• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@lucim vola sa Stela,ma 6tyždnov a rasa-kokršpaniel,vzadu som ju mala vytiahnutu,janko ma teplotu 38,00,,
a maťko čo robi?
23. jún 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 no krásny havušek ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a čo bolo s tou baterkou ?
@lucim no že máme výnimku,ani som nevedela,len dnes v lekárni mi to povedala,keď pozerala na druhú stranu receptu.
Mala mi tu reve,idem ju uspať,ale nič mi od rána poriadne nezjedla,tak dúfam,že nebude chorá.
Tak sa vzďalujem od PC-bohužiaľ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. jún 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina kokriky su mile rodinne psi. :slight_smile: ach tie teploty u vas koluju po vsetkych postupne :unamused:
matko spiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
23. jún 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani mala som ju vzadu vybratu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lucim moja mama mi dala na vyber bud pes alebo ona,a vyhral pes :grinning:
23. jún 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby mi chodíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka gratulujeeeeem, uz som citala na FB :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. jún 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som vytešená ako lečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verim, v prvy den dalsieho roku? :slight_smile:
23. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veľa toho na mňa za dva dni :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 gratulujem k cupitaniu :dizzy_face:
23. jún 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste ma hladali, tak vesiam pradlo a drzim v ruke zehlicku .....
23. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim aj mne treba žehliť,prideš aj mne? :grinning:
23. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, jednoznacne - NIE. nie je to moje hobby :wink:
23. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani moje,preto som naučila žehliť najstaršieho :grinning: :grinning: :grinning:
23. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adka tak gratulko k cupkaniu a baby dík za podporu k štúdiu. Ste zlaté. Inak v BJ je vypredaj topánočiek elefanten kožené sandalky aj celé na jeseň v Deichmane zhruba za 30 eur a tu v Jase za 5 eur ja som kúpila vraj druhá trieda aleja na nich chybu nevidím super cena že?
23. jún 2010 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :dizzy_face:
Tak naša kočka od 3,20hod. zavija a knuči,to bola noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky čauky...že stretko v Košicoch???? :grinning: :grinning: :grinning: ...no ako sa teším...lebo i my sa zúčasníme !!!!

kde je tabuľa????
24. jún 2010 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence...

aj my sme mali divokú noc.. spinkať išla s panadolom v dupke pri teplote 37,8... o druhej ráno sme dávali zábaly, lebo mala 39,9.. som si poplakala aj s ňou, ale miško bol hrdina. strašne mi pomohol.. báli sme sa o ňu ako doteraz nikdy, hádam len pri pôrode, ale to sme ju lúbili o 362 dní menej, takže teraz to bolo fakt že sila...
myslela som na tie z vás, ktoré mali reakciu na očkovanie pokaždé takúto, neviem si predstaviť že by ako trojmesačná mala 40ky teploty...
cmučinko, teraz má 38,2 ale krásne sa s bekou hrajú.. elinka vyťahuje s krabičky kocky a beka stojí nad ňou a .. asi ich počíta.. alebo čaká ktorá bude jedlá :slight_smile:)))

a všetko najlepšie Liliiiiii :slight_smile: k narodeninkám :slight_smile:
24. jún 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúúj...samay...teplotky...to je strašné.....pozerať sa na dieťatko, ako ho to zmáha :(((((
24. jún 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka
24. jún 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej...to bude mat nas krpec rok
24. jún 2010 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka my sme boli vcera necakane ockovani-som na Vas myslela, ze aj vy budete...u nas len teploty do 38....a spave dieta...mrkotave tento krat-juj, nech je to coskoro prec...
24. jún 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak brin, mrkotáčik od kedy sa včera zobudila, a chodiť sa jej velmi nechcelo, len na mne visela sýkorenka naša. ale dnes má náladu o poznanie lepšiu, tak dúfam že aj u vás bude pozitívna zmena.
24. jún 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak, môžem s ňou ísť von, keď má takú teplotku? by som do lekárne potrebovala zbehnúť... svokra sa síce ponúkla že donesie.. ale to by zas 3 hodiny neodišla a to nechcem riskovať
24. jún 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka jejda, to je najhorsie, ked nasim drobcekom zle a mi musime len cakat ci zaberie to, alebo hento...vtedy by som si to najradsej s nim vymenila...
drzte sa, uvidis, ze tuto noc uz bude fajn :wink:
24. jún 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka my sme chodili na dvor, aj dokina nam povedala, ze je lepsie ked moze byt na "cerstvom vzduchu"
24. jún 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rozmyslam....ci ho nalozim do manduce...david pobeha a my sa potulkame, pochodime...
24. jún 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
*****STRETKO KOšICE*****
Pozyvam srdečne všetky mamičky, detičky, oteckov...a inych rodinnych milacikov, na stretko v KE , ktore sa uskutočny vo štvrtok 29.7.2010...prosim, k menu si napiste cas , ktory vam vyhovuje...a podla toho sa zariadime..ak bude pekne počasie , pribalte si deku, zlozili by sme sa pri stanici, v parciku.....ak mate napad, kde by to bolo lepsie a hlavne pre deticky, len to napiste...
REI a Petrik
Ven a Ema
Traktor a Matej
Monikabe a Tiborko
Battole a šarlotka
Jennna a Dianka
24. jún 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok