• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
@vendulacky to poznam ja mavam salku s kavou na okne za sedackou pokial ju nezbystri ze tam je.inak musi prec
24. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ha mi hovorte .. som dala matka do ohradky a maly saxan vytiahol archivne vino zo stojana a padlo na zem .. sa divim, ze sa nerozbilo. :wink: uz dociahne hore na kuchynsky stol, takze moje prestieranie o chvilu pojde na odpocinok, lebo stiahne vsetko co je na nom ... ale sranda je, ze je prekvapeny, ze mu pod stolmi otukava hlavicku, ked predtym tade presiel hladko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi už jste některé viděly na FB...
24. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leve u nas uz hosti za obyvackovym stolikom nehostime (narodky boli vynimka, ale kazdy mal instrukciu strazit si pohar :grinning: ), kava presne aj u nas - parapeta, alebo kuchynsky stol . :slight_smile:
24. jún 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim moj drobec sa tiez dostane pod jeho jedalensku stolicku a tuk pozrie sa na mna ze ci si ho vsimnem ak nie tak ide dalej ale ak ano tak spravi taky smutny pohlad trosku zamrnka a potom si zacne buchat tu jeho makovicku stale az pokial ho od tial nedostanem.je to take sidielko moje
24. jún 2010 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven jeeeeejeeee vy ste paradni, fakt si to emca uzila. :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky tam muselo byt super
24. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky idem sa najest este som dnes nestihla tak papa
24. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leve, matko, ked nie je unaveny, tak sa vie podplazit, aj zohnut, ale ked je mrncos, tak tiez piska o zachranu. :slight_smile:
leve dobru chut.
tak emča taky pravidelně obinká všechny židličky zespoda :grinning: :grinning: Možná jí to někdy dojde :grinning:

Jinak na tý pláži fakt dost dobrý, mažeš, emča se vyválí v písku, je obalená ja řízek na smažení, ručičky do pusy, mokré hračky obalené od písku do pusy....a jí to nijak zvlášť nevadilo....no byla to fakt bojovka :grinning:
24. jún 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leve, brou nocku a dobrou chuť, hlavně ať to takhle na noc strávíš :grinning:

kafe u nás taky na parapetu :grinning: :grinning:

tak já půjdu dát sprchu a pak se uvidí, nějak jsem nestihla vypít kafe, tak jsem ho dopíjela studený v 6 večer, ale myslím, že tentokrát bych usla i kýblu kávy :grinning: :grinning:

jestli se už nepotkáme, tak ti lucinko přeju dobrou nocku, střízlivého manžela :grinning: :grinning: (mně se to včera nepodařilo, to víš německo prošlo dál a párty se protáhla) a zítra dej vědět jak jste dopadli s Maťulkem

zatím pááááá
24. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla na farme a aj som kojo...ale idem aj ja spinkať..dobrú nocku všetkým :slight_smile:
24. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som bola dotankovat milacika, zhasinam, cvak. :wink:
24. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si počítala a nestíham tabuĺku...Patrik ešte nieje hore a samozrejme že Evička je od šiestej ,večer išla až o jedenástej a v noci sa budila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Soplíky nemáme,máme sople ,teplota není ale je umrnkaná a chce iba na rukách.
Dovolenká s deťmi sa už ani ako dovolenka neráta :grinning: ,ale má to zas iné čaro, hodnoty :dizzy_face:
Vyliezať nevyliezame,chodiť chodíme,natočím a ukážem :slight_smile:

A teším sa,že sme vyhrali,ale po pravde do teraz som ani nejako neregistrovala,že nejaká FIFA je,lebo viac sa mi páči hokej ako futbal. Ale otec to pozeral,tak som videla 4 góle :slight_smile:

a na tom úrade...že my máme byrokraciu ? :grinning: ale strašné ako tam Vás preháňajú. Ale tiež som ten typ, že pobehala by som aj záchody,ak by som chcela niečo vybaviť. :sunglasses:

25. jún 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Dnes máme 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Gabrielkabj..............25.7..............................Ella
lucia32......................25.7.............................Natálka
leva............................25.7............................Patrik

Meniny oslavuje: Tadeáš, Olívia, Olívius, Prosper, Febrónia, Oliva
Meniny oslavuje v ČR: Ivan, Prosper, Tadeáš

Prajeme všetko najlepšie :slight_smile:

a kde sa vlastne túla @zmurkaz ? :confused: som ju dlho nevidela-nepočula
25. jún 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven a fotečky su krásne ,musím kuknúť aj na FB,nejako mi utiekli-som si nevšimla,že si niečo už dávala. :sweat_smile:
25. jún 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ránko

som všetko dočítala

gratulujem oslávencom aj včerajším

@ani3012 už sa na Kramáre nechystáme, očká v pohode. chvalabohu. ale držím palce, nech už ste aj vy v pohode. Má zápal?

@vendulacky tomu sa povie byrokracia, fuuuuuj.

a ostatné chválim fotenky, a videá

ja stále len na skok, bo celé dni naháňam mišku po byte, upratujem psa ďalej od nej, bo sa navzájom ocucávajú, miška mu trhá chlpy, zbieram hračky po obývačke a chodievame von.

tak sa zatiaľ majte
25. jún 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko....dnes máme 11 mesiačikov...huráááá, už len 30 dní a je to tu...deň D :grinning:
Tak váha od minulého mesiaca nezmenená 10500 g, akurát sme povyrástli o 2 cm na rovných 77 :slight_smile:
Sople pretrvávajú, no neviem či sa bude v pondelok očkovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na ďasienku je už dierka, medzierka, tak dúfam, že cez víkend už budeme majiteľmi ďalšieho zúbka :slight_smile:

@inneska Eričko cupkáčik...zlatý je a ten kukuč na konci :slight_smile:
@vendulacky jaj máte to veselé, pracák, dovolená, babysitting...
25. jún 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom gratulujem :dizzy_face:
@lucia32 natalke vseeeeeeeeeeeeetko najlepsie a posielame sladku cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@monr super, ze ocka su uz ok :wink:
@ani3012 tak tie sople uz nech idu do prdele kurnik...a nech je evka uz v pohode :wink:
@vendulacky zas si ma potesila...romaaaaan :grinning: a perfektne fotecky......mne uz kon ide asi daka porucha bola , tak nonono toto mi nerobte...a inak som nasrata jak fras :angry: ..som vyhrala na aukciach pre misku bluzku, velmi ju chcela..a za smiesnu sumu...pani mala dobre hodnotenia...a bum dodnes neprislo nic a naraz 11 zlych hodnoteni, ze peniaze zoberie tovar neda...ma ide porazit ..nejde o peniaze ale miska furt dobehne zo skoly a ze ..uz ju mam..a nic...juj tak som to aspon napisala bo mam nerf :angry: :angry: :angry:
25. jún 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: @traktor dííík
A to s aukcoiu naserie...u mňa vyhrala jedna baba botasy a má aj negatko, ale to neovplyvníš kto ti klikne a už prešiel týždeň a ani peniaze ani správa, tak som jej napísala, nech sa ozve, že čo a ako...ale asi niekto nemá charakter :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no možno jej krivdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím
25. jún 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucia32 lu mne nejde o peniaze...ved aukcia bola 1 euro +1,50 posta...ale o to, ze si to zatiahla miska zo svojho...a, ze vysvetli to teraz decku..a bola taka pysna, ked mi davala peniazky......ako vidim, tak ani dobre hodnotenia nie su zarukou...
25. jún 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a este ku vcerajsku..mali sme rozlucku v skolke..joj super bolo...zabava neskutocna :grinning: ...a deti dostali /okrem inych veci/aj tricka zo snoopym na prednej strane a vzadu maju napisane mena vsetkych deticiek co koncia a prianie od skolky...tak to bolo take mile... :dizzy_face:, a patko tam ma frajerku...sme si museli vymenit cisla, bo pri nas deti stali a nechceli odist , kym si ich nenapiseme, aj ucka sa smiala , ze vsade ci uz pri stole, na prechadzke musia byt spolu a ake rozhovory vedu :grinning: :dizzy_face:... a matko ma prekvapil..vobec sa nestaral o deticky, o hudbu..len sedel pri stole a napchaval sa :grinning:
25. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 bré ranko všem :slight_smile: fotky dávala kamča, já ještě ne..:slight_smile: Jinak přejeme vše nejlepší Natálce a ostatním ;) Doufám, že se máte holky dobře:slight_smile:
25. jún 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky diki diki ....a to skakanie do bazena, si mi pripomenula môjho malého...boli sme v Maďarsku na kupku a to mal 2 roky a skočil si z okraja bazéna rovno do najväčšej hlby...trdlo malé...ešteže sa hneď vynoril a my sme ho vylovili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocenky :slight_smile: gratulko oslavencom aj vcerajsim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja sa omluvam,ze sa tu moc neukazujem,ale s macikom mame perno :slight_smile: cez den sa venujem len jemu a vecer tiez :slight_smile: a posledne vecer musim si ist lahnit s nim do nasej postele a tak chodim spavat o 21:30 :confused: :confused: :confused: takze konicek je opusteny :frowning2: :frowning2: tak rada by som si s vami pokecala,ale neda sa :frowning2: dufam,ze sa toto obdobie uz coskoro skonci a bude spinkavat ako za starych casov :frowning2: a tak vam posielam nejake fotecky a videjka aspon si na nas spomeniete :wink: :wink: :wink:
25. jún 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@samayka ...jéééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...tak my teraz válčime s kiahňami - tak som rada, že spíme v babyvaku - teda zaspí behom 5 min - ale len v ňom no našťastie sa dá preložiť do postele .... no potrebuje ma pri sebe - sa docucáva - no stojí mi to za to, že spí (po tých našich peripetiách s nespaním aj 6 hod keď bola ešte malilinká :fearful: )

25. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 ...hlásim sa že prežívam ... takže veeeeľmi v skratke.... furt som bez svojho PC :angry: :angry: :angry: :angry: , válčime so Zuzankinými kiahňami - baby- ona vyzerá ako z lekárskej encyklopédie - chúďa moje bodkované ..... a pomáham maminke - v sobotu bude mať oslavu "60" :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ...takže tak
Na všetky myslím, Ani - aj na Patrika - ako dopadol na tanečnej :slight_smile: .... a všetci mi chýbate :frowning2: :cry: :cry:
25. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok