinning: :grinning: ..vsak aj kon dobry..dolezite, ako si ho osedlas :wink: ...ani, my uz mame aj balony...doteraz sme fukali....este kus a posledny fuk v mojiom zivote.. :grinning: ...deti trvali na tom, ze ked 16teho, tak 16teho...tak to tak bude...a rodina ..teda ostatok pridu cez vikend...ta sak daco este upecieme, ..noo :grinning:
14. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
traky krásne fotečky :wink:
Maťko je frajer, budeš od neho húfy ctiteliek odháňať :grinning:
14. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 dakujem :wink:
14. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ked kukam aky farmari...tak radsej berem fakt toho kona :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok