• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
deň otcov riešime tak ako deň matiek...pusa a hotovo :grinning:
@lucim aj naša je mrzutko, už 2dni fičíme na viburcole :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlavne keď príde večer je nervná :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi horné jedničky, má to dosť prekrvené a vidno, že hlodák je už na spadnutie...zatiaľ sa nepredrali, už mi ukázala aj pusinu...minule na prstílu to bolo asi niečo iné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koľko zubov už máte?
17. jún 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim nie nebudem to riesit bo on neriesil den matiek :grinning: :grinning: :grinning: ani mdž :grinning: :grinning: :grinning: takze nic nebude :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyky macko je na tej kosacke dobryyy :slight_smile: u nas by sa na tom nedalo vozit, zatial mame iba tu motorovu do ruky :grinning:
ja som tie sandalky objednala, lebo chcem, nic take drahy nema, iba slapky, tak take sportove na remienky mali v akcii v sante, aj ked povedal, ze mu nic netreba ... ale kto sa o neho postara, ked nie ja? tak ked uz budu, tak to dam k sviatku, hehe :grinning:
lu a mame 6 zubov - 2 dole, 4 hore ... a na dalsie dolne to nevyzera, dalej som nedovidela.
17. jún 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lu, aj ja som vcera dala viburcol, po nom sa mu asi podarilo zaspat. :wink:
17. jún 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavencom velka cmuka :dizzy_face: aspi dakujeme :dizzy_face: , teplotky nech idu do dža :wink: ...zubky u nas zatial nezmenene 6 ks, aaaaaaale...vidno spodne dvojecky aj dalsie tak asi pojdu naraz...teplotka ziadna..tak uvidime,,,den otcov...oslavime tak, ze nabalim matka tatovi a moze si ho uzit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta perfisne fotky :wink:
17. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky doooobry napad ... poslem ich na vylet do prec. :grinning: :grinning: :grinning: ale nie, to este u nas bude brasko s rodinkou, (ostavaju u nas prespat po oslave) ... tak ich nabalim vsetkych? :grinning:
17. jún 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme hore, ideme sa obliekat do tej lekarne ... papaaaa poobede. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. jún 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ajooj :wink: a veru mas pravdu,zeby som mu ho aj ja pribalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak koceny pockajte,len mi to nahra na youtrubku a hned vam sem poslem videjko ako zabavit mrncneho chlapusika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cely den som ho skoro nevidela bo tato kosil a on s nim a potom pol dna ohliadal kosacku :grinning: :grinning: :grinning: no ze kocare :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by som zabila kebyze vyrazime do mesta s macikom na kosacke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by bol poplach v meste :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak macik uz konecne odfukuje a ja si idem dat kaficko :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatim papa lu prijemnu prechadzku a dobre nakup :wink: :wink: :wink:
17. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ahoooooj :slight_smile:
@nykyta ja som tu..tiez nahravam video :grinning: :wink:
17. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy na kosacke mi na voziku...nase matka vozia na takom voziku co ma 4 kolesa po dedine :grinning: :grinning: :grinning: ..ale tak u nas uz kazdy vie, ze sme divny tak to uz nikoho neprekvapi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no vidis na ten viburcol dom zabudla :confused: :confused: :confused: ten mu tusim robil dobre :confused: :wink: a my mame 5 zubkov a 6 je na ceste,ale neviem na ktorej,zeby som mu sla oproti :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor ze divna tak potom aj nasa rodinka je divna :grinning: :grinning: :grinning: babka ho minule tiez vozila vo vsetkom co malo kolieska :grinning: :grinning: zacalo to kosackou potom vozikom a skoncilo to furikom ci tackami :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta aj po ulici?...tak vtedy vitaj v divnej rodine :grinning:
17. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co sa dolezite je ked malemu sa to paci :grinning: :grinning: no a nasmu mackovi ti poviem sa to nenormaaalne pacilo :grinning: :grinning: :grinning: tak bol vyskereny a hrdo sedel jak keby bol v nejakom faaare :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor sak po ulici isli v tackach,ale tu sa nema kto divit :grinning: :grinning: :grinning: akurat ti co idu okolo na aute :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta my hovor...uz len znacku dokupime a mame...detom sa take blbosti pacia
17. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bo to neni ulica,ale cesta :grinning: ale neboj isli po chodniku :grinning: :grinning: a to len pred branou :grinning: :grinning: idem na to kafco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: hned pridem :grinning: duuufam :grinning:
17. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta tak nasi po ulici, aj po ceste, vsade..u nas nie je po celej dedine chodnik..tak je to take..ale da sa...a dobru...co sa povie ked ides pit kavu?...dobre kavickovanie..ci ako
17. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor :grinning: :grinning: :grinning: nechaj si chutit :grinning: :grinning: ale to je jedno :grinning: :grinning: dakujem uz som ju vyluchala na jeden glg bo macik sa zacal preberat tak som ho este ukocikovala :grinning: :grinning: tak zatim idem robit obedik v skle :grinning: :grinning: hipp to isti :grinning: :grinning: pekny dnik :grinning:
17. jún 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko doteraz tancoval len hlavou...tak je nacase ho to naucit aj inak :grinning: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/user/matejkovamamina
17. jún 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

tak hlasime zo vcerajsej poradne, vazime presne 10kg a meriame 77cm :slight_smile: plakali sme statocne a veeela sak nech vedia ze tam sme, pik pik bolo najhosrie ale co uz. potom nam doma po takom vydatnom placi zaspala o 4 a spala do stvrt na 7, takze nocny spanok sme zahajili o pol 11 a to som zaspala s nou.
ale musim poklopat ze maximalna teplota bola 37,7, takze sme nedavali ani ziadne lieciky, nech sa telicko samo ubrani a buduje si imunitu.teraz spinka od 11 som zvedava dokedy potiahne

a kupili sme nakoniec ten microlife teplomer http://www.docsimon.cz/zbozi/microlife-nc-100-digitalni-bezdotykovy-teplomer za 55 eur, je to fakt sikovna vecicka, az na ten pipaci zvuk co to vyda ked domeria, to by mohli premakat aby sa to dalo stisit lebo v noci sa mi to zdalo dost hlasne

@nykyta perfetne potapacske aj kosackove fotky a aj videjko :slight_smile:

@traktor no tak toto videjko je uplne ze super na rozveselenie celeho dna :grinning: aspon teda pre mna :wink:
17. jún 2010 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem povesat pradlo a umyt riady, ked sa Tami dovtedy nezobudi tak este pridem
17. jún 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor jééé to videjko je skvelé :grinning: , už viem ako naučíme Naty tancovať :grinning: masová psychoza :grinning:
A sa idem pochváliť už vieme ukázať kde máme hlavičku a kde má ušká :dizzy_face:
17. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas joj pik pik chudinka malinkáááá :cry: luty, luty... :dizzy_face:
Váha super a aké ste velkéééé :wink:
Posielam cmučka na nožičku :astonished:
17. jún 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som spat
@lucia32 lucka dakujeme za cmuky
17. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj nás čaká očkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: , naposedy ho zvládla celko pekne, síce revala, ale kto by nie? že? :sweat_smile: Teraz ideme 28.6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok