Júlovo - červencové slniečka 2009

adka12
15. aug 2009

Tak vás všetkých srdečne vítam v novej téme. Keďže sme už všetky mamičky a máme svoje drobčiatka pri sebe, nastal čas otvoriť novú témičku 😵

nykyta
26. jún 2010

@lucim vody pije habadej,len nemam ani smektu ani kuliska 😕
@lusia_99 sak prave preto sa pytam bo ked sa mu zvysi teplota tak urcite budem letiet na pohotovost ☹ ☹ ☹ tak ja vam velmi pekne daaakujem 😉 😉 a uvidim co bude dalej 😕 😕

lucim
26. jún 2010

ani u nas bolo podozrenie na rotavirus a bola to len ta blba crevna chripka, 😒 ale poriadne nas potrapila 😠 ...
nyky, ale zase k vlastnej lekarke sa nedostanes ani teraz, ani rano, tak je jedno, kedy na tu pohotovost skocis, radsej aj hned a cestou vykupit zasoby v pohotovostnej lekarni . 😉

lusia_99
26. jún 2010

luci tak pisem no... 😀 mame sa fajn sme zdravucky chvalabohu...klop.klop.klop mame 6 zubkov stvorkujeme vaskriabene sa uz aj na dve pri nabytku uz len cakam kedy sa zacne pustat do priestoru,,,techniku ma natrenovanu len mu chyba odvaha...
akurat som napacovala tie kuracie rezne do bieleho jogurtu podla receptu od brusinky uz sa tesim az ochutnam 😝
fotecky okukujem stale ja mam precitanu kazdu stranku dozadu...som vasa stala citatelka..len ja sa neviem nejako zapojit no 😅 😀
chvalim vsetky najsikovnejsie najsamlepsejsie najsamkrasnejsie julove babetka 😲 cmukaci....
Ani ahoj 🙂

ani3012
26. jún 2010

som teraz prišla domov a rovno na koňa.MM ešte není doma,Evička spí u starkej ,Patrika som osprchovala a je v posteli. 😵

lucim
26. jún 2010

lusi vies co? tak ked nebudes vediet ako, len na mna zakukaj a ja ta zapojim 😉
a som rada, ze ste v poriadku a ze je misko taky sikovny betar. 😉 a este ze si napisala ... pred tyzdnom som slubila rozposlat tie recepty rodinke a furt na to zabudam . 😒 🙂
julovcatka su tie naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj . narodene kedykolvek. 😵 😵 😵 😵 😵

lucim
26. jún 2010

ani fiiiiiiiiiiiiiiha, co ides robit, ked mas take volno? bude zurka? 🙂 🙂 🙂 🙂

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 naše najmladšie júlovčátko 🙂 O chvíľku ti už tiež bude bežkať 😵

traktor
26. jún 2010

@nykyta pokial nemas doma smectu ani kuliska aj ja by som isla na tu pohotovost...teda ak je macko hore a este stale ma vysoke teplotky + hnacka nezmenena...mas to jedno ci teraz ci rano...a potom len dietkovat, ryzovy, mrkvovy odvar..ale ak ti spapa dobra je aj ta ryza s toho.., horky cajik, po lyzickach..dolezite je pit...a ked ma teplotku a nevies si rady tak ho osprchuj....

lusia_99
26. jún 2010

ok lucim kukuk 😉
to len na skusku 😀
jej Ani jak ti fajne tam klidek 😉

traktor
26. jún 2010

a ahojte 😉 a lucim krasne foto..krasna zoo.. 🙂

lusia_99
26. jún 2010

Aniiiiiii aj ja chcem na žúrku plíííííííííííííííííís 😎
traky draha ahoj 😉 si mi spadla z FB,,,neni ti nič? 😀

traktor
26. jún 2010

@ani3012 juuu sama doma ..teda jedno dieta noo...co chystas? 😉
@lusia_99 ahooooj lusi, fb mi scipla 😀

ani3012
26. jún 2010

@lucim strašne som nahnevaná na Patrika.Dnes prišiel o najlepšieho kamaráta a to takým spôsobom....joj,škoda reči 😠

ani3012
26. jún 2010

@traktor
@traktor
@lucim
tak dojditéééé ! 🙂

ani3012
26. jún 2010

@nykyta teba nevolám,ty máš teraz starosti dosť 😒 napíš ,ako ste dopadli,keď tam pôjdeš 😉

traktor
26. jún 2010

@ani3012 jej ani...no ja som za dve ja viem moja 😀 😀 😀

lusia_99
26. jún 2010

no Ani ja sa ti tu tak nukam a ty traky pozv es dokonca 2x a na mna sa vyprdnes.... ☹
no pockaj sak aj ja raz budem sama doma 😝 😀

ani3012
26. jún 2010

@lusia_99 😀
a to som nechápala,čo mi Ivanka píše 😀 😀 😀 😀 jáááááj ! 😅

traktor
26. jún 2010

@ani3012 vsak sa postazuj...no..ked si zacala musis skoncit, bo jasom baaaars zvedava zenska...a na patka mam slabost ... 😵

lucim
26. jún 2010

ani ideeeeeem, alebo si urobime netovu zurku? co pijeme ? traky vodu ... ja tu mozem otvorit nealko bernarda .. ale mam aj alko .... taaakze pustit hudbu, stlmit svetla, cuckat drinky a vlnit sa 🙂 🙂 🙂

traktor
26. jún 2010

@lusia_99 😀 😀 😀 😀
@ani3012 😀 😀 😀 😀

ani3012
26. jún 2010

@traktor som z neho sklamaná...strašne.Tancoval pekne a celé to takto dokazí

nykyta
26. jún 2010

daakujem babulky 😉 😉 😉 macik teraz haja ale ked bol mm hore sa na neho pozriet tak zevraj bol dost horuci ☹ ☹ no neviem ci sa mam za nim potichucky doplazit a odmerat mu ju,ale ten digiteplomer pipa tak by som ho nerada zobudila ciii 😕 😕 😕

traktor
26. jún 2010

@lucim presne..len mi uberte chloru..bo uz dajak vrrrrrzgam 😀 😀

lusia_99
26. jún 2010

no nyky ja by som to s tym teplomerom ryskla...teplota neni sranda

lusia_99
26. jún 2010

traki mam doma zo 4litre bude ti stacit?
😀

ani3012
26. jún 2010

@nykyta teplotu merať musíš,aby si sa vedela zariadiť.

lucim
26. jún 2010

lusi kuk, spojenie funguje, stirace stiraj, klakson troubi. 😀
ani co ten patko vyviedol? 😕

ani3012
26. jún 2010

@traktor dáme kojeneckú lucku 🙂 už som ťa na ňu tuším aj pozývala, že ?

traktor
26. jún 2010

@nykyta ..veru radsej ho tri x zobudit ale mas istotu , ako na tom je...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre