Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

lucim
20. jún 2010

dnes sa vam budem venovat , hviezdicky, len tu este mame susedov , matko mi 5x chcel zdrhnut z postele, na 6ty som ho nechala, tak sa ideme uspat schnappim. 🙂

traktor
20. jún 2010

*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka

lucia32
20. jún 2010

Dobrý večer...oslávencom gratulujeme....Lauruške gratulka k 1. rôčku 😵
My sme dnes vybehli do lesa, trošku sa nadýchať vzduchu, cestou späť (už v aute) nás omlátili krúpy 😝
A Naty je opäť soplavá 😠 , rezáky sú už na spadnutie, už sú predky až biele, len len sa prerezať 😔

lucia32
20. jún 2010

@samayka a čože? straší u vás, že Transylvánia? 😲

lucia32
20. jún 2010

@lucim ešte nespíte? 😀

traktor
20. jún 2010

@lucia32 ahoj, tak les zavidim, my sa uz dlhsie chystame, ze na huby..a furt sa neda bo prsi..skorej dostanem jednu po hube ako hubu do kosika 😅 ..a sople hes , hes...a tiez by ma zaujimalo...coze sa to stalo samayke?a lucim ako dopadla oslava?fotecky buduuu?

leve26
20. jún 2010

ahojky mamicky,prave uspavam.dnes sme trosku posunuli olovrantovy spanok a uz je to tu.budem kolisat a kolisat

adka12
autor
20. jún 2010

baby ešte vás idem otravovať s tými opaľovacími krémami. V tom test magazíne čo sem dala Socierta bolo na druhom mieste opalovacie mlieko GARNIER AMBRE SOLAIRE KIDS 50+. Máte niekto skúsenosť s týmto mliečkom?
Prvý bol La Roche Posay, ale v nemeckom teste som zase našla, že obsahuje nejaké rakovinovotvorné látky 😖
takže rozmýšľam nad tým Garnierom. Ale neviem, či má aj ten minerálny filter, ako spomínala Lucim.

lucim
20. jún 2010

uz spiiime a susedia su uz doma 🙂

traktor
20. jún 2010

my spime od siestej 😅 ...sme boli na dvore, len v tricku a plienke a sandalkach..celkom fajn pocasie a to sa pritom ukazoval dazd...dnu sme vosli ako...ako..no straaaaaaasne ufulany alebo bolo super...a hned aj zaspal..som si zlikvidovala dieta 😀 😀

klara_klara
20. jún 2010

@majkas ahoj dakujem za odoved...ja dufam ze vasa dokina ma pravdu a naozaj nam uz tie sole pominu...uz je to fakt dlho a obaja sme uz z toho zniceni ☹

lucim
20. jún 2010

takze prva fotecka z oslavy, bolo veeeelmi prijemne, prisli svokrovci, ich priatelia, moj otec a bracek s celou rodinkou. mojej mamine sme telefonovali. traky nam vybavila vyyyborne pocasie, fakt ukazkove. 😉 vsetci boli spokojn, dokonca si vypytali aj recepty na masko a salaty. braskovci boli do dnes, chceli sme ist dnes na folklor na myjavu, ale prsalo, tak sme sa len naobedovali a bracho mi preinstaloval pc. a na vecer prisli susedia. matko ma dalsie auticka.

traktor
20. jún 2010

@lucim 😉 ....matko aj torticka...naspapanie 😀 😵

traktor
20. jún 2010

@klara_klara nech ta nadcha uz ide do dža 😠 ..kurnik aj s chorobami. aj s pocasim

leve26
20. jún 2010

@lucim torticka mnam mnam aj ja chcem taku maskrtku

klara_klara
20. jún 2010

traky ani nevravim nech ide do prdele lebo sa trapime hrozne 😝 😝 😝 ani sem nemozem zajst 😝 😝 😝 mam malo casu a ked mam tak oddychujem zameskane lebo vyzeram jak vyflusnuty somar... 😝 😝 ta unava ma nici ale fakt verim ze uz to musi prejst

lucim
20. jún 2010

torticky boli 3, este maaaaame, kto si da? jednu doniesla aj svokra, ale tu som zabudla odfotit, ups. 😝 uz pracujem aj na tych ostatnych, ale niektore su privelke, tak musim stiahnut program a zmensit. ale nebude to az tak dlho trvat, nebojte. 😉

traktor
20. jún 2010

juu matko ma svoje autooooooo 😀 😵

lucim
20. jún 2010

a lauruske gratulujem k 1. rociku. 🙂 🙂 🙂
klari, ufff, verim, ze sa citis strasne, snad to uz prejde, a oddychnes si, posielam liecive fuuuuuuuuuuu 🙂

traktor
20. jún 2010

klara a neskusila si nakvapkat do sirupu fenistil..nam tak odporucila dokyna pri matkovi...to ked bol este mensi a mal tu 6 chorobu, aj nadchu..aj vsetko naraz..

traktor
20. jún 2010

@ani3012 a este som chcela aniiiiiiiiiiii ty si aka kocka...super, velmi ti to pristane 😉

leve26
20. jún 2010

@lucim matko ma nove auto uz len vodicak,a ja by som si dala jednu torticku

lucim
20. jún 2010

traky kde uvidim ani kocku? 🙂

traktor
20. jún 2010

pozri jej profilovu fotku...ma novy kratsi uces... 😉

lucim
20. jún 2010

traky pozriem, uz sa pracuje na novom albume .. ufff. pockaj, kym ho okomentujem. 😀

adka12
autor
20. jún 2010

Ani je kočica, súhlas s Traky 😵
Baby poradte ešte, čo je dobré na sople aké kvapky pre detičky. My máme nasivin ale čítam, že je to do 1 roka. Chcem vziať dačo na dovolenku ak by sa niečo vyskytlo. A tiež niečo od teploty. Momentálne máme Nurofen ale neviem, či je to najlepšie...

adka12
autor
20. jún 2010

Lucim a krásny album, Maťko fešák a v tej stoličke keď papá tortu 😀 😀 😀 no zlatučký je 😵

traktor
20. jún 2010

@lucim ja poctivo cakam 😀 😀 😀

lucim
20. jún 2010

adka od 1 roka je koncentrovanejsi dalsi nasivin - od 1 do 8.. ale aj tymto to bude fungovat. 🙂
a vsetkym vdaka za pochvaly. 🙂
@ani3012 si kocka si kocka si kocka, len pozor, aby od teba vsetci nepytali obcanak, ze taka mlada. 😀 😵 😵

lucim
20. jún 2010

traky uz komnetuje. si zlaticko, cmuk 😵 😵 😵 ... album z narodiek je tu ... kto chce kuk https://www.modrykonik.sk/fotoblog/lucim/album/... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre