• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucia32 to idete presne na nase narodeninky :slight_smile: tak budeme drzat palce

inac doki mi kazala, ze ked budu v lete velke horucavy tak mam vysadit vigantol a zacat davat zase az v septembri, neviete preco? ked bude chladnejsie tak mam normalne pokracovat
17. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sme hore, ale 2,5 hodky si pekne pospikala
papa
17. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas tak to som nepočula o tom vigantole? :confused: idem zistiť?
17. jún 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Denne sa podáva len do 1 roka a do troch rokov len v zimných mesiacoch :wink: to mám z diskusie... :wink:
17. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitamín D( Vigantol) se kromě potravy dostává do těla pobytem na slunci. (pobytem na slunci se tvoří v játrech látka, která podporuje tvorbu vitaminu D a usnadňuje vstřebávání Ca do kostí a zubů). Takže proto je dobré v našich klimatických podmínkách přes zimu ještě přidávat Vigantol(vitamín D). Ale pokud děti prospívají dobře, hodně se pohybují na čerstvém vzduchu a mají pestrou stravu, která tento vitamín obsahuje, tak to není nutné podávat.
17. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V lete vigantol nieje treba davat, lebo staci 2x 20 minut tyzdenne na slnku a mas dostatok vytvoreneho vitaminu D ;) ovsem ma to byt priamy kontakt so slnkom (ziaden uv faktor krem) v case od 11.00-15.00 hod, vtedy svieti to potrebne vlnenie ktore vytvara vitamin D v kozi. preto dat klobucik na hlavu, ruky nohy mozu byt von. staci ti na to velkost detskej dlane -myslim plocha ktora by mala byt minimalne na slnku pre potrebny efekt. :grinning: ... to je zas iný zdroj :wink:
17. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/user/matejkovamamina jedno take obycko video z dnesneho rana..
17. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas krasna vaha, pik, pik fukame :dizzy_face: boztek posielame :dizzy_face:
17. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

gratulujeme k ďalšiemu prvému rôčiku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a samozrejme aj k 11. mesiačikom

Dnes sme mali ísť na alergo s Matúškom. V zime mal neustále soplíky, tak nás tam dr. odporučila. Boli sme tam objednaní od 7.1. a dnes ráno mi volala sestrička, že tam dnes dr. nie je :rolling_eyes: . Parádne zariadené, čo vám poviem. Inak pravdupovediac sa mi tam ani nechcelo ísť. Tak sme to nechali tak...

A teraz poobede bola poradňa. Váha 10 590 g a cm nám nemerajú. Bolo aj pich-pich. Chúďa moje. Asi 10 min plač, potom bolo dobre. Doma sme dali cicíček a zaspinkal. Od rána nespinkal, tak už bol aj taký všelijaký.
Snáď to prebehne bez komplikácii. Obkladíky sme dali :wink:

@majkas váhu máte ozaj peknú. ale veď aj spapá... veď na tom stretku, klobúk dolu. to by mal náš Matúš na 2 krát

@lucia32 pekná, nová foto :slight_smile:

a o tom Vigantole nám nič dr. nehovorila :zipper_mouth: . Len ďalšia poradňa na začiatku augusta - ročná

@traktor ešte raz všetko naj... naj... naj... Maťkovi
17. jún 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajona alergologia no fúúúúj, aj vás niekde inde pichla? Asi nie, čo? To je fakt des :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nožičku fúkame :dizzy_face:
17. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 no ani tam nejdeme. sme si mysleli, že v zime, keď kúrime krbom, že či mu to nejako neškodí. a teraz ho tie soplíky chytili znovu a krbom nekúrime. tak sme to nechali tak.... ale aj tak. pol roka čakáš a oni ti hento povedia, že tam dnes nie je. a keby som jej povedala, že tam chceme ísť, tak termín zase asi o pol roka. divní ľudkovia

za nožičky ďakujeme. jaj... nemám rada tieto očkovania :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...TEN NEMA CHYBU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mne zrusia :sweat_smile:
17. jún 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobryyyyyy vecer, matko uz spinka, prisla som si sem zase vydychnut.
traky, tanecky tvojich deticiek su perfektneeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: naozaj sa matko chyta. aj ten nas certik zacal teraz viac tancovat, ale klasika, jak na zaciatku, vidi fotak, prestane. ale raz to odchytime. :slight_smile:
aj to druhe videjko je super, to som dobre videla, ze si zapinal telku? a ako si krasne nosi vankusik a vola ta. :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer

aj my už hajáme... pssst nech nám to vydrží..
17. jún 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a toto sme dnes objednali sýkorke k narodeninkáááám :grinning:

cenu si nevšímajte.. sponzoruje dede...

http://www.amkotoys.eu/product/dreveny-kocik-klasik-65/
17. jún 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, ten je dobryyyyyy,. ale doma to nechcem. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jajo, mozno by vam vycarovali nejaky blizky nahradny termin ... medzierka sa vie vzdy najst na mimoriadne pripady. :wink: ale cloveka to nastve ... a ten nahradny termin vam mali ponuknut hned s tym, ako vam povedali, ze tam nie su. :angry:

vigantol - ja som automaticky prestala davat tie kvapky, odkedy je matko vacsinu dna vonku, aj som zabudla a potom - nejak mi to napadlo, ze uz si D tvori sam - a fajn, ze ste to tu takto potvrdili. :slight_smile:, matko je pekne snedy - po mne. chyta ho aj v tieni, aj sa kremujemes UV fa.
17. jún 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný kočík,je to iné ako v obchodoch.Mne sa strašne páčia tie prútené.
Elinka bude frajerka :dizzy_face: len jej nezabudnite dať bábiku do kočíka :wink:

17. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
my sa este len kupame a vam uz deturence spinkaju

sme boli dlhsie vonku, lebo bol mrzutko a placko. Uvidime aka bude noc...
17. jún 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samy ahooooj :slight_smile: ten kocik je cool, klasika, krasny. to sluzi aj ako choditko, ze? :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skôr sa bojím aby tam raz Beku netlačila... :wink: ak bude po mne tak určite.. a bude plný kamienkov a paličiek a tak...

@traky tanečník parádny... aleeee... asi máme víťazku tanečnej súťaže..neskromne sa hlásim a už sťahujem video
17. jún 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajo, raz dlhsie vecer taha matusko, inokedy tie nase potvorecky. :slight_smile:
samy, som zvedava. :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas caka na rozbalenie na narodky toto, uz sa s drahym tesime, ako na to zareaguje matko ... mozno sa tesime viac ako on. :slight_smile: http://www.webhracky.sk/tovarV/PL6614.jpg
a idem kuknut draheho mobil, ci tam predsa len nema kusok tanceka, ked uz tu tancime. :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim hej zapne telku a ide prec...telka ho totiz vobec nebavi, len ju rad zapina :wink:
@samayka ..no my sme radi, ze aspon trosku sa chytil..doteraz len hlavou trepal...tak sned sa mu to zapaci, a nabuduce sa predvedie viac :grinning:
17. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka krasny kocik, to bude radosti :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka no už si ju viem predstaviť :grinning: Zlatá bude :dizzy_face:

aj mne Eva už spííí :slight_smile: Mala by do rána,ale radšej sa nebudem chváliť,lebo dva týždne dozadu zaspávala o 23. hodine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim aj u vas bude radosti :wink: ...uz tu budeme mat kopec jednorocnych deticiek :slight_smile:
17. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechce sa mi prehladavat mobily, k tanecnikom sa pridame neskor ... este tu bezia konkurzy do mimi tanec show, ze? :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huhuuuuuu
17. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok