Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

arci
16. jún 2010

to ano už jsme to zkoušeli i tento rok ale Emi na to byla ještě moc malá a kluci divocí, ale tyto vánoce to se vyřádí všichni 😀

traktor
16. jún 2010

spomienkova..kto to je? 😀 😀 😀

lucia32
16. jún 2010

@traktor tak to sa tiež podoba nezaprie 😉 Hlavne na tej poslednej akoby si z oka vypadli, či skade? 😀

lucia32
16. jún 2010

@traktor žeby malá trakuš? či tatinko? 😀

traktor
16. jún 2010

a este jedna ..to je moja mama, potom ja a mojej mami sestry dvojicky 😀

traktor
16. jún 2010

@lucia32 mala trakus 😀

majkas
16. jún 2010

ahojki,

prechadzka sanakonala kedze leje jak z krhly aj je chladno, nabalkone ukazuje 17 stupnov....

obedik pre Tami sa vari tak som vas dosla kuki a este raz teda srdecne gratulujeme Matkovi, nech z neho vyrastie krasny chlap,usmievavy jak slniecko ako je teraz 😉

a tiez ostatnym oslavencom vsetko naj,speci pusa pre Sarku nasu piknikovu kamosku 🙂
a tiez luckinym detvakom Minovi k narodkam a Bianke k meninam vseeetko najsamlepsie a hlavne vela zdravicka 😵

no a fotku luci, to fakt ze Mino a Naty su jak jedno 🙂 a Matko a Patkotrakyni tiez 🙂 som zvedava jake bude tonase druhe nekdy priste az to bude 😀

arci Emka je krasnucka, taka baculka jak nasa Tami, a jak sa zlato tuli k havovi,super fotka 😉

traktor
16. jún 2010

marnost som zabudla na patka v skolke tak utekaaaaaaaaaaaam papa...je to len o 2 domy dalej od nas...to bude beh 😀

lucia32
16. jún 2010

@traktor ale si bola krpatá 😀

lucia32
16. jún 2010

@majkas ďakujeme...no majú spoločných rodičov, tak by sa mali podobať 😀 😝

arci
16. jún 2010

majky,,, to jo všichni říkají že je taková buclatá ale ona má asi ten kulatý obličej po nějaké babičce, protože jinak co divočí se hezky vytáhla
traky tak přeji příjemný běh 😵

majkas
16. jún 2010

@lucia32 no ked si si ista 😝 😀 😀

a inac aj my dakujeme za pochvaly foto

a otazka,nemate niekto bezdotykovy teplomer? ze ktory je dobry, chceme si kupit lebo Tami si nechce nechat zmerat v dupke, resp.je to dost obtiazne a ten cumlikovy co sme dostali furt namera inac,podla toho ako intenzivne ho dudlikuje, takze je v podstate na nic

lucia32
16. jún 2010

@arci ty si tiež Lucia? Lucky tu vedúúúúúú 🙂
Emuš je velmi podarená, pekné fotky v albumčeku...nejaká osoba to tam trošku prznila hláškou o odloženom decku u babičky...no ja na tom nevidím nič zlé, naše to absolvovali už od pol roka a nikdy nebol problém aby u baby víkendovali a rodičia si aj užili niečo iné okrem cikania, kakania a revania 😀 No ale záleží kto má aký vzťah s maminou, že jooooo 😝

arci
16. jún 2010

a taky Emíkovi hodně chutná, sní dá se říct všechno a vždycky, ale raději budu mít jedlíka než vyhublé dítě, i když všeho s mírou 😉

lucia32
16. jún 2010

@majkas jj, som si istá 😀 a napriek tomu je Bianka odlišná... 😵 Miňo a Naty schytali môj face 😝 ale aj tak sa to vekom mení...a to je na tom to najkrajšie 😵

ani3012
16. jún 2010

@lucia32 toto čo tu je za bordel? 😠 si mi nemohla včera do Ip napísať ,že aj mladý má narodeninky ? 😠 😉

Miloškovi všetko najlepšie k narodeninkám,hodne hodne zdravíčka,veľa lásky aby ho mamina a tatino poslúchali !!!! 😵 😵

arci
16. jún 2010

jj lucia taky taky 🙂 🙂 🙂 🙂
všimla jsem si, ale já jsem za to ráda že mám občas čas na něco jiné a ono potom roce, co táta je přes týden pryč a já mám Emi na krku to jinak ani nejde, máma s tátou taky potřebují čas pro sebe 😵 😵 😵 a máme hodně práce kolem domečku a s Emi je to těžší,
a taky ta naše divoška je na mě věčně přilepená a musí si zvyknout na někoho jiného a nevidím na tom nic špatného, od čeho by tu jinak ty babičky byly 😵 😵 😵

ani3012
16. jún 2010

@majkas my máme ušný a je na prd 😝 možno len s ním neviem merať... 😒
a digitálny pod pažu si neskúšala?

lucia32
16. jún 2010

@ani3012 jaj a to som mala? mne to nem vadí, ja som si ho tu pooslavovala dostatočne 😀 😝 , ale na druhý rok ťa neobídem 😀
Cmuk, ďakujem....

majkas
16. jún 2010

@ani3012 nie pod pazusku sme este neskusali len neviem ci by som uspela nasilu jej drzat ruku pri tele
a ten bezdotkovy nemyslim do uska to je napr taky-mesrias zamierenim na cielko alebo brusko http://www.lekarna.cz/teplomer-lekarsky-infrace...
je to dost drahe ale da sa s tym merat napr aj teplota vody, mlieck apre babo a pod

majkas
16. jún 2010
lucia32
16. jún 2010

@majkas je to zaujímavé...len by to chcelo aj nejaké recenzie ...

traktor
16. jún 2010

uz som tu...majkas neporadim , mame rychlobezku klasicku...a potom taky co na celo prilozis...arci ten komentar..to su take, co nikdy nikdy nikdy...a predsa je dieta vecne u babicky 😀 😝

traktor
16. jún 2010

a inak tu je to sama lucia a matej 😀

majkas
16. jún 2010

@lucia32 sak skusam hladat, len pomedi to varim a hladam ubytko na dovolenku niekde na slovensku tak mi to moc rychlo nejde 🙂 ked nieco najdem tak to tu hodim

lucia32
16. jún 2010

@majkas idem domov, ale poobede sa môžem na to mrknúť, ja mám čas...aj tak prší a skoro nikto nechodí 😝

arci
16. jún 2010

traky to jo to znám, to je pořád to nikdy nebudu dělat, pryč bych nedala a jak pak bude jednou ráda, že ty babičky má a že to dítě vůbec zná i někoho jiného a nedělá scény.. to znám taky pár takových jedinců co jsou pořád s mámou a ta nemůže nic
no divoch je vzhůru takže půjdeme papat a vzhledem k tomu, že je opět hnusně tak asi tahat hračky po domě 😉

arci
16. jún 2010

a myslím, že větší újmu po tom víkendu měla jsem měla já než Emi 😵 😵 😵 😵 😵 ta přijela vyřechtaná a od bábi se jí ani nechtělo, to máma se v noci pořád budila protože jí tam něco chybělo 😵 😵

lucia32
16. jún 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre