Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

anavi85
21. jún 2010

@traktor teplo, teplo, teplo...aj maly ho zboznuje, najradsej je vyzleceny, aj bez plienky, no a este lepsie je ak moze byt cely den v bazeniku 😀

anavi85
21. jún 2010

@ani3012 papa

laurajana
21. jún 2010

ahojte...tak Ani pekná fotoš...super 😉 ...my zas spinkáme celkom fajn v noci, od tej 22:00 síce, ale napr. aj dnes do 8:30 - teda sa vyhajala...a cez deň už len raz chodí, lebo potom spinká len po pár minútiek a do večera nechce, takto ide po obedíku spinkať a aj 2-3 hodky niekedy pospinká. Tak si myslím, že fajn...

...ako píšeš ako malá žiarli 😉

traktor
21. jún 2010

@anavi85 ..mi nieco hovor..tuto noc spinkal len v plienocke..ani tricko nemal...som ho nestihla obliect a zaspal uz o 6tej...tiez je najradsej nahacika miluje chodit naboso, aj po vonku...akurat si potom vecne kontroluje nozky a oprasuje si ich 😀

lucia32
21. jún 2010

@ani3012 😀

anavi85
21. jún 2010

@traktor Adusko, ked je bez plienky, tak po takych 10 minutach sa normalne zacne hrat s pindurkom, no a vo vanicke si ho pravidelne natahuje (je vidiet, ze je to chlap) 😀

traktor
21. jún 2010

@anavi85 😀 😀 😀

laurajana
21. jún 2010

naše najnovšie úlovky...ale hlavne nech je leto 😉 😉 😉 😝

sorciera24
21. jún 2010

ozaj baby, som sa xcela spytat, ci sa chysta nejake velke stretko vsetkych juloviek?...hmm 🙂

anavi85
21. jún 2010

take stretko by som prijala, mohly by sme sa dohodnut dajako

traktor
21. jún 2010

@laurajana krasne 😉
@sorciera24 stretko by som brala..len podla toho kde a ..keby mi niekto nakreslil cesticku...zeby som sa nestratila 😅 😀

traktor
21. jún 2010

inak mam pocit, ze ten vietor , co mal byt zajtra je tu uz dnes...strasne fuuuuuuka....dufam, ze nam neodfukne strechu 😒 ....to je uz neskutocne...povodne, horucava, vietor...co este bude?

sorciera24
21. jún 2010

dobra by bola nejaka velka chata v prirode.....a asi naj niekde stredne Slovensko, aby to mali vsetci blizko....viem, ze znama z konika mali stretko augustoviek spred 2 rokov v Liptovskom Jane na nejakej cchate...ale kde netusim...

laurajana
21. jún 2010

babule...aj ja scem stretko 😉 mám pocit, že sa všetky už osobne poznáte ☹

aj táto bába sa chce s Vami stretnúť 😉 chalaniiiiiiiiiiiiiiiiiii lebo budete všetci už mať frajerky a ja budem na ocot? 😀 😀 😀

anavi85
21. jún 2010

@sorciera24 skus sa tej znamej popytat, ked boli spokojne, tak by sme to mohly skusit aj my

traktor
21. jún 2010

myslim, ze uz sa tu raz spominalo, ze kde by mohlo byt stretko......tak kto ma napad, nech ho napise...aj termin..

sorciera24
21. jún 2010

ked s nou budem, tak sa spytam....len treba aj taku lokalitu, aby sa tam dalo dobre docestovat....nie zas na samotke 😀

lucia32
21. jún 2010

@laurajana tak si najdite frajera doma 😀 ako my...

traktor
21. jún 2010

@laurajana . 😀 😵 😵 😵 zlata je..hotova modelka

lucia32
21. jún 2010

jáj také megastretko by sa mi páčilo 😎 , len neviem či krpci nie sú na to ešte malí ...

laurajana
21. jún 2010

Lucia heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej no Vám teda je, tu síce po okolí sa nejaké detičky chlapčekovia motkajú 😕 , ale mi ešte máme času 😀 😝
Traky vďaka...zlaté šidlo...a tie vaše deťurky ja sa neviem vynadívať...fakt...krásne, šikovné... 😉

anavi85
21. jún 2010

@lucia32 ved uz maju rocik, to by mohly zvladnut 😉
ved tie nase deturence su najlepsie,najinteligentnejsie, najsikovnejsie, najkrajsie..... 😀

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Krásný den všem i přes nepřízeň počasí 😉
My jdem opožděně gratulovat Matějkům a Laurušce 😵 😵 😵 😵 a vše nej i ostatním oslavenečkům 😵 😵 😵 😵
Zrníku držkaj te se pořád na Vás myslíme a klidně Vám přenecháme požužlanou piškotu hlavně aby byl Malá Maťko zdravý a spokojený 😵 😵 😵 😵 😵
Jinak my pracujeme a zkrášlujeme chalupu jezdíme do práce a věnujeme se malé Karamelce 😀
zuby nemáme ani náznak po nich ale šmakuje nám všechno a hodně a chodíme nebo spíš lítáme jak drak. oči musíme mít všude i na zadku, neboť ji baví strašně moc lozit do výšek 😀 😀 😀
Jinak dortíky všech jedna radost už setěšíme na naše 😀

inneska
21. jún 2010

ránko 🙂

po dlhej dobe sme spali do 8,15(inak vstávame o 6-7) a noc dobrá...pár krát kojo, inak spal pokojne 😎 a všetkým choručkým detičkám želáme uydravenie...je to na hlavu to počasie..to sme teda chytili leto 😠 som sa tešila, že každý deň budem erik po vonku holatý behať, miesto toho je v dlhom rukáve, pančušky a sedíme doma 🙄

ale von musíme..musím ísť kúpiť dáky papier...asi baliaci, ak bude...musím poslať väčší balík a nemám to do čoho zabaliť 😒 jedna baba odomňa nakúpila oblečko za 30evry 😎

anavi85
21. jún 2010

@inneska bozinku, maly je taky peknucky...na niektorych fotkach mi strasne pripomina nasko Aduska 😀

lucia32
21. jún 2010

@brusinka.pusinka zdravíčko....máte to veselé 😵
@inneska dobrý obchod...snáď dnes nebude pršať 😝

brusinka.pusinka
21. jún 2010

Lucia ani nemluv 😀 😵 😵 😵 😵

blani2
21. jún 2010

Ahojte bambulky,

všechny vás zase po nějaké odmlce zdravíme a opožděně přejeme Matýskům a Laurince všechno nejlepší k prvnímu ročku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Luci, krásné fotečky z oslavy 😵

My jsme minulý týden prázdninovali u babi. Kubík měl příjemnou změnu a zase další domácnost ke své realizaci 😅 Ukázalo se ale, že nemám vychytané všechny nástrahy jako doma a prodělali jsme pár úrazu. Boule na hlavě a škrábanec na krku od drátu byla maličkost, horší byl vymknutý loket. Kubík má oblíbenou zábavu hopsání na posteli s pády na záda. U toho se strašně řehtá a my všichni s ním. Jenže...si zapomněl pod zády ruku a už to bylo. Ten křik mi stále zní v uších ☹ Dr na pohotovosti byl naštěsti tak zručný, že stačilo pár hmatů a kostičky zapadly, kam měly. Pak jak když utne, začal Kubík ukazovat, mávat a vše bylo zapomenuto. Naštěstí ani závěs nebyl potřeba. No představa sádry na 6 týdnů v tomto věku...to by bylo veselo.

Jinak se máme dobře. V noci Kubík spí s občasným pochováním. Capká kolem nábytku, ale do prostoru se ještě nepouští. Radši si capká sám, nám nevěří 🙂 Když mu dáme ruku, tak jde okamžitě na 4 😀 A máme světýlkové období. Blíkame všude a se všim. A je sranda, jak na všechno ukazuje. Zvedne ruku, zamíří a že EEE?? Komunikace je čím dál lepší 🙂

Já už pomaličku fušuju do práce. Zatím jen občas nějaké odpoledne a od srpna mě čeká půlden v ambulanci. Víc zatím nechci. Je to stejně sranda, tolik nabídek na práci jako teď, jsem nikdy neměla.

Babulky, když se o někom zmiňuji, tak se vypisuje celé jméno se zavináčem nebo je na to nějaká rychlejší vychytávka?

ani3012
21. jún 2010

@blani2 stačí ak klikneš na odpověz a meno so zavináčom sa ti samé objaví 😉 Len ty si registrovaná na CZ stránke a zmínky sa ti od nás,čo sme na SK verzii neobjavujú.Musela by si sa prihlásiť na SK modrého koníka.
Tak ako ja teraz ti píšem z CZ,preto sa ti objavila aj zmínka.
A preto sa zmínky neobjavujú ani @brusinka.pusinka od nás

leve26
21. jún 2010

ahojte mamicky a deticky,neviete mi nahodou poradit kde sa da kupit pekne pocasie.u nas je to hruza a des

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre