Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

traktor
15. jún 2010

a my sme blazniva rodina ...som myslela, ze nepoviem..ale...my uz sme po 😅 ...tak sme nevydrzali...noooooooooo

riusik
15. jún 2010

dobry vecer..
pre ba a okolie.. http://www.cukrarskepomocky.sk/ - kamenny obchod na dlhych dieloch

lucim
15. jún 2010

traky jeeeeeeej, tak vsetko naj k zajtrajsiemu prvemu vyrociu od stvrteho porodu. a matkovi vsetko naj naj naj a taku milujucu ocarujucu rodinu ako ma ,nemohol by si zelat lepsiu. 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
15. jún 2010

ahoj riuska, ako sa mavate?

riusik
15. jún 2010

ahoj lucimka, ja tak opatrne nakukam.. som ani nezavolala, ze nepridem na sobotnajsie stretko ani som neprisla.. ale fakt som chcela, ale vsetko bolo proti mne.. a ked som videla tie fotky.................... nenormalne dobre ste sa museli mat..
ale inak, dakujeme, mame sa dobre, hlavne ze su detiska zdrave.. alex je super, akurat sem-tam mama nevie, co presne chce, tak bojujeme troska 😉

lucim
15. jún 2010

rius musis dotrenovat alexin slovnik a rec tela. studuuuj 🙂 🙂 🙂 a coze sa dialo, ze vam to v sobotu nevyslo? skoda, som sa tesila, ale nie vzdy sa da... a bola fakt taka prijemna pohodka. 😉

riusik
15. jún 2010

hej, hej, ono vlastne aj ked niekedy viem, co alex chce, je to nezlucitelne s tym, co prave chce tomas 🙂 😎
a co sa stalo? isla som poobede na jahody, ze prinesiem na stretko a neurobila som dobre, prislo mi velmi zle, tak som lahla.. ze na chvilu a zaspali sme spolu s alex ako take sloniky.. ale aj ked som si pospala, nebolo mi dvakrat dobre, tak som neriskovala a nechcela som vystavit ani vas nejakym stresom mojim pripadnym odpadnutim..
ale sak snad este nejake stretko bude, do konca leta.. ci?? ze by som vas uz nevidela?

lucia32
15. jún 2010

@traktor tak ste to nevydržali? krásne fotečky, krásna rodinka, super oslava 😵

lucim
15. jún 2010

ked sa dohodneme, tak stretko bude, coby nie. aj 3 uz su stretko, nie? 😉 napriiiklad ... zavolam vam niekomu, ked pojdeme pozriet svokrovcov a bude. 🙂 a napisem to sem verejne, nebudem sa tajit, ze sa stretavam. 😝

lucim
15. jún 2010

rius, ufff, otrava jahodami??? no teeeda, chudatko nase... to je des, ked si clovek pochutna a ono sa mu to takto vypomsti, 😒 hnusoby jahody. urcite neboli od 12tich mesiacikov. 😉

lucia32
15. jún 2010

lucim, rius ahojte...

lucim
15. jún 2010

ahoj luuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙂

traktor
15. jún 2010

rius no teeeda 😖 ...a stretka este buduuuu....hlavne, ze si ok 😵 😵 😵
@lucia32 ...no tak tie torticky na nas tak smutne mrkali...tak co s nimi... 😀 😀 😀 ...a dakujem vsetkym za komentare 😉

zuzinaaa
15. jún 2010

ahojte babulky pekne vás pozdravujem neviem či tu niekto je ,ale ked možte dajte nejake tipy čo davate detom na tu predposlednu večeru ja zvyknem kašu ,ale stále sa to nedá či ? A ešte ked niktora viete poradte aku rybu možem spravit malej .Dakujem a pozdravuje vás 11kiková buchta s 80cm a 4mi zubami čiže Mimi cmuk

riusik
15. jún 2010

@lucim niekto sa tajne stretava? tedaaaaa...
a nie jahody boli na vine, ale teplo a nespravny cas...

@traktor krasne photo, torty, uzasneee fakt, no a naj je matko 😉

lucia32
15. jún 2010

@riusik a to ti došlo zle z jahôd? či zo slnka? ja som teraz pár spráskala, ale slnko už nesvieti 😀 😝

riusik
15. jún 2010

@lucia32 ja som asi hodinu oberala jahody na tom najvacsom slnku....

lucia32
15. jún 2010

@zuzinaaa tak naša už kašu ani nejedáva, nejak jej odpadla od chuti, papáme čo príde...ovocie, keksíky, jogurt, puding, varený zemiak, chleba, alebo to čo bolo na obed 🙂

lucia32
15. jún 2010

@riusik to teda muselo byž jahôd...ja len mištičku 🙂 na zajtrajšiu tortičku 🙂

lucia32
15. jún 2010

Nejak to tu viazne 😝 tak idem off....dobrú noc 😵

traktor
15. jún 2010

@riusik dakujeme 😉
@lucia32 mne to tu padaaaa 😠 ...a dobru noc,,,a nech sa ti sniva o jahodkach 😀 😉

lucim
15. jún 2010

este ste tu? sme sa zakecali s drahym a bola som po pradlo v altanku ....
a viete co som videla? kunu, normalne mi prisla az do altanku, mne sa tam medzi tym zhaslo svetlo, tak ma nevidela ... som jej povedala, ze co tu robis, kuna? a ona zase odisla. 🙂

majkas
15. jún 2010

ahojte,

tu uz sa vo velkom oslavuje??? 😀 😀 😀

tak teda aj Tamarka posiela velku pusu na kazde licko jednu a s maminkou spievaju
Veela staastia zdraviaaa,
veela staastia zdraviaaa,
veela staastia mily Matko,
vela stastiaa, zdraviaaa 😵 CMUK 😵

Matko nech si vzdy taky usmiaty ako na fotockach, nech sa ta zdravicko drzi zubami-nechtami a nech mas vzdy okolo seba super maminku, ocka, sestricky a braceka a este veela vela kamaratov 😉 cmuk 😵

majkas
15. jún 2010

@traktor traky torticky su suprove, uz som si ulozila aj s fotkami (s tvojim dovolenim 😉 ) necham sa insiprovat
chcela som matkovi pripojit aj obrazok ku gratulacii ale nejde mi to, furt vypise chybu, to mi uz aj vcera robilo ☹

@riusik dik za kontakt na cukraren, asi tam buduci tyzden naklusem

my ideme zajtra na poradnu s pik pik tak sa velmi netesim,ale hadam to cele neprereveme, a poobede dojde sesterka, bola na jeden semester v rusku, studuje tlmocnictvo nemcina rustina tak sa tesim na zazitky. takze zajtra sa ukazem asi az vecer ak to vyjde a Tami nebude nejaka nepokojna po ockovani

majkas
15. jún 2010

huraaa!
Matko len a len pre teba 😵 😵 😵

majkas
15. jún 2010

@lucim juj by som sa asi bala kuny, sak to je asi aj nebezpecne ci nie? aspon ked je hladna tak to nie je aj agresivne?

majkas
15. jún 2010

tak predsa mi podarilo pridat tie fotky, tak kto ma chut kuki a sipka doprava 😉
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album...

majkas
15. jún 2010

asi uz vsetci spinkate tak idem aj ja, dobru nocku vsetkym

ani3012
16. jún 2010

Krásne ránko prajem ! Dnes tu máme už veľkého chlapa ! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Matejko má dnes 1. rôčik !

@traktor
Matejko mal termín narodenia 20.6. ale a narodil sa 16.6. s pôrodnou váhou 3200 gramov a mal pol metra čiže
50 cm! No kus chlapa !
Ivanka,pridaj prosím ešte prípadne ďalšie fotky a popíš niečo o malom,pochváľ sa 😵

Maťko,všetko najlepšie k tvojím narodeninkám,nech máš vždy okolo seba toľko lásky ako doteraz a veľa veľa šťastíčka a zdravíčka,ti praje teta Anička a Evička.

A NECH NAŠE DETI MAJU BOHATYCH RODIČOV !!!!!!



Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre