• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

2. februára 2017 
ak sa odmlčím,tak prišiel mm ,hej ? :slight_smile: :wink:
26. jún 2010 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lusia_99 ...aj s chlapom si strngneme ked treba :grinning:
@nykyta neboj bude dobre tam mu pomozu rychlo a budes kludnejsia a ty aj mackovi bude lepsie :wink: my sme si odlezali s Miskom tyzden v nemocke pre zapal pluc tam som bola aspon kludnejsia ze pomoc je po ruke,,,doma by som sa zblaznila
@ani3012 tak mu pre istotu tiez nalej jedneho uz dopredu aby ta potom nezdrziaval :D
26. jún 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby má niekto z vás tu vec na výrobu minerálky ?
26. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://cookdesign.sk/online-obchod?page=shop.browse&category_id=109 toto som myslela,že či je to dobré. Doma vypijeme kvantum vody
26. jún 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to leze....tak dobrú noc :dizzy_face:
26. jún 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani my mame taku tu flasu co na bombicky a to je super..ak toto myslis...to ci si dala ty je uz asi modernejsie..ci ine?...
26. jún 2010 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje som si s vami skvele pokecala,,,,aj virtualne pocucala :grinning: a uz idem haji...Misko sa rano o siestej zacne škerit z postielky ...taky je rozkosny som ho vcera zase prebehla s masinkou :grinning:
26. jún 2010 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.. som supala fotky aj na FB ... inak dakujeme za pochvalu . :wink:

... a bola som naliat fernetik a magistra, strng kocicky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2010 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, koukám, že se tady kalí a mě nikdo nepozval???? :grinning:

nyky, držím palečky!!! Ozvi se jak vám to dopadlo...

ani, určitě nechtěl, byl možná rozjívenej a to že to přehnal, pochopil až potom. Zkus s ním zítra o tom ještě promluvit :wink:

traky, matko na autíčku je úplně bombáááá
26. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, nemame to, ale kedysi bola flasa na sodovku sucastou kazdej domacnosti. :slight_smile:
dobru nocku lusi, aj nam bolo potesenim, ani, ze zdravim tvojho mm. :wink:
26. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak malá mi už druhý den oprděla odpolední spaní, teda byla odpo v kočárku na prochajdě a na spaní je moc zvědavá:slight_smile:
Tak už druhý den zalehla v půl 7 a POZOR, přepiště dějiny, trhají se u nás rekordy!!
První den se vzbudila v půl 5 na jídlo a spala do půl 8...a dneska se vzbudila na jídlo ve čtvrt na 7 a spala do půl 9 :grinning:
Jinak už je ready, byla to jen jednodenní horečka...asi fakt nepobrala to jídlo
26. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Ven...nedalo mi...este ti jedneho nalejem a tak idem...čo si das? :grinning:
26. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veeeeeeen, co ti nalejem ? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani, lusi dobrou
@lusia_99 :grinning: :grinning: :grinning: tu ven spolocne opijeme :grinning: :grinning: :grinning:
@vendulacky :wink: ...a vitaaaaaaaaaaj..tu to zije aj sa pije len ja chlorujem...predpokladam, ze moj napoj odmietnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co si das?
26. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala bych si stříkanec z bílýho, ale koukám že jedete v tvrdým, ta jednu šliuku :grinning:
26. jún 2010 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ven tak to som rada, ze emca je uz ok :slight_smile: a mozno sa ti posuva k jednemu spanku ako nasi mrnuskovia. :wink: inak, super, hurrraaaa, psssst, nech tak pekne spinkava. :dizzy_face:
26. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky ven tak nalievam...alejem rovno 2 deci bo o chvilu tu neni som..teda aja uz tu vobec nesom či? :grinning:
26. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
traky, jde to s tebou z kopce, závislačka na chlóru :grinning: A to piješ nebo to pereš rovnou do žíly? :grinning: :grinning:
26. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas Misko este spinka 2x denne po 2 hodky takte pohodkaaa :sunglasses: vecer zaspi o osmej a spinka bez papania do 6 potom uz Dobre ranko...no co viac si mozem priat???? :dizzy_face:
26. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, zaokrouhli to na půllitr :grinning: :grinning: ..a už tě vůbec nevidím :grinning: ..kde si, hůhů
26. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vendulacky ak ti nechavam rovno flasku...sedmicku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a volam 112...aku to mas adresu? :grinning:
26. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi, miško je vychované a ohleduplné dítě :sunglasses:
26. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi tak tolko mi mato nikdy nespaval ... ale prajem ti to. :slight_smile:
ven, ty sa nezdas, domacu slivku rovno z horcicaku :grinning: :grinning: :grinning:
traky, tebe posielam aspon koliecko citronu do toho chloru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi :grinning: :grinning: :grinning: jak jsme to hezky zaokrouhlili :grinning: tu 112 odvolej, než to ke mně dojede, tak už budu tuhá :grinning:
@vendulacky zatial pijem...na stretku mi mozes zily skontrolovat :grinning: ..a inak aj nam sa spanok zmenil....uz nespime 4 x ale len 3 x a ked 2 x tak uz od 6tej :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....a mamka len netuje ...bo nema co robit..ale...uz sa to zmeni..zacnu prazdniny...to bude :grinning:
@vendulacky to je,....ja mam skvele deti...sak skvela mama skvele deti nebudu predsa po susedovi... :grinning: :grinning: :grinning: to by sme dopadli... :confused:
26. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok