Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucia32
18. jún 2010

ja som toto dnes vyaukciovala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2230433 😝 , šla som podla bokov a prhodila, až neskôr si uvedomila, že ten pás 72 cm...to bude o hubu 😅 ...zrejme postojí rok v skrini 😀 Inak už som dala dole 2 kg, ale dalších 12 ešte mám 🙄

lucim
18. jún 2010

tak, balony nafukane, torta urobena, len som to dodzubkala 😖
zabi stastnu cestu a vela perfektnych zazitkov. 🙂

lucim
18. jún 2010

lu peeekna sukna, urcite bude akurat. 😉

lucia32
18. jún 2010

No nič idem ja haji....
@lucim a čo sa ti podarilo, respektíve nepodarilo 😅 ????

leve26
18. jún 2010

ahojky maminky som tu len na skok a hned idem zacal sa mi akosi mrvit pampusik,dnes bol cely den s tatinom.zvladli to prvy krat boli tak dlho sami spolu.prajem pekny vikendik.

lucim
18. jún 2010

tak krasne som na vrch poukladala jahodky a nektariny a som to isla este "vylepsovat" zelatinou. po prve - bola nejaka divna a po druhe ... ani stipkou myslienky mi nenapadlo, ze tekuta zelatina a kysla smotana - vznikne kalny maglajz. ... som to rychlo zliala, ale uz to nie je take pekne. no som krava. 😖 😖 😖 😠

majkas
18. jún 2010

@lucim luci a to kedy u vas zacina oslava? uz hned rano?

lucim
18. jún 2010

ahoj leve

monikabe
18. jún 2010

Ahojte, prosim poradte mi, aku velkost topanocky mam kupit, teraz ma 18, to mam kupit 19 alebo rovno 20. A ako dlho bude nosit 19?
A davam fotku z prechadzky.

lucim
18. jún 2010

majka na obed.

majkas
18. jún 2010

@lucim tak zakry aj vrch piskotkami a hotovo, nebude nic vidno

lucim
18. jún 2010

monika - rozni vyrobcovia maju roznu velkost vnutornej stielky topanocky, orientuj sa rozmerom. matko ma nozku skoro 13cm a mame z 13,5 cm stilkou a su to 20 platenky a 19tky sandalky.

majkas
18. jún 2010

@monikabe a aku rezervu a teraz v tych 18tkach? my mame uz od jari 20tky, ale ma tam volno pred velkym prstekom skoro 1 cm, tak to ma byt

@lucim a o ktorej sa to Matko narodil? takze obed zacinate nasladko, tortou? 😀

lucim
18. jún 2010

majka uz som na vrchu nadoby ... ale nieco skusim ... keby som opatrne dala este smotanu a ovocie? piskoty sa mi na vrch nepacia, vsak to bude nudne, nie? ale dik za radu ... mna by uz nenapadlo to ist opravovat, ale mozno sa nadychnem a skusim ... alebo urobim este jednu? material mam, len miesto v chladnicke chyba. 😝 😝 😝

monikabe
18. jún 2010

V tej 18-tke je to tak akurat, v 19-tke ma malu rezervu, ale to su platenky. A ako dlho trva kym nozka podrastie?

lucim
18. jún 2010

maji asi zacneme tortou, ked pridu svokrovci a brasko s rodinkou .... a popri tom sa bude grilovat ... rano este chcem urobit nieco ako grecky salat a nieco ako tsatsiki salat. 😉 a narodil sa 11:40. o takomto case som nervacila na zenskom odd. , porodka bola plna, ze si ma tam nikto nevsima a ja neviem, co mam vlastne citit, len zo mna sla voda. 😀

lucim
18. jún 2010

monika v tom maskotovi si ty? 😀 😀 😀 neviem ako rychlo rastie nozka ... ale na www.liliputi.sk mali tabulku velkosti a veku, skus sa tam pohrabkat. 🙂

majkas
18. jún 2010

@lucim nechcem provokavat, ale sak teraz su to uz len krasne spomienky, ci nie?

a mozno skus dat najprv len smotanu, nechaj trosku stuhnut a takukladaj ovocie, aby sa ti to nejako nepozlievalo ked mas teraz na vrchu ... ak si to nazvala?...maglajz
alebo urob navrchu smajlika z piskotiek a ovocka, akoze ocka, a pusu a to coje tam farbne kalne tak to tak malo byt akoze farba smajlikovej pokozky 😅 😵

majkas
18. jún 2010

@monikabe a mozes si tie platenky vyskusat? ja by som velmi velke nebrala ak uz skusa chodit aby mu nelietala nozka

majkas
18. jún 2010

@lucim juj a to menu vyzera dobre, hned by som si dala 🙂

lucim
18. jún 2010

majka maglajz uz nie je, len to nie je hladke ... o chvilu sa na to pojdem pozriet. som dala jahody okolo a napisala som nimi 1tru a do ostatneho priestoru platocky nektariny.
si zlata. 🙂

monikabe
18. jún 2010

@majkas , diky za rady, pozriem si aj web
@lucim krasna som v tom obleceni? 😀 😀 😀

lucim
18. jún 2010

majka mozog matky je super... z toho neprijemneho ostala len hmla, do ktorej nechcem rypat, a tesim sa z matulika. 🙂 🙂 🙂

majkas
18. jún 2010

@lucim jaj sak to ked sa matko ponukne tak hned budes mat po hladkosti povrchu, pekne odtlacky rucky budu navrchu 🙂
ale chapem, ze ked sa uz clovek s niecim babre tak chce aby to bolo co najlepsie

lucim
18. jún 2010

monika jo, na nepoznanie . 😀 😀 😀 😀 😀

majkas
18. jún 2010

idem si ja uz lahnut, zajtra sa chystame behat po meste ked nebude liat tak idem nacerpat sily, pokial Tami dovoli a nenastahuje sa k nam do postele ako uz x-tu noc za sebou 🙂

dobru nocku teda a lucka tfuj tfuj nech vsetko super vyjde zajtra 😵

lucim
18. jún 2010

dobru noc majka, ja idem este do chladnicky a urobit torticke kozmetiku 😉
monika paa . 😉

monikabe
18. jún 2010

dobru noc aj vam a aj nasim drobcom 🙂

ani3012
18. jún 2010

dobrý večer ! a pre niektorých dobré ráno ! 😉

dnes tu máme ďalšiu veľkú osobnosť júlovo-červencových slniečok!

@lucim ................09.7.........................19.6..............3370g..........49cm...........Matej 😵
Matejko dnes oslavuje presne jeden rôčik !
Luci,poprosím pár slov o Matejkovom prvom rôčku 😵

Maťkovi posielame velikánsku pusu 🙂

ani3012
18. jún 2010

dnes oslavuje jeden rôčik aj Matej od duuupka

@duuupka ............19.6.........................Matěj
O ňom nemám ani "F" ale aj tak im blahoželáme k prvému rôčku a cmuka 😵
a taktiež poprosím Julku pár slov o Matejkovi 😉

my máme dnes 11 mesiačikov 😵 😵 😵
lenulla................19.7..........................Laura
adula13..............19.7..........................Kristína
sevzuz..................19.7.......................Lukáško

Meniny oslavuje: Alfréd, Leonid, Leonídas, Leoš, Ruslan, Alfréda
Meniny oslavuje v ČR: Leoš, Alfréd, Alvar, Leo, Leonard, Leonid, Leontýn, Lionel, Ruslan

Balhoželáme aj k 11. mesiačikom 🙂

Kalendárium:
♦Svetový deň žonglovania (Medzinárodná asociácia žonglérov – IJA, oslavuje sa od 1995)

a NEZABUNITE !
Zajtra je deň otcov !!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre