Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

blani2
14. jún 2010

Ani, su nechápavá, odkaz jsem si otevřela, ale nic mě neosvítilo 😕 Budou mě za ty nem zavináče stíhat? 😀

traktor
14. jún 2010

@blani2 ..tie @ som ani ja zo zaciatku nepouzivala..aj teraz velmi malo...radsej pisem normalne, bez ryb.. 😉

ani3012
14. jún 2010

nie,ty sa prihlás v SK verzii na koníkovi a potom sa pozri na svoju lištu hore

https://www.modrykonik.sk/

@adka12 ti idem písať IP,ale ešte som s ak nej nedostala 😀

ani3012
14. jún 2010

@traktor Ivi,ale Blanke to neukazuje preto,lebo je registrovaná na CZ verzii.Takže ak jej my dávame @ ,tak aj tak prd vidí.Musí sa prihlásiť na SK verziu,alebo poslať z cz verzie formou "odpovedz"

traktor
14. jún 2010

@ani3012 ahaaaaaa...aj tak o nic nerisla 😀

ani3012
14. jún 2010

@blani2 tak išla som teraz cez CZ.
Ukazuje ti to niečo hore? Ako IP ale je tam napísané : Zmínky o mně

blani2
14. jún 2010

ahaaaaaa, heureka 😀

ani3012
14. jún 2010

😉 😎
@blani2

ani3012
14. jún 2010

@traktor jak že o nic neprišla? Stavím sa,že ich tam má na celú stranu 🙂

majkas
14. jún 2010

traky tak sa tesim na foto a recept, mozno okopirujem
ale ja som tu v BA normalne nenasla este dobru cukraren, ked neratam Cafe mayer na hlavnom namesti co je super draha

ani3012
14. jún 2010

a zavináče niesú povinné,ako si teraz asi zistila 😉

blani2
14. jún 2010

Ani, pozooor, já na cz verzi zavináče vidím...se to tu dobře motá 😀 Takže jde vlastně jen o ty zmínky, že? Tak to mě nějak netrápí a já o každém jen dobře 😀

ani3012
14. jún 2010

idem aj preč,upratať fotky,lebo strašný bordel v tom mám ,aj na 3 krát nahrávané a skopirované 😝

blani2
14. jún 2010

jdu si dát zavináče 😀

nykyta
14. jún 2010

dobry wecer babulky 😉 som tu asi len na skok bo macik je z ockovania hotovy-stale mrnci a potom sa rozplace ☹ ☹ chuda take krokodilie slzy pusta az placem aj ja 😢 😢 straaasne je horuci,ale teplotu som este nemerala bo ho nechcem vyrusovat-hned by bolo po spanku 😕 😕 tuto noc sa asi moc nevyspime bo budeme v pohotovosti 😕 😕 😕 ale sak volako to zvladneme 😉 inac dakujeme za komplimenti 😉 ja som si myslela,ze vazime malo ale ked vravite ze je to ok tak som v klude 😉 lebo sme pribrali len 800g za dva a pol mesiaca 😕 je to ok? 😕

ani3012
14. jún 2010

@blani2 ale nevidíš tie,čo ti pošlú z SK verzie.

blani2
14. jún 2010

ani3012, díky za vysvětlení pa 😵

I já se loučím, bambulky. Musím tu ještě něco porobit. pa a dobroooou

nykyta
14. jún 2010

a ozaj babule neda sa to dat na tu povodnu verziu konicka? 😕 😕 tato sa mi nejako nempozdava 🙄 🙄

nykyta
14. jún 2010

@blani2 pa a dobru nocku 😕 a aj
@ani3012 dobruu 😔

nina41
14. jún 2010

@traktor ale maly to ma ako kašu na hrudničku,pleciach ,doktorka rozmyšlala či to niesu osypky,dnes som bola s tov mojov nohov tak doktor mi povedal,že dufa,že to nebude zapal ☹

traktor
14. jún 2010

@nykyta ahoooooooj...dobra vaha..a co chces aby bol sumo, ked uz chodi?...preto menej pribera...a je akurat, krasny chalan... 😵 😵

lucia32
14. jún 2010

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2212733 môžme machrovať na kupku 😀
Idem off, bo som dnes od 5 hore, Bianka šla do Tatralandie, príde až okolo polnoci, treba po nu ešte ísť autom 😉

traktor
14. jún 2010

nina matko to ma ako krupicku..to je zo slniecka...take cervene ..krupicka a drsne.....nyky aj ja to chcem radsej tak ako bolo...uz sme si zvykli..a teraz zas...

lucia32
14. jún 2010

A chorôbky hééééš....dobrú nôcku, nech sa vám krásne spinuškáááááá 🙂

traktor
14. jún 2010

@lucia32 dobruuuuuu nocku 😵 😵

traktor
14. jún 2010

cudak, marian..este nikdy necitil, zensky dotyk....nech skoci ku mne..mozem ju jednu vytat.. 😀 😀

nykyta
14. jún 2010

@traktor -trakusik ja som sa len obavala ci to neni malo 😕 a suma mat nechcem 😀 😀 😀 a ani nebude bo u nas su vsetci sportovci 😀 😀 a ozaj sa to neda vratit spat toho pejka 😀 😀 a kto to vlastne meni a preco??? 😕 😕 😕

nykyta
14. jún 2010

trakus tak to sme sa teda s mm zasmiali 😀 😀 😀 😀 tak vytat 😀 😀 😀

nykyta
14. jún 2010

jaj u nas fici futbal 🙄 🙄 🙄 🙄 ziadna farma 😀 😀

traktor
14. jún 2010

@nykyta neviem, naco toto bolo dobre..ked chceli, mali to zmenit hned...preco az teraz...neviem..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre