• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
dnes sa vam budem venovat , hviezdicky, len tu este mame susedov , matko mi 5x chcel zdrhnut z postele, na 6ty som ho nechala, tak sa ideme uspat schnappim. :slight_smile:
20. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
20. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer...oslávencom gratulujeme....Lauruške gratulka k 1. rôčku :dizzy_face:
My sme dnes vybehli do lesa, trošku sa nadýchať vzduchu, cestou späť (už v aute) nás omlátili krúpy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A Naty je opäť soplavá :angry: , rezáky sú už na spadnutie, už sú predky až biele, len len sa prerezať :pensive:
20. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka a čože? straší u vás, že Transylvánia? :astonished:
20. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ešte nespíte? :grinning:
20. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 ahoj, tak les zavidim, my sa uz dlhsie chystame, ze na huby..a furt sa neda bo prsi..skorej dostanem jednu po hube ako hubu do kosika :sweat_smile: ..a sople hes , hes...a tiez by ma zaujimalo...coze sa to stalo samayke?a lucim ako dopadla oslava?fotecky buduuu?
20. jún 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamicky,prave uspavam.dnes sme trosku posunuli olovrantovy spanok a uz je to tu.budem kolisat a kolisat
20. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ešte vás idem otravovať s tými opaľovacími krémami. V tom test magazíne čo sem dala Socierta bolo na druhom mieste opalovacie mlieko GARNIER AMBRE SOLAIRE KIDS 50+. Máte niekto skúsenosť s týmto mliečkom?
Prvý bol La Roche Posay, ale v nemeckom teste som zase našla, že obsahuje nejaké rakovinovotvorné látky :confounded:
takže rozmýšľam nad tým Garnierom. Ale neviem, či má aj ten minerálny filter, ako spomínala Lucim.
20. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz spiiime a susedia su uz doma :slight_smile:
20. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my spime od siestej :sweat_smile: ...sme boli na dvore, len v tricku a plienke a sandalkach..celkom fajn pocasie a to sa pritom ukazoval dazd...dnu sme vosli ako...ako..no straaaaaaasne ufulany alebo bolo super...a hned aj zaspal..som si zlikvidovala dieta :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majkas ahoj dakujem za odoved...ja dufam ze vasa dokina ma pravdu a naozaj nam uz tie sole pominu...uz je to fakt dlho a obaja sme uz z toho zniceni :frowning2:
20. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze prva fotecka z oslavy, bolo veeeelmi prijemne, prisli svokrovci, ich priatelia, moj otec a bracek s celou rodinkou. mojej mamine sme telefonovali. traky nam vybavila vyyyborne pocasie, fakt ukazkove. :wink: vsetci boli spokojn, dokonca si vypytali aj recepty na masko a salaty. braskovci boli do dnes, chceli sme ist dnes na folklor na myjavu, ale prsalo, tak sme sa len naobedovali a bracho mi preinstaloval pc. a na vecer prisli susedia. matko ma dalsie auticka.
20. jún 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim :wink: ....matko aj torticka...naspapanie :grinning: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klara_klara nech ta nadcha uz ide do dža :angry: ..kurnik aj s chorobami. aj s pocasim
20. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim torticka mnam mnam aj ja chcem taku maskrtku
20. jún 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky ani nevravim nech ide do prdele lebo sa trapime hrozne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani sem nemozem zajst :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam malo casu a ked mam tak oddychujem zameskane lebo vyzeram jak vyflusnuty somar... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta unava ma nici ale fakt verim ze uz to musi prejst
20. jún 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torticky boli 3, este maaaaame, kto si da? jednu doniesla aj svokra, ale tu som zabudla odfotit, ups. :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz pracujem aj na tych ostatnych, ale niektore su privelke, tak musim stiahnut program a zmensit. ale nebude to az tak dlho trvat, nebojte. :wink:
20. jún 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juu matko ma svoje autooooooo :grinning: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a lauruske gratulujem k 1. rociku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
klari, ufff, verim, ze sa citis strasne, snad to uz prejde, a oddychnes si, posielam liecive fuuuuuuuuuuu :slight_smile:
20. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klara a neskusila si nakvapkat do sirupu fenistil..nam tak odporucila dokyna pri matkovi...to ked bol este mensi a mal tu 6 chorobu, aj nadchu..aj vsetko naraz..
20. jún 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 a este som chcela aniiiiiiiiiiii ty si aka kocka...super, velmi ti to pristane :wink:
20. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim matko ma nove auto uz len vodicak,a ja by som si dala jednu torticku
20. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky kde uvidim ani kocku? :slight_smile:
20. jún 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri jej profilovu fotku...ma novy kratsi uces... :wink:
20. jún 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky pozriem, uz sa pracuje na novom albume .. ufff. pockaj, kym ho okomentujem. :grinning:
20. jún 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ani je kočica, súhlas s Traky :dizzy_face:
Baby poradte ešte, čo je dobré na sople aké kvapky pre detičky. My máme nasivin ale čítam, že je to do 1 roka. Chcem vziať dačo na dovolenku ak by sa niečo vyskytlo. A tiež niečo od teploty. Momentálne máme Nurofen ale neviem, či je to najlepšie...
20. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lucim a krásny album, Maťko fešák a v tej stoličke keď papá tortu :grinning: :grinning: :grinning: no zlatučký je :dizzy_face:
20. jún 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim ja poctivo cakam :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka od 1 roka je koncentrovanejsi dalsi nasivin - od 1 do 8.. ale aj tymto to bude fungovat. :slight_smile:
a vsetkym vdaka za pochvaly. :slight_smile:
@ani3012 si kocka si kocka si kocka, len pozor, aby od teba vsetci nepytali obcanak, ze taka mlada. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky uz komnetuje. si zlaticko, cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... album z narodiek je tu ... kto chce kuk http://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/matulkove-1-narodeniny-a-dalej/ :dizzy_face:
20. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok