• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Júlovo - červencové slniečka 2009

5. októbra 2016 
@lucim rano som sa mu nemohla dotknuť nožičiek,asi ho to svrbi,ale už mu dala doktorka ditiaden.
27. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi tak to ste mali vyborny vikend a mas teda poriadnych hladosov. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na fotecky som zvedavaaaaa .. a darcek to bude pekny. :slight_smile:
27. jún 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 , teda vyzerá to fakt šaredo, drobček malý
27. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucim , dík :slight_smile: , som zvedavá ako to vypáli :dizzy_face:

@nina41 , teda nech mu to rýchlo prejde :wink:
27. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 to je zlatééééé, dakujeme :slight_smile:
27. jún 2010 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ja som toto zažila pri prvom synovi, ale to za to,že zjedol ako 10 mesačný makový koláčik, Na rukách, nohách mal červené mapy, obočie , líčka červené. do rána tam nič nemal. nič som mu nedala, ani som to neriešila, lebo som vedela,kde nastala chyba.
27. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 pozri fotku tú, kde stojí bábo v plienke. sa mi zdá, že to vyzerá ako u vás...
27. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@asparaguska hrudnik a chrbatik ma čiste,,
@susy v piatok sa mu tvorilo trochu a v sobotu to vyvrcholilo,praveže neviem z čoho to je,
27. jún 2010 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

ja zas na poslednu chvilu ale predsa, velka gratulacia leti vsetkym dnesnym rocnym oslavencekom, zelame hlavne zdravicko a vela lasky, ostatne sa uz prida samo.
A special cmuk pre ELUSKU@samayka a DIANKU@jennna* CMUK*
27. jún 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, oslavencom gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@nina41 ..ja by som to tu uz vobec neriesila, je to skarede, podla fotiek tazko posudit....moj nazor, ...ist k svojej dokyne a ziadat keby co bolo vysetrit krv, poslat na nejake vysetrenia a v ziadnom pripade by som sa neuspokojila s tym, ze dieta...vsak sa mu to nezlepsuje...teraz musis byt tvrda a nenechat sa odbpinkat..jednak to vyzera otrasne a aj maly sa neciti dobre..
28. jún 2010 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nykyta co s vami?dufam , ze ste ok :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@traktor krv mu už brali je alergik ,len nevedia načo ,
28. jún 2010 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nina41 ale sak sa musia robit aj dake dalsie testy , aby sa zistilo s coho, ci nie?...velmi sa v tom nevyznam, lebo v rodine nemame alergikov...ale tato odpoved by ma neuspokojila..mam v zivej pamäti, ked nas s matkom odpinkovali pri tej 6tej chorobe, nikto sa s nami nebavil, ze to len zubky az sme skoncili v nemocke :angry: ...teraz si uz vsetko tvrdo ziadam...asi sa to inym sposobom u nas ani neda...
28. jún 2010 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina-ja dufam, ze coskoro na to pridu, skus este tu pani z IP

dobre ranko
28. jún 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mononoke ..........Filipko mal V4ERA rok !!! :dizzy_face:
Filip sa narodil o 20 dní skôr a to 27.6.2009 s pôrodnou váhou 3200 gramov a 48 cm
Snáď nám maminka poskytne nejaké fotos a popíše,čo Filipko dokáže :wink:

@majkas ..........Tamarka má dnes 1 rôčik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tamarka sa narodila o 6 dní skôr s krásnou pôrodnou váhou a to 4030 gramov a 53 cm . ami je veľmi šikovné dievčatko,veď maminka nech sa pochváli :slight_smile:
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/majkas/album/nasa-tamarka/2992104/

Meniny oslavuje:Beáta, Beátus, Slavoj, Bea
Meniny oslavuje v ČR: Lubomír, Beatus, Beáta, Lubomíra, Serena, Serenus, Svatomír

A my máme dnes presne 11 mesiačikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
anavi...........................28.7.......................Adrián
perla200......................28.7......................Simonka
Cathuska......................28.7........................Nela

všetkým oslávencom len to najlepšie :slight_smile:
28. jún 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na a gratulaaaaaaaaaaaacia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem odprevadiť Paťka do škôlky v prírode a potom s Evičkou na Kramáre-kontrola na rehabilitácii,tak sa tu ukážem až po obede :slight_smile:

28. jún 2010 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu dnes oslavuje nasa internetova frajerka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak @majkas TAMARKE - Slečna rastie, má sa k svetu a už prvý rôčik je
tu. Želáme
ti všetko naj, vždy sa na nás usmievaj.
Vezmeme si pero zlaté,
nakreslíme srdiečko, aby každý v svete vedel, že si nače slniečko.vsetko najlepsieeeeeeeeeeeeeeee cmuk
28. jún 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 tak patkovi vychadza krasne pocasie podla predpovede :wink: ..tak nech si to uzije :dizzy_face: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko,
normalne som dnes v noci neverila, som chodila Aduska kontrolovat, lebo celu noc prespal, zobudil sa az o 7 rano..., nemusela som ho ani prebalit, ani mu dat flasku, no hotovy zazrak :grinning:
28. jún 2010 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 :grinning: :grinning: tak gratulujem ku zazraku a nech sa vam deje kazdy den :wink: :dizzy_face:
28. jún 2010 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 super :slight_smile:

TT holky-dnes je v TT den deti-vtedy prsalo, ked bol original.......presunuli na dnes...idete tam niekto? Nam pride bus o 10:35hod....Ak vsetko pojde ako ma...tak aj prideme
28. jún 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Filipkovi od mono gratulka k včerajšiemu rôčku :slight_smile:
Tamarke od majkas, špci pusinka k rôčiku :slight_smile: pekne nám tam zastupujete východ :grinning:

Adkovi, Simonke a Nelke gratulka k 11. mesiačikom :dizzy_face:

Čo u nás nové?
Natalinka prestala sopliť, dnes sme ešte sople vytiahli, ale už samé nelezú, dnešná noc katastrofa, vkuse sa hádzala a aj celý deň bola nervátko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mňa hrdlo prestalo bolieť, ale ostala som bez hlasu pištím jak myš a mutujem ako pubertiak, pre zmenu ma strašne dráždi na kašeľ keď nahodím polohu ležmo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Očkovanie sa dnes nekoná, volala som doky ohladne soplošov a že máme pribehnúť koncom týždňa :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anavi85 taký zázrak poteší :dizzy_face:
28. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ani3012 nech vám to dobre dopadne :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mám novinku :slight_smile: zuby to nie sú :stuck_out_tongue_closed_eyes: naša micka sa začala báť...už nechodí sama, bud zlezie na 4 alebo čaká na rúčku :sweat_smile: no neviem či s ňou niekde miglo, či čo? Pri mne to nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alebo jej niečo v hlavičke cvaklo a RESPECT? :grinning:
A tie zuby to je jedná hotová telenovela, tak táááák dlho nám spoďáre nešli :rolling_eyes: už má obe ďasná deravé, ale zuby sa nie a nie predrať na svetlo božie...tak z 1-2 dní budú 2 týždne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes: :slight_smile:
28. jún 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte :slight_smile: ..přišli jsme Vám všem poděkovat za gratulace naší velké malé Málince k prvým narozkám :dizzy_face: ...posíláme pusinky.....a samozřejmě také přejeme jen to nej všem spoluoslavencům i VŠEM ,co slavili a slavit budou :dizzy_face:

Hlavně hoooodně ZDRAVÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ:slight_smile:

My jsme zatím oslavili jen výletem a velkou dětskou zahradní párty jsme přesunuli za 14 dnů na Šimonovy 3 roky :dizzy_face:
28. jún 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simonito Amálke ešte raz velká gratulka....posielame pusinku :dizzy_face: Dvojitá párty bude určite úžasná :dizzy_face:
28. jún 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok